Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31000

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938539 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

17/09/2022 08:24
Labrīt😀kafija tūlīt būs.Un tad ceļā.Ui, Cēsīs laikam nav tādas puses ko vairāk mazāk nebūtu izmantojuši.Kur paši dzīvojuši, kur radi, draugi, kur tāpat izstaigājuši.
1 2
17/09/2022 09:31
Interesanti, agrāk modos plkst. divos pa dienu, ieslēdzu ac/dc vai kādu citu trakojošu muzonu, un domāju uz kādu festiņu, lai vakarā aiziet, ar kādu skuķi pārgulēt.
Tagad mostos piecos no rīta, eju pastaigā, klausos kaut kādu arābu fleitu, vai klausos dabas skaņas, putnu čivināšanu, sienāžu vijolēšanu, un ar apbŗīnu apskatu puķītes un kukainīšus.😲
Man ko deviņdesmit?!🤷‍♂️
3 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/09/2022 09:34
Labrīt. Nē, Beastmodeon, tev ir pusgadsimts..un viss ar tevi ir kārtībā..  90, ja nodzīvosi, tu nevis iesi, bet šļūksi... klausīsies ar dzirdes aparātu..un kukainīšus iespējams vairs nemaz neredzēsi, jo būs brillles, kā pudeļu dibeni. Tā kā baudi šo rāmo čubināšanos, arī tā ir forša. Peace
4 2

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

17/09/2022 09:51
Labsrīts! Lietains, slapjš. Napoleona plāni izjukuši, bet būs jau labi.
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

17/09/2022 11:48
Cēsis patīk visās vietās. Kokus žēl, jo tagad tur izskatās pliki un trūkst senā šarma. Dabas skaņas patīk AC/DC nē. Sienāžiem nav  ne vainas ja nelec virsū. Nezinu kad pienāks tas brīdis kad man gribēsies celties agrāk par 9.
Labrīt.
Šodien foršs lēns rīts ar fragmentāŗu sauli. 
Pirmo iekustināju veļas mašīnu. Pašai iet grūtāk. Un tūlīt atkal jau pirmdiena! Šusmas!
4 1
17/09/2022 15:41
pag, vai ta sjodien nav sestdiena?
Nopiekas tas  Latgales spekjits, ko Frina liela, bij doma est velak, bet nu taaaa smarzja, taaaa smarzja... ooooo... un saakas esties ar tagad, ar isto rupmaizi, nevis arbaltmaizi kaa citu reizi
Nopieku to Auksi un kadus 4 cukurisjus-no skata nelikas gluzji kaa cukurinji, tapec tik maz...
Indr, tev augustaa nebij klases salidojums?
1 1
17/09/2022 15:41
divreiz nevajadzeja))))
0 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

17/09/2022 15:41
Tā, īsā atskaite-āboli bija ābolu vīram, tur arī bumbieri, bet šoreiz tur neko nenopirkām, vēl āboli bija arī dažiem citiem tirgotājiem, bet daudziem pasērīgi, cenas no 1.0 līdz 2.50eiro kg.Mums pa ceļam iedāvāja sīpoliņarkautko ābolus, tāpēc nepirkām.Jā un treknās siļķes rubensietes ir aizgājušas nebūtībā😭😀
Ja par Cēsīm, tad mums Cēsis arī ir skaistas un mīļas visos niekos, sīkumos, kā saka Vētra, gan arī plašāk🙂
2 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

17/09/2022 15:42
Tev Ebet arī vai tik nebij🤣
1 1
17/09/2022 15:44
Indr, nejoko, saki kaa ir... a, ta man jau sen praats nemierigs...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

17/09/2022 15:47
Sasmējos par To vai vecums klāt, ar mani tad ir traki jo viss šis kas tiek piedēvēts jaunībai, gan arī tas, kas vecumam, gan jaunībā, gan joprojām patīk😀
2 1

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

17/09/2022 15:47
gandrīz jāsāk domāt par tirgu, ja es savējos kaut par 1 eiro /kg pārdotu... nu dzīva nauda..
Bet nu nekā. Grābju tik un velku čupā.
 Tūjas iestādīju dzīvžogam, vēl vienu hortenziju... šodienai laikam pietiks.
Indrak..tu ko..tad AC/DC..un ar skuķi pārgulēt arī?
0 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

17/09/2022 15:48
Salidojums bija gan, vacapčatā ieej pazaveries🙂
0 2
17/09/2022 16:04
lab, nevajag ar, ja nevari normali pateikt-ja vai nee..(uzmet luupu)
baigais lietus saak trakot... brrrr...
2 1

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

17/09/2022 21:38
Ielikās ne tur.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

17/09/2022 21:42
Murminator. Tu joprojām fano par Pļaviņu?
2 2

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

18/09/2022 08:07
Labsrīts cīruļiem! Labs arī pūcēm, kad modīsies. Labs žagatām, labs dzeņiem, labs lakstīgalām, labs zīlītēm. Pīlēm labs un kovārņiem.
Dienas jautājums- kā Tu sadzīvo ar putniem savā galvā?
Kafija. Nemainīgi.
4 2

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

18/09/2022 08:52
Labrīt! Ja cilvēks pats ir pozitīvs un ap sevi redz pozitīvas lietas, tad viņa ligzdā viss ir kārtībā! Kafija, baseins un citas pozitīvas lietas!  
3 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

18/09/2022 09:04
Labrīt! Kafija ar kanēli. Par putniem neko nepateikšu, jo man galvā kaķveidīgie. Tīģeri, sniega leopardi, manuli...
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

18/09/2022 10:27
brīt
patiesībā sāku rakstīt garu tekstu.arī par putniem.apnika. izdzēsu.
kafija+salds
par dienas jautājumu drošvien vēlāk
0 4
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas