Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 31520

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938470 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

29/09/2022 07:15
brīt Miķeļdienā. un izrādās, arī MiĢeļdienā...
un vēl draugiem.lv "joks ".nez, cik tam gadsimtu vēsture... indrak, tu vairāk pa tām senilajām anekdotēm.kā tur ir?

DIENAS JOKS
Dedukcija
Šerloks Holmss un doktors Vatsons devās kempinga braucienā. Uzcēluši telti, devās gulēt. Pēkšņi abi pamostas naktī, Holmss saka:

- Vatson, ko tev vēsta šīs naksnīgās zvaigznes?

—Šīs spožās zvaigznes man saka, ka rīt laiks būs brīnišķīgs!

- Tiešām? Savukārt man tās saka, ka kāds ir nozadzis mūsu telti!
5 5

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

29/09/2022 07:57
Labsrīts!
Esot nacionālā kafijas diena. Baiba Sipeniece apspēlēja kafijotāju paradumus, kas apšmurgājot un cūkājot ( un vēl visādi epiteti ) dabīga produkta garšu.
Un jā, Miķelīši...
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

29/09/2022 08:25
Tīra melnā kafija, labrīt! Nešmurgājos. 
2 1
29/09/2022 08:34
Agrāk kad dzēru kafiju, tad arī tikai melnu bez cukura.☝️
1 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

29/09/2022 08:35
Un kas aizstāj kafiju?
2 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/09/2022 09:22
Labrīt pa Miķeļiem. Zinu laikam tikai vienu..to, kas mans treneris jaunībā... A kāda kafija jums labāk garšo-robusta, vai arabika? Man patīk, ja kafija tādu kā skābumiņu atsit.
Lietains šodien...
1 0
29/09/2022 09:36
Tēja vai ūdens. Kafijas smaržu, un garšu nejūtu.🤷‍♂️
1 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

29/09/2022 11:08
Naktī paskatījos pa logu, melna nakts, ielu apgaismojums izslēgts, sajūta bija baisa  !
Kāds ir skatījies turku seriālu ’’Veļikoļepnij vek " ? Man izleca FB seriāla fragmenti, tagad kā narkotikas, gribas skatīties vēl un vēl  .
2 2
29/09/2022 11:25
Labrīt mums arī pagalmā lielā "lampa" vairs nespīd...
nu pilnīgi nekādas vēlēšanas līst arā..kaut tikai līdz mašīnai
tiem kam vajadzība tumsā parvietoties jāiepērkt lukturīši
1 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

29/09/2022 11:26
Neies jau divus līdz nēsāt. Katram tak ir telefons.
Mans pagalms uz sensoriem. Omulīgi.
2 2

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/09/2022 11:34
Nu nez, kamēr es eju gulēt, mans pagalms gaišs, cik zinu-nomainīja visas spuldzes uz ekonomiskajām., blakus esošajā tirdzniecības centrā gan pamanīju, ka drusku seksīgāks apgaismojums.
Šodien iznāca iet garām vēlēšanu punktam, stāv rinda, tāpat bija pirmajā dienā, kad varēja balsi nodot glabāšanā... tā kā liekas, ka aktivitāte būs augsta.
3 2
29/09/2022 11:36
ne nu lidz gulēšanai logos gaismas deg..
un kāpņu telpās sensori..
bet tas lielais lukturis bija labi..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

29/09/2022 11:41
Labrīt... pelēks, mitrs..un tieši laikā iekurts kamīns... kas rada mājīgumu un siltumu...
... sensori ir omulīgi?... nu nez... ja kustība nenotiek melna nakts... man nepatīk..tikai iespied slēdzi un deg, tas ir mans... neciešu, kad lūkojoties pa logu neko neredzu!... kā dince teic..neomulīgi
..nu re..es smejos..bet sanāk, ka tas steks ar lgaismiņu būs tieši laikā(((((
Par rindām…..dzirdēju….ka jauna sistēma vēlētāju atpazīšanai..kas aizņem vairāk laika…tāpēc lūgums izturēties ar sapratni…
3 1

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

29/09/2022 11:42
Mans pagalms uz sensoriem. Omulīgi.

Tas ir tas pats, ja es pateiktu, ka man dzīvoklī ir gaisma  .
Solaris, es taču teicu, ka naktī nav gaisma, ne jau vakarā  , man liekas, ka pat ar mašīnu grūti pabraukt, kur nu vēl iet ar kājām, nepatīkami.
Jā, lielveikalos tagad ekonomē uz vella paraušanu, drīz tur ar lukturīti būs jāiepērkas .
Ja par balsošanu, tad vispār nav nekādas sajēgas  .
0 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

29/09/2022 11:46
Dinc... neienāk kādam prāta..ka pa nakti arī mēdz cilvēki pārvietoties... no sērijas normālie jau guļ... ((
par balsošanu….nav par ko….
3 1

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/09/2022 11:59
Naktī nav jāvazājas.., un no kroga var ar taksi atbraukt . Vismaz Liepājas centrā pagaidām viss normāli, šķiet, ka ar apkuri arī lielu problēmu nebūs, jo katlu mājas ar šķeldu kurināmas. A, ja pilsētas dzīvoklī paliks par vēsu, braukšu uz fazendu-tur malkas vismaz 3 gadiem uz priekšu sagādāta.
Un ko tur naktī daudz pa logu skatīties, Ja īpašums, tad var kameras uzlikt, ar nakts redzamību...
4 2

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

29/09/2022 12:10
Visiem jau nav diennakts kārtība saplānota pa minūtēm un dzīve piecus gadus uz priekšu.
Ja naktī sagribas pačurāt tad sev pasakiet, ir nakts, guli... pačurāsi no rīta ...
0 3

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

29/09/2022 12:11
Pirmkārt, sensori ir regulējami. Gan uz attālumu, gan objekta lielumu, gan degšanas ilgumu, gan nepārtrauktas degšanas režīmu. Bet jā, man neprasās un nevajag gaismu ārā, kad tur neviena nav. Savukārt agrajos rudens vakaros neguļu reizē ar vistām un jā, man ir omulīgi darboties ārā. Tas ir mans variants un mans risinājums. Un no tiem visiem desmit lukturiem es nekādu elektrības pieaugumu nejūtu.
Otrkārt jā, esmu pamanījusi taupības režīmu ielās, iestādēs un veikalos. Vērtēju pozitīvi.
Treškārt, ar mašīnu pārvietoties grūtību nekādu.

bet tas lielais lukturis bija labi.. (c) kā naktslampiņa, piekrītu.

Vistrakāk laikam ir stacijās. Kautcikos tur viss tiek aizslēgts. Latermas praktiski nedeg. Pasažieri klīsterējas pa melnu tumsu. Nesen nācās vienu braucēju Lielvārdē sagaidīt...
1 2

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/09/2022 12:17
Dinc, a tev ko, tualete pagalmā? Nopietni/ Nē nu tad gan baigi..., tad jānoliek podiņš zem gultas!
3 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

29/09/2022 12:22
Sole😀🤣
2 4
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas