Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31080

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938528 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/09/2022 17:48
Ja labi grib, tad var😀
3 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/09/2022 17:57
... un par klonēšanu ar... kā aitiņu Dolliju reiz britu zinātnieki klonēja))..esot bijusi cēla..skaista... gluži kā lauva diženumā ieskauta...
Šitas gabals ir bomba)))
1 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

19/09/2022 17:59
Ebet, tieši tā, drons lidinājās gar logiem un kundze, ilgi nedomājot, blieza šim ar to, kas pie rokas.
Par prezidenti runājot, pie citiem mīnusiem klāt nāk robežlīguma ar Krieviju parakstīšana, atdodot šiem Abreni vieglu roku, un tas, kā nesen atļāvās tautai, kura raizējas par milzu rēķiniem un bažām tos apmaksāt, uzbrēca, lai beidz vaimanāt, savelk jostas un paciešas. Tas nekas, ka tauta viņai visu apmaksā, un no tā viņa atteikties nedomā.
Kurš labi atceras kā tur savulaik bija ar 9. maija svinībām Maskavā? Man nāk atmiņā, ka viņa vismaz vienās piedalījās.
5 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/09/2022 18:06
... tas jau būs noslepenots un apspriedei nepiedienīgs))))..
2 3
19/09/2022 18:06
Murminātor, šie varbūt ar dronu gribēja omi nobaidīt, un pasmieties par to, bet ome še jums ar gurķu burku.😀
2 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

19/09/2022 18:09
Es domāju viss bija daudz banālāk..kāds nogribējies kaimiņš uz dāmas pliko pēcpusi gribēja palūkoties)))))
... bet viss pārējais jau, kas gan cits, kā propoganda))
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/09/2022 18:09
Bija laikam vienīgā no Baltijas valstīm.Bet tur atkal kā tai kalponītei un mātesmeitai ar mazmājiņas lietošanu ... 😀kās vienam tādā pat situācijā noziegums, tas otran slavinams 🤫😀
5 5

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

19/09/2022 18:34
Žēl gan, ka ka nelaiķiis uz brīdi atmosties nevar)))..un visu to skaistumu aplūkot... diemžēl dzīve tādas opcijas vēl nepiedāvā...

Nezinu, cik tur taisnības, bet ir lasīti stāsti no tiem, kuri zārkos atdzīvojušies. Atceros, ka runa bija par to, ka savas bēres līdz atmodai vērojot it kā no malas un esot tik smieklīgi! Kas tur, pēc nāves notiek, varam tikai pieņēmumus izteikt.
4 5

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

19/09/2022 18:44
Kurš labi atceras kā tur savulaik bija ar 9. maija svinībām Maskavā? Man nāk atmiņā, ka viņa vismaz vienās piedalījās.

Vēl jau ir noslepenotais, bet tāpēc ne nezināmais stāsts par to, kā prezidente uz Austrijas kalnu kūrortu pa galvu pa kaklu aizlikusies, jo gauži gribējies ar Putinu, kurš tur slēpojis, aprunāties aci pret aci. Kā izteicies viens Ārlietu ministrijas augsts ierēdnis, nekad dzīvē viņš neesot TĀ sarcis, kā tās tikšanās reizē, jo krievs "vislabāko prezidenti Latvijas vēsturē" esot kā skolnieci visos punktos smagi nolicis nokautā.
Vēl es kaut ko atceros par nenormāliem rēķiniem par kūkām, frizieriem un vēl kaut ko līdzīgu Vairas izpildījumā.
5 6

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/09/2022 18:45
Miršanā visi esam amatieri, ir kaut kādi gandrīz un tamlīdzīgi, bet īsti un līdz galam tikai vienu vienīgu reizi🙂
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

19/09/2022 18:56
nēnu ir tak reiz cilvēks ar labu atmiņu pareizajā virzienā!!!!
4 4

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

19/09/2022 19:11
Ja par Abreni, tad paldies Dievam, ka tā mums nav.
5 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

19/09/2022 19:22
Nu, tad varbūt D-pili arī prom un paldies Dievam? :) :) :)
5 4
19/09/2022 21:39
Nē, labāk nelatviski runājušos prom un paldies Dievam.☝️
4 0
19/09/2022 21:45
Starp citu es nekad neesmu bijis Daugavpilī, kā tur izskatās?
2 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

20/09/2022 07:59
Rotko muzejs un viss cietokšņa kompleks ir skatāmas lietas Daugavpilī. 
1 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

20/09/2022 08:32
Labsrīts! Gan krutajiem ekspertiem, gan cilvēkiem parastajiem. Miglains un salīdzinoši silts rīts.
3 3

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

20/09/2022 09:26
Labrīt. Daugavpilī arī es esmu bijusi vien caurbraucot. Bija doma uztaisīt Latgales tūri, apbraukt kādu loku, bet tā arī izpalika.
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 409

20/09/2022 09:47
Daugavpilī šogad biju 2 reizes caurbraucot, pērn 2 dienas pilsētā. Latvijas mērogā liela pilsēta ar tai piedienošām ekstrām un nacionālo šarmu. Redzams ka ir bijuši labāki un nozīmīgāki laiki, plus vēl cietoksnis, kopumā diezgan nošņurcis. Divas dienas ir ko darīt. Ir labas viesnīcas, par labāku cenu ka Kurzemē.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

20/09/2022 12:03
Labrīt  !
Skatījos Karalienes izvadīšanu un apbrīnoju tos zēnus, kas nesa zārku, tur jābūt visam saskaņotam līdz milimetram, neviena lieka kustība, vareni!
... un vēl, cilvēciskais faktors, es to garo ceremoniju nekad nevarētu izturēt, es piecreiz apčurātos  .
4 2
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas