pēdējā laika dramatiskākais notikums ar veselības kaitējumu skolotājam, manuprāt, bija Jēkabpilī.bet tas pirms gadiem.
ja par komentāru rakstīšanu-reizēm ir tā, ka ieej, apskaties... izej.negribas pat to bezmaksas limitu.tā sakot, konkrētajai auditorijai nav ko teikt.
indrak, kuram ir vēlme spēlēt detektīvus, lai to dara, es piefiksēju to, kas "lec acīs".man, ja godīgi, ir vienalga, ir vai nav tev kreisie profili (ļooooti iespējams ir, iespējams, tu no tiem arī raksti, iespējams, tu no tiem gan raksti, gan pluso, gan mīnuso).man tas nerūp.kreiso profilu padarīšana man šķiet pretīgi nejēdzīga.tādas glodenes ir šie kreisie profili, kas ienāk un iedirš. jā, katram ir tiesības uz profilu bez bildes, tā sakot, uz diskrētumu. bet tad tik un tā ir saprotama ir personāža attieksme, pozīcija, viedoklis. pajautā kreiso profilu margotājiem, kam viņiem tie. varbūt arī sev. indrak, kam tev tas profils?
5
4