Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30940

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938549 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

16/09/2022 10:15
Ķirsi, pie kafijas malkotājiem, filmu skatītājiem, adītājiem un tamborētājiem, lasītājiem es arī varu piebiedroties. Ar to ceļošanu kā sanāks.
Ja godīgi, zeķes papēdi noadīt es nekad neesmu pratusi, bet tas netraucē, adu citus adāmos.
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

16/09/2022 10:19
Tamborēšana pavisam man atkrīt:)))
Izskatās, ka Anksa nezinās kur naudu likt:)
5 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

16/09/2022 10:36
Kāpēc atkrīt? Aizdomīgi pajautāju.
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

16/09/2022 10:44
Ar to ir vēl bēdīgāk kā ar  zeķes papēdi;))))))
Ir lietas, kuras citiem sanāk labāk un tāpēc tak ir jāuzticas profesionālim:)) gan riktīgam adītājam, gan tāpat tamborētājam:)
5 3
16/09/2022 10:59
Labrīt! Pamodos aizgāju pasēdēt uz poda, šoreiz veselas piecas minūtes sēdēju. Tualetes papīrs kā vienmēr baltais ar uzzīmētām aitinņām.☝️
7 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 11:07
Mīlīgi😀
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 11:10
Ja par adīšanu, tad es zeķes un visādus vamžus sev.Reizēm jautā kādu lielgabalu uzadīt, bet neuzņemos, jo es iesākot īsti nezinu rezultātu.Sev tā var, bet otram nebūs lāga.
4 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

16/09/2022 12:09
 A tā zemeņu musa, nu sorry, Lizet, tā man nevisai.(c)
vot šit`s ir sitiens zem jostasvietas 
darbā magoņbulka. būsu mundra.otra kafija. būsu vēl mundrāka.
2 5
16/09/2022 14:15
labrit, labdien )
skatos pulcinju vadtaja un vietniece jau pieteikusjas, grupinjas ar ja veidojas...
Nu, es taa kaa atturesjos)
Jaa, saulite ir, bet bez veja neiztikt...
Visu laiku domaju, ka man tik raadas, bet pec vakardienas tomer liekas, ka busju domajusi pareizi. Kjirsi -es noteikti atkal pazinjosju, kad man runas limits beidzas, lai tu vari izversties vel kvalitativak, zinot, ka tev netiks atbildets ar to pasju))
Man pankukas ar sieru. 
Aboli apedusjies, jaiet meklejmos... )
5 4

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

16/09/2022 14:15
beastmodeon | 16/09/2022 10:59

precizējošs jautājums par brokastošanu - arī tur vai citur
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 14:21
Rīt nobrauks uz Cēsītēm.Allas kārumlādē maizīti jānopērk.
4 3

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

16/09/2022 15:20
Cēsītēm... brrr!
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

16/09/2022 15:38
ak, svilpi, tu esi tik zinātkārs! 
izversties vel kvalitativak, zinot, ka tev netiks atbildets ar to pasju)(c)
vai par to maz` bija kāda šauba?
skatos, šodien luksoforiem darbs rit pilnā sparā. tankistēm roka uz pulsa. tas lāb! vismaz kaut kas ir jānodarbina, ja ne smadzenes.
a man mājās siltums pieslēgts-lalala. (lielos)
bet šitās te biedrības un pulciņi, un apvienības zosādu uzmet
6 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

16/09/2022 15:51
Arī vakar pieslēdzu siltumu. Minimumu, bet pietiek.
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 16:02
Mums arī pašu siltums.Ja būtu klubiņš, tad nebūtu zošu ādā?Domādams neiedomāsies kas kuram šermuli uzdzen.
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

16/09/2022 16:13
indrak, man nav ne jausmas, kas ir "zošu āda", bet pieļauju, ka man tāda nav. vēl joprojām ir smuks ādas brūnums no vasaras, kas īpaši smuki izceļas ar baltu veļu.
un visas sinonīmformas augšminētajam veidojumam man bija slinkums domāt. nu pieeeedod!
3 4
16/09/2022 16:13
14:15 tu brokasto tuljkenē? Ja tomēr ne, tad jautājums tāds pastulbs, vai ne?!🙂
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 16:19
Piedodu, goč pendel😀🤣
5 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

16/09/2022 16:23
indrak | 16/09/2022 16:19
paldies, vēja māt, paldies 
gočpendel!
3 5

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

16/09/2022 16:38
Patrāpījās viens raksts žurnālā, un tur skaidri un gaiši teikts, ka aizliegts medīt kapsētās. Ko tagad darīt tām, kuras cer "nomedīt" kādu atraitņos palikušu vīrišķi? Iet malumedībās un cerēt, ka nepieķers, jebšu noplātīt rokas un pieslapināt ķisendrānu? Valsts arī mazgudra, var tak papildināt kasi tirgojot medību licences uz atraitņiem.
5 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas