Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30740

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938673 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
13/09/2022 09:45
... nu ja datorits man ir jauns
par ko citu neatceros..
erotikai gan viss vienmēr ir viss, viss..:))
mums vēl augt un augt
5 1

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

13/09/2022 09:54
Es, Dinc, savās šaizēs tikai sevi varu vainot. Pašas vilcināšanos, pašas neizdarību un pašas skopumu. Bet vismaz ar kaimiņiem nav jācīnās.
5 0
13/09/2022 10:00
tas jauki, bet privātmājas arī var gadīties visādi kaimiņi
ja grib tā pavisam no visiem nost, tad jābūt plašam lauku īpašumam
2 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

13/09/2022 10:15
Labrīt! Kafija un lašmaizītes. Savi + un - gan dzīvoklim, gan privātmājai.
2 1

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

13/09/2022 11:51
Aber vēl labāk, ja var iepazīt abas lietas, gan māju, gan dzīvokli. Labrīt. Turpinām rakt. 
2 1
13/09/2022 12:15
viss kārtībā, boileri nevajadzēs un cerams, ka ilgi nevajjadzēs
vaine bija tieši tur kur ļogično bija jābūt..
nevis kā vakar uzvilkusies kamiņiene gribēja vainu uzvelt uz 3 stāvu
neko neļaus, ne un ne. kamēr visiem citiem neko nepārbaudīs.neizlauzīs 
u.t.t.t.t un 100x nonāca pretrunā pati ar sevi
neko no trubām nesaprotot, bet viņai esot jaunas trubas un iet citādi, 3 stāvā vecas un vispār bardaks
tāpēc viss no turienes.es lēni un pacietīgi skaidroju par kopējām trubām, kas nav mainitas
un ka santehniķis jau nu labāk zin...
šodien nenāk un nezvana..
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

13/09/2022 13:38
labrīt, versij, un citas foršās!
3 2
13/09/2022 16:12
labdien... jaa, piekritu, ka + un - ir abos variantos. Atceros, ka majaa dzivoju, kaiminjiene izdomaja, ka vinjai pienakas 1m no musu teritorijas, toreiz-man tas 1m bj pie kajas, lai njem, ja vajag, mes rikojamies taa kaa noteica celtniecibas projekts, bet vinjai bja savejais galvaa) Viss jau butu labi, ja pec vinjas plana taa seta neatdurtos pret musu saimniecibas ekas durviim-nu ta pa vidu)))), sajuta bij, ka visu laiku svesja teritorija lien)
Tad patiesjam vajag viensetu, bet tur jau ar problemas-ziemaa neiztiriti lielie celji, ta vel mezja zveri un tas avarijas brigades ar diezin vai taa uz turieni steigsies... nu, tas ta piemeram)
0 1
13/09/2022 16:18
Anksi, aizmirsi par smalko sujmasjinu... (ai skaudibas kozj pirkstos )
0 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

13/09/2022 17:25
ir neliela puslauku mājas pieredze.un skaidrs ir viens-laukos dzīvot ni un ni.un tie ir malači, kuri to dara un kuriem tas tīk.
versij, piparmētras... paldies. karstā tējā šobrīd tāāāā noder.
hemmm... jāpadomā, kas man ir smalks 
par zvanīšanu.klau, tā laikam bija laba filma-"Pastnieks zvana divreiz"
1 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

13/09/2022 17:48
"Pastnieks vienmēr zvana divreiz" ir vairākas filmas.Jā, labas.
1 0
13/09/2022 19:04
ebet, paldies, ka atgādināji..tā tiešām ir vislabākā 
1 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

13/09/2022 19:26
Khemmmm, nez kas man varētu būt lielīšanās vērts... vēl neesmu izdomājusi... bet es pie tā strādāšu 
2 4

Tēmas: 43
Ziņas: 9074

13/09/2022 22:24
abet man ir tik daudz ar ko lielīties, ka kautrīgi un atturīgi paklusēšu. Un ar to tad arī LIELOS.
2 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

14/09/2022 07:27
brīt
apmācies, ja?
zin, mani studiju laiku draudzene aicināja pie sevis uz Cesvaini .esot pārslodze darbā. es, kas 30 gadus (šogad jubileja!) savā darbā bijusi, nespēju sabozties uz pārmaiņām. bet!ir viens faktors, kas šobrīd tāāāā vilina-viņai dzīvo privātmājā.attiecīgi -iekurinātā , siltā mājā.
kafija
nopietni modīšos vēlāk
3 1

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

14/09/2022 07:51
Labsrīts siltā un iekurinātā mājā un siltā, apkurei pieslēgtā darbavietā! Ko arī jums novēlu.
Garšīga kafija...
3 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

14/09/2022 07:57
Labrīt! Mērfija likuma papildinājumi darbojas pilnā sparā. Kā vaļinājums, tā miegs nevienā acī. Dzīvoklis silts kaut apkure nav pieslēgta, paldies jaunajiem logiem. Malkoju kafiju ar kanēli, Ķirsi, laipni aicināta pievienoties, drīz celšos un velšos. Vispirms uz aptieku pastellēt no Vācijas Dekristol, tad ziemai sarūpēšu drona notriecamos tomātus. Gribas nogaršot ko jaunu.
2 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

14/09/2022 08:07
Labrīt, Frina. Es ari malkoju rita kafiju. Saki- ar kanēli? Jāpamēģina. 🙂 es jau arī drīz celšos un velšos. . Uz vietu, kuru te skaļi nevar pieminēt🤣🤣🤣
Šodien jāuzmanās... un Tu jau saproti- kāpec😂😂😂
3 7

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

14/09/2022 08:09
Labrīt, nedēļas viducī! Kafija darba vietā garda, apkure vēl nepieslēgta. Bet ar pareizo apģērbu ir silti un labi. Diena būs gara...
2 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

14/09/2022 08:14
Tad jau Ķirsis brauks slepenā misijā uz pašas zinām kurieni.😉
1 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas