Noteikumus taču ziniet...
Atkal... Šorīt bija tikai +3 grādi, bet saule spīd, un arī tas ir labi. Vakar, starp citu, bija Baltu vienotības diena, un Rudens Saulgrieži, vajadzēja ugunskuru kurināt, ’’ziedu’’ dot augstākiem spēkiem, lai palīdz un vada... Man tādas iespējas nebija, es vien sveci padedzināju...
..lai sadeg mošķi un ļaunums. Akdies, cik man šorīt patētisks noskaņojums... 