Es netaisos finansēt nevienu no lielvalstīm, kuras Ukrainas teritorijā šobrīd kārto rēķinus. Pareizāk sakot, nevienas no tām intereses. Taisnību sakot, ja LV ir pants par atbalstu karam un genocīdam, tad jātiesā būtu visi, kuri ziedo kaut ko vienai no pusēm, arī Tevi. Ukrainas projekts, kā man rādās, ir nekas cits kā Krievijas novājināšanas karš. Par ukraiņiem nav nekādas intereses īstenībā nevienam, un arī nebūs. Lai novājinātu krievus, mierīgi iedzīs kapā pēdējo ukraini un rietumos par to neviens nesēros. Cits jautajums, kā tas ir noticis, ka paši ukraiņi to ir pieļāvuši?
4
8