Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi.. Noteikumus taču ziniet...
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined
Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)
beastmodeon
Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi.
Nē, Lāre, nesatraucos, tikai aiz neko darīt gribējās uzzināt kā var tik droši zināt.Vai tad, ja uzdod jautājumus, tūlīt automātiski skaitās satraucies?Ja kādiem tā ir, tad nebūs mans gadījums😀
nukatā, gugis, nukatā! eli, es arī paklusētu, bet... saproti, nauda ta samaksāta.blin! un tie 4 sarkanie rimbuļi, tie rimbuļi. saproti, mans vecais bukņī naktī man sānā un saka: kas noticis, ko bļau -sarkanie rimbuļi sarkanie rimbuļi... tu redz kā nakti nelaiž vaļā, kur`t vēl dienu
Te iederētos viena veca anekdote Indrak stilā. Klau, mīļā, Tu man šodien piezvanīji trīsdesmit astoņas reizes un klusēji. Tas tāpēc, ka esmu dusmīga un ar Tevi nerunāju...
Ar šo es vēlējos pateikt, ka foršāk pārliecina rīcība. Un nevis apgalvojumi.
Cipļonoku nesen noskatījos jūtubē, otrreiz visu drusku pa ātru.Bet pa kādai epizodei var.Laikam daudzos gadījumos tā arī ir, ka kāda sieviete aiz vīrieša, tad viņš ir.Tur vēlāk tas būs.Arī kā neiztur pārbaudi ar naudu(mantu).Jā, un tas ko iekārta nodara ar cilvēkiem.Tas vispār baisi.
Es no sākuma arī drusku šaubījos, bet aizgāja ka nemetas.
10
27/09/2022 19:51
A es tikko noskatījos video kur puikas krievijā lauž kāju, lai nebūtu jāiet karot. Viens noliek kāju kāpņu telpā uz trepēm otrs no augšas lec uz kāju. Ja gribat varu ievietot video, ja tik tādu drīkst likt.🙂
Labrīt smuk Dāmas un vis pārējie! Re kā tas Cherry01 neko nesak un nezvana ar. Bet es pa domāju, ka teica par sapņošanu par manīm jo kad domā > es esu smuk un gudras Dāmas Lizetttes kreisais profils. Vot par šito varētu apvainoties > kad Kreisais.
Labrīt! Nē, Onsloviņ, te domā, ka tu esi Ebetes kreisais, jo tie zīmīgie cipari 112 , bet visiem tak zināms, ka Ebete nevar tik agri no rīta piecelties, nu vnk nevar un viss. A man šodien brīvdiena..lalala...
62
28/09/2022 09:28
labrīt mazliet miglains rīts šogad atkal atceros, ka šis datums man nav labs un Estonijai arī bija gadi, kad tas paslīdēja garām
Lasbrīt, Onslāviņ’:)))) nu tad ko - iemalkojam pa kafijas krūzei?:)) Tā smuki, smuki:)))) un zini- es gaidu... gaidu publiski to tavu ciparu kombināciju:))... ja muld, tad tomēr ar mēru... Rīts smuks, saulains:))