Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30900

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938552 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
15/09/2022 20:17
sjodien Vinkjeli tiesaa, nu bezdarbibaa jau nu gan vinju nevar vainot... kljudas, nepareiza riiciba-varbut... bet nekljudas jau tas, kas neko nedara...
2 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/09/2022 20:26
Lai arī kā nepatīk Vinķele, bet tai reizē visiem viss tika piedots ar atrunu, ka šāda situācijā esam pirmo reizi, izņemot Vinķeli.
3 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

15/09/2022 20:27
labi vien ir, ka to šļuru neiepirka tik daudz... tai laiikā
6 6

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

15/09/2022 20:47
Bet kāds tieši labums? Ilgāk varēji nevakcinēties, vai no darba prom pensijā? Nu precīzāk tad, lai nav pat Tevi, tad kuram no tā tika tas labums?
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

15/09/2022 21:01
Ai... ai... vakcīnfanātiķi🤣🤣
Un kas tik vēl var šai sakarā mainīties... un kādu dziesmu tad dziedās?!
6 7

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

15/09/2022 21:06
vai kāda bija cerējusi uz vakaru bez apsaukāšanās?  
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

15/09/2022 21:11
cherry, es patiešām Tevi nesaprotu. Tu uzrakstīji, es pajautāju. Vai tad ar sevi runājies, jeb ne visi drīkst lasīt, ko raksti Tu? Ir kāds skaidrojums vismaz šim?
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

15/09/2022 21:12
Tēmas: 13
Ziņas: 7752


ebete112 | 15/09/2022 18:28
kam no taa labak?... jaa, Indrak, man paliek labak, kad kadam pleskavas smirdulim pasaku kadu ... nuuu... nepieklajigu vardu)),
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

15/09/2022 21:15
tedra, es šodien laikam "katrai mucai par spundi" līdz bezmaksas komentāri beigsies.
skaidroju
šeit ir 2 personāži un divi varianti:
1) ja personāžam kkas nepatīk, viņš mermelē:ej garām ej garām
2) ja otram kas nepatīk, viņš šļupst :tišsstišss (ceru, ka nav slapjā dikcija)
6 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

15/09/2022 21:17
Kāpēc man cherry atbild ar ebetes vārdiem? Nu tas nozīmē, ka viņa mani tā nosauc, vai kas tur slēpjas?
6 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

15/09/2022 21:41
Tedra, tās ir dusmas, nevis saprāts.
1 5

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/09/2022 21:51
Kāds labums no tā, ka neiepirka? :)
Mazāk uzdāvināja nikaragvām, ukrainām un citām somālijām par nodokļu naudu iepirkto "vakcīnu".

Par Pleskavas kautkotur, Ķirsi, neņem galvā kā neņemu es. Nu, ir cilvēkam problēmas, pasaka man kaut ko sliktu, un paliek vieglāk ... zini, tā ir tāda labdarība nodrošināt cilvim vismaz tādu terapiju, ja citas nav pieejamas vai nedarbojas kā pienākas, un Ebete taču nav viena tāda. Ja cilvēkam ceļ tas pašvērtējumu, pašapziņu un visu pārējo, lai taču tiek prieciņš un laimes sajūta! :) :) :)

P.s. Atgriežoties pie slepenās informācijas par līdzdalību vai nelīdzdalību pedagogu streikā, intuīcija saka priekšā, ka, lai saprastu, kurš streikos, bet kurš nē, ir jāatceras covid laiks ar vienas daļas verdzisko padevību jebkādiem valdības lēmumiem. Toreiz bija sajūta, ka, ja kāds kariņš izdomātu, ka ir jāpakaras kādas idejas vārdā, ietu, mūzikai skanot, un varonīgi pildītu pienākumu pret Dzimteni. Ziepētu striķus un tā tālāk. Par tādu ķecerību kā streiks ... nu, nevar būt ij runas par ko tādu.
5 6

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

15/09/2022 21:57
murminator, tu šodien esi mans favorīts-tava gvarde tieši to arī dara:ieņirdz un apsaukājas , ceļot savu pašvērtību  /nolaižot tvaiku/ņemoties ļaunā bezspēcībā/ierobežots vārdu krājums un rusicismi un nepareizi krieviski uzrakstīti vārdi-uz to viņi ir spējīgi.
p.s. vajadzīgo pasvītrot
p.s.1 labunakti
vairosim labo un prieku
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

15/09/2022 21:58
Murm., ja korānu pielūdz, tak alkoholu nelieto? Bet šķiet, ka lieto gan. Turklāt absintu. Tāds skats no malas vnk.
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

15/09/2022 22:00
Murminator, Tu visu esi sapratis parezi, bet te vēl viens tēls bija par kaut ko satraucies un tāpēc arī tika iekopēts tieši šis teksts, jo es domāju, ka visa uztraukuma pamatā ir šis  teiktais:)))))
5 7

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

15/09/2022 22:02
Hallo, cherry, Tu atnāci. Vai vari man arī kaut ko atbildēt?
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

15/09/2022 22:06
Helllo, tedra, ko gribi dzirdēt?
  ka netika nelietderīgi pļurināta  nauda  eksperimentālam mēslam, kas tautu no covid nepasargāja, tik izraisīja dausdzas citas nelaimes un mirstību?
6 8

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

15/09/2022 22:09
P.s. Atgriežoties pie slepenās informācijas par līdzdalību vai nelīdzdalību pedagogu streikā, intuīcija saka priekšā, ka, lai saprastu, kurš streikos, bet kurš nē, ir jāatceras covid laiks ar vienas daļas verdzisko padevību jebkādiem valdības lēmumiem. Toreiz bija sajūta, ka, ja kāds kariņš izdomātu, ka ir jāpakaras kādas idejas vārdā, ietu, mūzikai skanot, un varonīgi pildītu pienākumu pret Dzimteni. Ziepētu striķus un tā tālāk. Par tādu ķecerību kā streiks ... nu, nevar būt ij runas par ko tādu.

... tīrākā provokācija... bet, eh, neviens nepavelkas, raksta jau trešo reizi, bet neviens neko... būs vien Tev jāiet gulēt bez emocionālā orgasma...
7 3

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

15/09/2022 22:10
🤭
7 2

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

15/09/2022 22:12
Nu skaidrs. To varēji pateikt uzreiz, ne vēl akrobātiku pa vidam taisīt. Es mierīga, mani nepavilksi ne uz ko.😁
7 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas