Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31480

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938469 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 18:58
Nē, Lāre, nesatraucos, tikai aiz neko darīt gribējās uzzināt kā var tik droši zināt.Vai tad, ja uzdod jautājumus, tūlīt automātiski skaitās satraucies?Ja kādiem tā ir, tad nebūs mans gadījums😀
3 6

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 19:08
nukatā, gugis, nukatā!
eli, es arī paklusētu, bet... saproti, nauda ta samaksāta.blin!
un tie 4 sarkanie rimbuļi, tie rimbuļi. saproti, mans vecais bukņī naktī man sānā un saka: kas noticis, ko bļau -sarkanie rimbuļi sarkanie rimbuļi...
tu redz kā nakti nelaiž vaļā, kur`t vēl dienu
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

27/09/2022 19:08
Indrak, vakar pati  cipļonoku skatījies?  es datorā sameklēju un īsi pirms miega drusku paskatījos...
3 5

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

27/09/2022 19:09
Te iederētos viena veca anekdote Indrak stilā. 
Klau, mīļā, Tu man šodien piezvanīji trīsdesmit astoņas reizes un klusēji.
Tas tāpēc, ka esmu dusmīga un ar Tevi nerunāju...

Ar šo es vēlējos pateikt, ka foršāk pārliecina rīcība. Un nevis apgalvojumi.
4 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/09/2022 19:10
versij, prieks, ka esi šeitan. nopietni, tā ir! (ar visu gočpendel)
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 19:21
Cipļonoku nesen noskatījos jūtubē, otrreiz visu drusku pa ātru.Bet pa kādai epizodei var.Laikam daudzos gadījumos tā arī ir, ka kāda sieviete aiz vīrieša, tad viņš ir.Tur vēlāk tas būs.Arī kā neiztur pārbaudi ar naudu(mantu).Jā, un tas ko iekārta nodara ar cilvēkiem.Tas vispār baisi.
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

27/09/2022 19:25
Nu ja godīgi- no sākuma domaju vai gribu skatīties, bet skstīšos lidz galam. Es mazās devās vienā reizē🙂
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 19:46
Es no sākuma arī drusku šaubījos, bet aizgāja ka nemetas.
1 0
27/09/2022 19:51
A es tikko noskatījos video kur puikas krievijā lauž kāju, lai nebūtu jāiet karot. Viens noliek kāju kāpņu telpā uz trepēm otrs no augšas lec uz kāju.
Ja gribat varu ievietot video, ja tik tādu drīkst likt.🙂
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

27/09/2022 19:57
Nē nu pareiz dara. Labāk ar lauztu kāju, nekā bez galvas. Vakar netīšām redzēju kadrus ar laukiem, kur guļ izķidātie atbrīvotāji.
2 0
27/09/2022 20:16
Omes izbļaustījās par īkšķiem un dubultprofiliem un vsjo klusums.🤷‍♂️
1 1

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

27/09/2022 20:19
Izklaidē omes savādāk!  
2 2
27/09/2022 20:54
Es taču neko nezinu par adīšanu, un konservēšanu.🤷‍♂️
2 3

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

27/09/2022 21:00
Vai tad par to te runā?👀
2 2

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

27/09/2022 21:05
Beast, beidz tupīt ar savu konservēšanu  !
1 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

27/09/2022 21:35
Nav ne vainas adīšanai, tāpat konservēšanai, ja vēl tas patīk, tad to var visos vecumos😀
3 2

Tēmas: 2
Ziņas: 472

28/09/2022 09:12
Labrīt smuk Dāmas un vis pārējie!  
Re kā tas Cherry01 neko nesak un nezvana ar. Bet es pa domāju, ka teica par sapņošanu par manīm jo kad domā > es esu smuk un gudras Dāmas Lizetttes kreisais profils.
Vot par šito varētu apvainoties > kad Kreisais.
5 4

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/09/2022 09:23
Labrīt! Nē, Onsloviņ, te domā, ka tu esi Ebetes kreisais, jo tie zīmīgie cipari 112 , bet visiem tak zināms, ka Ebete nevar tik agri no rīta piecelties, nu vnk nevar un viss. 
A man šodien brīvdiena..lalala...
6 2
28/09/2022 09:28
labrīt mazliet miglains rīts
šogad atkal atceros, ka šis datums man nav labs un Estonijai arī
bija gadi, kad tas paslīdēja garām
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

28/09/2022 09:35
Lasbrīt, Onslāviņ’:)))) nu tad ko - iemalkojam  pa kafijas krūzei?:))  Tā smuki, smuki:)))) un zini- es gaidu... gaidu publiski to tavu  ciparu kombināciju:))... ja muld, tad tomēr ar mēru...
Rīts smuks, saulains:))
4 5
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas