Noteikumus taču ziniet...
es vēl malkoju lēnām kafiju un tad jau arī uz tirgu.;) mūsu pilsētā arī tāds pats tirgus, varbūt būs kas interesants:) abas sapirksim gardas lietas- varbūt:)).. jāaiziet līdz ecco bodītei:) varbūt tur ir citronu eļļa:) varbūt būs kas saimniecībai ļoti noderīgs un saulainais laiks garantē feinu pastaigu:))) un vēsā mierā daudz kam eju garām:)))) te, te eju garām:)