Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31260

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938505 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

24/09/2022 15:33
Par kūpināšanu runājot, savulaik jaunībā nedaudz palīdzēju pie muižu un piļu restaurēšanas.
Ir tādi manteļskursteņi senās muižās. Domāju, ja būs pietiekoši naudas, nākošajā mājā, kuru būvēšu, tādu iekārtošu. Skurstenis pēc formas ir kā pudele, drusku zemāk par kakliņu ir lūka, pa kuru var nokāpt telpā (2 reiz 2 līdz 3 reiz 3 metri) skursteņa iekšienē, kur iemūrēti stieņi, uz kuriem uz āķiem uzkarina veselus kautķermeņa gabalus. Kurinot lejā krāsni (tikai ar pareizo malku, protams), dūmi visu laiku plūst caur šo telpu un nekas speciāli kūpināšanai jādara nav, attiecīgi arī kukaiņi visādi skursteņos visai ātri aiziet bojā. Vienīgais, kas jādara, - kā giross - ik pa laikam jānogriež gatavais no virspuses nost, lai dūmi tiek dziļākajam slānim klāt.
4 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

24/09/2022 15:37
Murmi, tā tu drīs atgriezīsies alā un pēcāk uzkāpsi kokā. 
3 3
24/09/2022 16:17
domājams, ka tas bija tikai kūpināšanas finišs
kūpinātava izskatījas ka liela čuguna muca
1 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

24/09/2022 16:53
Murmi, tā tu drīs atgriezīsies alā un pēcāk uzkāpsi kokā.

Reālijas piespiež.
Jebkura sabiedriski politiskā iekārta iziet 3 stadijas. Stadiju, kad tā ir progresīva, kad notiek tās vienmērīga attīstība un stadiju, kad tā kļūst regresīva un progresu un attīstību sāk kavēt. Bija laiki, kad verdzības iekārta un feodālisms bija progresīvi, salīdzinot ar agrāko. Tad lūk, kapitālisms, kurā mēs šobrīd dzīvojam, atrodas trešajā stadijā.
Kas par to liecina?
Progress, tas nozīmē iespēju radīt vērtības ātrāk, lielākos daudzumos un lētāk. Varat smieties par lētajiem poļu sieriem, cik lien, bet diemžēl tā tas ir.
Ja Dāvids Sešārs būcenī blakus tipogrāfijai eksperimentēja ar papīra ražošanas lietām, lai rise 10 FR vietā izmaksātu 3 FR, tad 19. gs. sākumā, tas tik tiešām bija progresīvi. Tagad būt progresīvam izmaksā aizvien dārgāk un dārgāk.
Kas notiek šoodien? Nu, pirmais, kas duras acīs, bez šaubām, ir elektroenerģijas cenas, bet tas ir tikai viena maaaaza, maza daļa no visa, kas liecina, ka atrodamies stagnatīvā pasaulē. Ir tehnoloģijas, lai, piemēram, saražotu autoriepas, kuras parastam mietpilsonim ar viņa braukšanas paradumiem kalpotu kādus 50 (!!!) gadus. Kāpēc neražo? ... Jo koncerniem tas nav izdevīgi. Man ir palaimējies kā nozarē iesaistītajam savulaik iegādāties Vileda spaini ar sietu grīdas uzkopšanai, kādu īsi pēc tam arī pārstāja ražot. Kalpo ikdienā (mājās) jau 15 gadus un nekas neliecina par drīzu nāvi. Ja pērc sadzīves tehniku, veikalos pat pārdevēji reizēm pasaka, cik nokalpos, jo zina, cik ir "ielikts" no ražotāja.
Tādos apstākļos nekas cits neatliek, kā vien "atgriezties alā" un "uzkāpt kokā". Un ar savu malkas katlu, iepretī smalkiem siltumsūkņiem un citām progresa sekām, es arī esmu smagi vinnētājos.
1 2
24/09/2022 17:04
Kādu laiku atpakaļ tu braukāji ar žiguli, kur stūri bija jāgriež ar spēku, zvanīji draugam no telefona aparāta par divām kapeikām, no telefona būdiņas, kas atradās kādus divus kvartālus no tavām mājām, un stāvēji garā rindā pēc tualetes papīra, vai nu izmantoju avīzi.
4 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

24/09/2022 17:11
Ar žiguli, domāju, šodien LV braukt būtu lētāk, nekā ar jaunajām auto. Es nebrīnos, ka tie parādās uz Rīgas ielām.
0 0
24/09/2022 17:14
ar tualetes papīra ražošanu jau esot problēmas, jo tas ir ļoti energoietilpīgi
to es lasīju mūsu presē
pirms kāda mēneša
2 0
24/09/2022 17:16
Retro ir priekš zīmulēšanās, Zviedrijā daudziem ir kāds sens amerikāņu auto brīvdienu izbraukumiem.
1 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

24/09/2022 18:49
Kad Latvijā notiek retro/antīko auto pasākumi, daudz zviedru piedalās.
1 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

24/09/2022 22:13
Rīgā pa ielu braukā žigulis ar slēpēm un koferi uz jumta bagažnieka.
Labvakar. Visi laikam jau guļ.
Ja ņemam vērā čakru krāsas tad sarkanām ir jābūt biksiņām . Lai papildinātu pamatnes čakras krāsu. Visur citur apģērbā nav obligāti.
2 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 10:17
svētdiena
mostamies
labrīt
kafija+salds
2 4
25/09/2022 10:21
Labrīt nu jau dažas dienas rīts bez kafijas..tejiņa..kumelītes, liepziedi
kafija vēlāk ap 11tiem 12 tiem..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

25/09/2022 10:37
šodien vārdadienu svin Rodrigo, Rauls un ... Svanhilda... Svanhilda... nēnujā...
dienas jautājums: kurš personvārds šķiet nejēdzīgākais tev?
man sievietes -ītes. Skaidrīte, Sarmīte, Modrīte, Edīte, Jautrīte, utt
piedošan, ja te ir kāda no tām
vīriešiem nez kāpēc Modris, Juris un tie, kas beidzas ar "o":Hugo, Ivo, utt
0 4
25/09/2022 10:46
Kārlis..
un pazīstu tanti ar vārdu Vizbulīte..tas tā dīvaini:D
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

25/09/2022 11:17
Maigonis... vēē
Labrīt!
0 2

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

25/09/2022 11:22
Pazīstu vienu alkoholiķi Skaidrīti.
0 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

25/09/2022 11:25
Mēs savlaik iesmējām, ka forši būtu dvīņi Unigunde un Eglons... Unigundiņ, Egloniņ..uū... bērnī... Egloniņ, Unigundiņ, kur palikuši.Tas gan vēl bij tais laikos, kad sīkie vēl bariņos ārā spēlējās, tad daža mamma pilnā balsī pa visu apkārtni noaurojās😃🤣
3 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

25/09/2022 11:28
Hugo vārdu savlaik nenopietnu padarīja Mirdza Ramane.
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

25/09/2022 11:30
Manējā kalendārā Svanhilde nav.Ā, un vārds Indris arī tāds nu... tāpat Ardis.Bet gan jau, ja kalendārā ir, tad daudziem tīkami.
3 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

25/09/2022 11:50
Līdz ar lielāku seriālu izvēli un attiecīgi vecāku redzesloka paplašināšanu bērniem Latvijā sāk dot aizvien neparastākus vārdus, piemēram, Žikivators, Ampadists, Galaktions vai Gonorata, turklāt izrādās, ka vecāki saviem bērniem vārdu vēlas nomainīt jau uzreiz pēc atgriešanās no dzemdību nama.

mums ir Vitālīte, Zentiņa, Zidrīte, Žanīte, Agrītis, divas Lavīzītes, Latvītes, Brīvītes, Gaismītes un Trautiņas, trīs Vairītes, Spārītes, Saulstarītes, četras Zīlītes, Smaidītes, Ārītes un tikpat daudz Vilnīšu, piecas Zvaigznītes, deviņas Steidzītes un Bitītes.

Latvijā reģistrētas arī trīs Šarlotes Lotes un četras Ritas Vitas,

Adverts (1), Entonī (1), Fricis Krustiņš (1), Itālijs (1), Latis Miķelis (1), Timotē Tjoma (1), Žikivators (1), Atoms (2), Atstars (2), Batja (2), Bonaventūra (2), Gonoreta (2), Laimstars (2), Avtonoms (3), Emerantina (3), Iluminata (3), Kajetons (4), Līgotnis (4), Ostins (5), Tamirlans (5), Honorata (5), Fortunata (5), Gatiņš (5), Galaktions (6), Turaids (6), Skolastika (8), Fausta (8), Ihtiandrs (10), Stalins (10), Zigeta (10), Agota (10), Jautris (11), Tamerlans (11), Hortenzija (13), Tofiks (13), Mistridija (14), Sholastika (16), Laimutis (17), Staļina (24), Gonorata (26).

Nu, vēl jau pasistajiem ir jaunas iespējas pēc 2014. gada - Volodimirs, Zeļenskis, Ukraine, Harkiva, Mariupole, Peremoga, Arestovičs, Antiputins, Nekrievs, utt. :)
2 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas