Noteikumus taču ziniet...
.
, man liekas, ka pat ar mašīnu grūti pabraukt, kur nu vēl iet ar kājām, nepatīkami.
.
. Vismaz Liepājas centrā pagaidām viss normāli, šķiet, ka ar apkuri arī lielu problēmu nebūs, jo katlu mājas ar šķeldu kurināmas. A, ja pilsētas dzīvoklī paliks par vēsu, braukšu uz fazendu-tur malkas vismaz 3 gadiem uz priekšu sagādāta.