Nedz lielīšos, nedz lepošos, bet padalīšos ar skaistu piedzīvoto pirms kādām divām nedēļām.Braucot uz Cēsīm bija tas savdabīgais laiks kad vienā pusē tumšie mākoņi, viss zilimelns bet paši braucam pa žilbinošās saulītes apspīdēto pusi.Kreisajā malā pa gabalam varavīksnes pusloks.Jau krietni tuvu Cēsīm pilnā varavīksne kuras kreisais gals tieši uz šosejas.Tās sajūtas un skaistums, kad tam visam tuvojies, tad neticās, bet saproti, ka brauc iekšā varavīksnē, kur kādu sekundi viss mirguļo staro mazos krāsainos pilieninos... tāda taustāmā brīnuma sajūta kā kaut kāda portālā esot..tad nāca otrās puses tumši zilais pelēkums.Ekk, ka būtu rakstnieka talants .Es pirmo reizi piedzīvoju šo neparasto skaistumu, vīrs teica, ka viņam otrā reize.
4
0