Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30980

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938547 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

16/09/2022 19:06
nu es par antonovku no bērnības.un-jā-mums vecātēva pagalmā bija tāāāda dzidrā-veca un ražīga.un sulīgi āboli ļoti.
bet, manuprāt, šajā ābolu laikā tie tirgotāji uzzīmējuši nesamērīgi augstas cenas. es vēl saprastu, ka vajadzīga īpaša kopšana  vai novākšana, vai glabāšana. nu kā zemenēm.
3 4

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/09/2022 19:09
man ir tieši tādas -senas ābeles, gan dzidrie, gan antonovka, gan trebū..., bet prieka nekāda, zāli nevar nopļaut..un lapsenes mudžmudžam...
Rīt braukšu atkal grābt...
3 1

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

16/09/2022 19:12
Tāaaaaks. Dažas stundas prom... un viss mainās... tagad esmu Nezinītis...
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

16/09/2022 19:13
zini koooo, sol! tas nu ir par daudz vienai dienai-jau otro reizi šodien sitiens zem jostasvietas!
3 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

16/09/2022 19:16
Jāsasēdina Tautas meičuki kuzavā un jābrauc pie Soles :)
3 1
16/09/2022 19:36
buut jau man ar tie aboli, solit solija, bet nu sanaca te visadas ieksejaa rakstura kataklimas un negribas bazties virsuu cilvekiem ar savam iegribam...
nu, talu ta sole... dikti talu, bus vien jaitiek ar veikalniekiem)
mazmeita esot gandriz pagjibuse, kad uzzinajusi, ka streiks nebus, bij jau savu dzivi uz nedelju saplanojusi, a tagad nekaa))))
0 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

16/09/2022 19:51
Man joprojām visvairāk garšo cukuriņi, otrā vietā Tērbatas rožu, tik tos nevar dabūt, veca šķirne. Pagājušajā gadā izdevās nopirkt, tad nu saēdos.
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 20:58
Pa Ltv 7 komseriāls Gaišā piemiņā.No pirmdienas ir sācies.Ir jau redzēts, bet var paskatīties😀
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 20:58
Sen nebija tv slēgts, tagad jāpaskatās kas kur.
2 1
16/09/2022 20:59
skatos pirms miega:)
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 21:00
Tur tie teicieni labi🙂
2 1

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

16/09/2022 21:06
indrak | 16/09/2022 18:01
Zinu dārzu Cēsīs kur katru otro gadu ir grāfenšteini. Bet neteiksu kur!
Bet Priekuļu ābeles atceros vēl šobaltdien. Kad naktī gājām no ballītes mājās uz Cēsīm, pa ceļam ēdām ābolus no ābelēm ceļa malā.
Labvakar piektdienā. 
Ir labi apzināties ka rīt brīvdiena. No visa. Vnk var lēni piecelties un būt mājās. Foooorši!
3 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 22:12
Skarbi, varētu vismaz kādu mājienu🥲😀Pieļauju ka Cēsīs vēl šur tur ir, bet tur kur bija mans bērnības dārzs ir gandrīz kails lauks.Un tagadējā piemājas dārzā ir viena ābele balto dzidro, bet šogad neražoja.Arī zeme ap māju salīdzinoši maza.Nezi, vai vispār kaut kur vēl ir tā laika šķirņu stādi nopērkami.Atceros bija arī sapotētie, kur uz viena stumbra vairākas šķirnes.
2 1

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

16/09/2022 22:52
Tajā rajonā kur kādreiz bija pietura - kapi uz pieprasījuma :)
Tajā pat dārzā ir cukuriņi.
Un ziemas āboli - Forele. Labie
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 22:58
Vai tas būtu tur, kur tālāk ceļš uz Ērgļu klintīm iet?]Pietura uz pieprasījumu... ?🤔🙂
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 23:00
Jochaidī, kapi ir vairāki un pieturas pie tiem arī🥲😀
1 1

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

16/09/2022 23:23
Vācu kapi. Kad pa Rīgas ielu brauc ārā no pilsētas.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

16/09/2022 23:41
Zinu, zinu, tur tālāk tas viss plūstoši pāriet vecajā Cēsīs iebraucamajā ceļā un ir Cēsu robežstabs.Pa to pusi patīk labāk Cēsīs iebraukt.Tur gan vasaras sākumā krietni kokus nošķibīja, solīja būšot riteņbraucējkājāmgājējceliņš, bet nekā.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

17/09/2022 07:47
Malkoju kafiju ar kanēli, labrīt! Nolēmu vakarā doties uz nakts tirgu ābolu medībās.
2 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

17/09/2022 08:03
Labrīt. Arī malkoju kafiju. Es jau no rita došos zivis skatīties. Varbūt kas labs trāpās.
Indrak pieminēto pilsētas pusi reti izmantoju.🙂
1 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas