buut jau man ar tie aboli, solit solija, bet nu sanaca te visadas ieksejaa rakstura kataklimas un negribas bazties virsuu cilvekiem ar savam iegribam...
nu, talu ta sole... dikti talu, bus vien jaitiek ar veikalniekiem)
mazmeita esot gandriz pagjibuse, kad uzzinajusi, ka streiks nebus, bij jau savu dzivi uz nedelju saplanojusi, a tagad nekaa))))
0
1