Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31340

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938497 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 14:40
tikko izlasīju virsrakstu:Liepājā aiztur jaunieti par skolotājas saduršanu...
nu skaisti
1 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 14:46
cherry/retro/terase/mistersbiins, es tev pilnībā piekrītu tai ziņai par sadurto skolotāju-tā ir ļoti dramatiska ziņa, jā, mīnusi , nekā dzīvi apliecinoša nav
2 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 14:49
ā, starp citu, cherry01, tu taču negribi teikt, ka viens no taviem kreisajiem profiliem ir kunite???? nu beiiidz! nopietni?????
1 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 14:50
par godu skolotāju dienai esmu nopirkusi kontu!
4 4

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

26/09/2022 14:58
oi, Liz..nu tu varēsi rakstīt..un rakstīt..un rakstīt. man tie komentāri aizskrien kā nebijuši, jo tur pluso arī klubos runāto. Citreiz pilnīgi škrobe, uzraksti palagu, kādam atbildei, bet čiks... limits beidzies!
Par to sadurto skolotāju... jā, tā ir bijusi tehnikuma 1. kursa audzēkne, tiktiko sākusi mācīties. Skolotāja smagā, bet stabilā stāvoklī. pagaidām neko vairāk nezinu... man gan vedekla policijā strādā, bet arī viņa neko vairāk pateikt nevarēja.
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

26/09/2022 14:59
Kā tiek noskaidrots par viena cilv.vairākiem profiliem?Lai būtu ticamības moments, vai kāda(s) spēj pateikt vai man ir viens profils, vai man ir divi profili, vai vairāk kā 2prof.?😀Ja pateiksiet pareizi, tad nāksies ticēt🙂
3 1

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

26/09/2022 15:06
Indrak, vismaz viens toč ir . Un vispār, kāpēc man tik 1 sarkanais, a Liz 4?... un Indrak neviens... te kaut kādas slēptās simpātijas un antipātijas! Vispār jau nejēdzīgs ievedums, tikai, lai sanaidotu vēl vairāk, tos, kas te vēl palikuši. Man labāk būtu paticis, ja es varētu kā FB atbildēt konkrētam cilvēkam, parakstot tieši zem viņa komentāra.
5 1

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

26/09/2022 15:11
Nelocies man te kā deputāts😀🤣vismaz nederēs🙂
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 15:11
pēdējā laika dramatiskākais notikums ar veselības kaitējumu skolotājam, manuprāt, bija Jēkabpilī.bet tas pirms gadiem. 
ja par komentāru rakstīšanu-reizēm ir tā, ka ieej, apskaties... izej.negribas pat to bezmaksas limitu.tā sakot, konkrētajai auditorijai nav ko teikt.
indrak, kuram ir vēlme spēlēt detektīvus, lai to dara, es piefiksēju to, kas "lec acīs".man, ja godīgi, ir vienalga, ir vai nav tev kreisie profili (ļooooti iespējams ir, iespējams, tu no tiem arī raksti, iespējams, tu no tiem gan raksti, gan pluso, gan mīnuso).man tas nerūp.kreiso profilu padarīšana man šķiet pretīgi nejēdzīga.tādas glodenes ir šie kreisie profili, kas ienāk un iedirš. jā, katram ir tiesības uz profilu bez bildes, tā sakot, uz diskrētumu. bet tad tik un tā ir saprotama ir personāža attieksme, pozīcija, viedoklis. pajautā kreiso profilu margotājiem, kam viņiem tie. varbūt arī sev. indrak, kam tev tas profils?
5 4

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

26/09/2022 15:14
nuuu, man arī ir otrs, kuru es savulaik uztaisīju, kad pret mani bija ’’raganu medības’’. Bet nu jau gadiem neesmu to izmantojusi, pat paroli neatceros, Mošk jau sen likvidēts, bij tak te kaut kāda tīrīšana.
1 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 15:15
man nekad nav bijis kreisais profils.
2 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

26/09/2022 15:17
Bet kā Tu saproti, ka tie visi ir kreisie prof.?Ja vairākiem cilvēkiem saskan viedoklis, tad tas taču nekādi neliecina, ka tas ir viens cilvēkgsbals 😀Tātad nekādi konkrēti kritēriji nav?Tikai viens, - viedokļu atšķirība?
4 5

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 15:19
nē, indrak, viss ir daudz smalkāk. lai vai kā cilvēks cenšas, tomēr kaut kad runas veids(rakstu veids) viņu nodod.
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

26/09/2022 15:20
Es neko sev negribu jautāt, jo atbildi zinu tāpat, bet gribu dzirdēt, lasīt profilu atpazinēju viedokli.
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

26/09/2022 15:21
un to, ka cherry 01 ir retro, es sapratu pirms laika, bet apstiprinājumu guvu tad, kad viņa aizmirsa, no kura profila raksta-cherry vai retro-un komentārs tika labots.bet es paspēju izlasīt .
bet man ir interesanti, indrak, patiešām, kam tev otrs profils?
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

26/09/2022 15:45
Tātad Tu taustoties netieši saki 2, labi, turpinām, kādi vēl ir varianti😀Kurš vēl liek uz 2?Ja kritērijs ir ne tāds teksts, tad reizēm daudziem sanāk brīnumi, kas pēcāk izlaboti.Kurš, ja ir, varētu te būt mans otrais, trešais prof., liekot lietā rakstības stila, valodas analīzi?😀
4 5

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

26/09/2022 16:02
Kuru tas interesē, cik Tev profili  ! Man personīgi ar vienu Tavu profilu ir par daudz  !
4 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

26/09/2022 16:03
Indrak, savulaik te uzskatīja, ka visi profili no vienas IP adreses ir kreisie. Tikai daudzām iestādēm darba datoriem bija, varbūt joprojām ir, viena IP adrese. Arī ģimenes te tusēja, nāca uz maiņām katrs ar savu niku no viena datora, bet "zinātāji" brēca, ka tie vienas personas labie, kreisie un sliktie profili. Par vienādu rakstības stilu arī var nepiekrist, Ir piedzīvots, ka kāds domā, raksta un runā precīzi kā kāds zināms personāžs, rodas pārliecība, ka tas tas pats cilvēks, tikai ar citu niku, bet iepazīstoties, izrādās pilnīgi cits cilvēks, iepriekš nepazīts.
3 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

26/09/2022 16:15
Tā bija , jā, bezmaz, kā tagad saka-kolektīvā atbildība, ja viens no pieslēguma ne tā, tad karcerī bija visi.😀🤣
4 3
26/09/2022 16:16
man vienmer biis viens profils, bet varbut vajadzeja arii otru...
ka pirmspilnmenesii gulejat? es vispar neguleju, kaut kur ap 6 tik aizmigu... eh, vecums vai dulums, ej nu sazin..
1 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas