Kāds labums no tā, ka neiepirka? :)
Mazāk uzdāvināja nikaragvām, ukrainām un citām somālijām par nodokļu naudu iepirkto "vakcīnu".
Par Pleskavas kautkotur, Ķirsi, neņem galvā kā neņemu es. Nu, ir cilvēkam problēmas, pasaka man kaut ko sliktu, un paliek vieglāk ... zini, tā ir tāda labdarība nodrošināt cilvim vismaz tādu terapiju, ja citas nav pieejamas vai nedarbojas kā pienākas, un Ebete taču nav viena tāda. Ja cilvēkam ceļ tas pašvērtējumu, pašapziņu un visu pārējo, lai taču tiek prieciņš un laimes sajūta! :) :) :)
P.s. Atgriežoties pie slepenās informācijas par līdzdalību vai nelīdzdalību pedagogu streikā, intuīcija saka priekšā, ka, lai saprastu, kurš streikos, bet kurš nē, ir jāatceras covid laiks ar vienas daļas verdzisko padevību jebkādiem valdības lēmumiem. Toreiz bija sajūta, ka, ja kāds kariņš izdomātu, ka ir jāpakaras kādas idejas vārdā, ietu, mūzikai skanot, un varonīgi pildītu pienākumu pret Dzimteni. Ziepētu striķus un tā tālāk. Par tādu ķecerību kā streiks ... nu, nevar būt ij runas par ko tādu.
5
6