Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30760

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938672 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

14/09/2022 08:24
NU tak:)) Frīna:))))  būs, būs slepenā misija:))
3 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

14/09/2022 09:39
Labrīt. Lēns rīts, jo brīvdiena. tas, ka nedēļas vidū, nav baigi forši, bet ’’dāvinātam zirgam zobos neskatās’’. Kaut kā tā... Mājās normāli-vēl +20 grādi, priekš manis norma. Darbā vēl nekurina, sekretāre pie kājām liek elektrisko sildītāju, bet viņai saprotami-visu dienu foajē pavadīt, kur visi skraida iekšā ārā un vēdina.
Jādzer kofi un jāizmet loks pa veikaliem.
2 2

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

14/09/2022 10:11
Skumji, ka dažas uz vecumu paliek bērna prātā 
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

14/09/2022 10:14
Labrīt☕️arī ar kanēli😀jau kādu laiciņu prasās tāda.Mums trešo dienu apkures sezona atklāta.Bez tomēr bija pavēsi, pierasts basām kājām.
3 0
14/09/2022 12:11
nez, ta bija Versijas galvenaa lieliba vai bus kada cita ar?
Sol, bet nav taa, ka nedelja paskrien aatrak, ja brivdiena pa vidu... lai gan pa vidu-man ar nepatiktos, bet ja nu nav variantu, ta neko...
Liz, u tu uz to Cevaini parvaktos tad uz dzivi pavisam?
labrit, labdien)))
1 3

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

14/09/2022 12:15
Zini, Ebet, sapratu, ka lielīties nav izdevīgi. Atliek tik par kaut ko pastāstīt ( kaut tikai pastāstīt ), tā Dieviņš noskauž. Vai kāds klausītājs.
3 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

14/09/2022 12:18
Nevajag lielīties, bet lepoties!  It kā līdzīgas darbības, bet skan pavisam citādi, vai ne?!
Jā, Ebet, laiks paskrien nemanot... pirmdiena..piektdiena, pirmdiena..piektdiena... Līgo, Zsvētki... :D
5 3

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

14/09/2022 12:54
Vovo, sol, te šūpuli kāra, te kaps jau ir rakts... 🤭
1 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

14/09/2022 13:32
Nedz lielīšos, nedz lepošos, bet padalīšos ar skaistu piedzīvoto pirms kādām divām nedēļām.Braucot uz Cēsīm bija tas savdabīgais laiks kad vienā pusē tumšie mākoņi, viss zilimelns bet paši braucam pa žilbinošās saulītes apspīdēto pusi.Kreisajā malā pa gabalam varavīksnes pusloks.Jau krietni tuvu Cēsīm pilnā varavīksne kuras kreisais gals tieši uz šosejas.Tās sajūtas un skaistums, kad tam visam tuvojies, tad neticās, bet saproti, ka brauc iekšā varavīksnē, kur kādu sekundi viss mirguļo staro mazos krāsainos pilieninos... tāda taustāmā brīnuma sajūta kā kaut kāda portālā esot..tad nāca otrās puses tumši zilais pelēkums.Ekk, ka būtu rakstnieka talants .Es pirmo reizi piedzīvoju šo neparasto skaistumu, vīrs teica, ka viņam otrā reize.
4 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

14/09/2022 14:48
esmu tikusi līdz pases/id kartes organizēšanai.
vārdsakot, ja gribi redzēt manu patieso seju, ieskaties manā pasē.
ja par varavīksni. esot praksē (studentes gados) kā bērnu nometnes vienai no audzinātājām, piedzīvojām varavīksni, kas atdūrās turpat pagalmā. visi jozām, lai paspētu izskriet zem varavīksnes loka, jo tas esot uz laimi.paspējām.
reiz, braucot ar vīru mašīnā, mēģinājām panākt nu tiiiik krāšņu varavīksni... nofotografēju, bet tomēr ... tas neir tas.
gluži kā ar manu pases foto
0 3

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

14/09/2022 15:03
Pasē un ID ir kaut kādas dīvainas, it kā retušētas foto. Tiesībās ir vispatiesākā seja. Visus 3 mainīju vienlaicīgi.
1 3
14/09/2022 15:18
.vispatiesaka seja... ta jau man strikjis jameklee
1 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

14/09/2022 15:19
Šodien lielīšanās un lepošanās diena?

Tomer ar varavīksni ir jāuzmanās. Kaut kad bērnībā lasīju vienu grāmatu par tautu, kurai ticējums esot, ka, ja zem varavīksnes pastāvot, meitenes pārvēršoties par puišiem un otrādi.
4 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

14/09/2022 15:22
Tomer ar varavīksni ir jāuzmanās. Kaut kad bērnībā lasīju vienu grāmatu par tautu, kurai ticējums esot, ka, ja zem varavīksnes pastāvot, meitenes pārvēršoties par puišiem un otrādi(c)
tu saki?
tūlīt paskatīšos, vai man ir "krāniņš".
paskatījos.
nav.
ā.un stāvus arī es nečurāju.
un kāda ir tava pieredz ar to varavīksni un puiku/meiteņu būšanu?
2 3

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

14/09/2022 15:36
Drusku līņā, bet varavīksnes nav. Ceru, ka vakarā, braucot mājā, vairs nelīs.
1 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

14/09/2022 15:54
Pagaidām viss bez izmaiņām😀
3 1

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

14/09/2022 16:01
Atliek secināt, ka "daudzu tautību bērni" zem varavīksnēm pastāvējuši...
Bet labāk pieturēšos domai, ka katrai tautai vislabāk der vietējā reģionā augusī pārtika un savi, vietējie paradumi, ticējumi, apvidvārdi un novērojumi.
3 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

14/09/2022 16:14
versij, redz, kā ir. ir bijis pozicionēts, ka tīrasiņu latvietis jeb latvietis dabiskais patiesībā nepastāv, ņemot vērā asiņu sajaukumus. un kas to lai zin, pie kuras tautas folkloras apelē murminators. a ja nu manī rit tieši tās tautas asiņu %. tā sakot, kто предупреждён, тот вооружён .
1 3

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

14/09/2022 16:17
Ok. Nomainīsim vārdu "tauta" ar vārdu "populācija"...
P.s. Man ir tā laime būt sestajā ( vismaz, jo dziļāk nav izpētīts ) paaudzē tīrasiņu latvietei. Ja kādam dikti gribas, var, protams, taisīt sev tīkamus secinājumus.
2 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

14/09/2022 16:33
Indrak..paturpinot tavas positives emocijas... es atcerejos cełojumu uz zambiju... un tur vēroto balto varavīksni... iespaidīgi... tas dabas varenums ir pasakains... to vēl dēvē par mēness varavīksni... jeb nakts varavīksni... un tā aplūkojama  pamatā divās  vietās pasaulē... pie Viktorijas ūdenskrituma... un otra vieta bija usa un arī pie ūdenskrituma, uz sitienu nosaukumu neatminos... košs pilnmēness ..skaidrās debesis..un nakts burvība varavīksnes ieskāvuenos... fantastika... un sajūtas maģiskas... ūdenskritumu tuvumā dabas varenība lik Tev nojaust... kāds sikumiņš vien esi)))
Gaidu nākošo izbraucienu…Sahāras tuksnesis…..ar zaļām oāzēm
4 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas