viss kārtībā, boileri nevajadzēs un cerams, ka ilgi nevajjadzēs
vaine bija tieši tur kur ļogično bija jābūt..
nevis kā vakar uzvilkusies kamiņiene gribēja vainu uzvelt uz 3 stāvu
neko neļaus, ne un ne. kamēr visiem citiem neko nepārbaudīs.neizlauzīs
u.t.t.t.t un 100x nonāca pretrunā pati ar sevi
neko no trubām nesaprotot, bet viņai esot jaunas trubas un iet citādi, 3 stāvā vecas un vispār bardaks
tāpēc viss no turienes.es lēni un pacietīgi skaidroju par kopējām trubām, kas nav mainitas
un ka santehniķis jau nu labāk zin...
šodien nenāk un nezvana..