Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87320

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469784 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

07/01/2019 16:13
solaris | 07.01.2019. - 11:20:36undefined
nopietni?
te putina
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

07/01/2019 16:50
Man jautājums tiem, kuriem ir pieredze krāšņu kurināšanā. Ir kāda būtiska atšķirība starp cilindriskajām un kantainajām skaidu briketēm ?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

07/01/2019 17:05
... un kapēc ne malka?
0 0
07/01/2019 18:16
labvakar gan sniga, gan putināja..nosalu, vēl nevaru atsildīties
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

07/01/2019 18:22
Agrāk bija dzirdēts, ka cilindriskās esot labākas, bet reālas pieredzes nav. Tik vien baumas ;) :) .

es ar bērza malciņu ... silta jauka istabiņa :)

Labvakar
0 0
07/01/2019 18:36
gribu kamīnu, gribu kūrortu, bet nekā no tā nav
0 0
07/01/2019 18:37
..nezinu, bet ar dažu brikešu līmi tā var aizlīmēt skursteni, kas būtu līdzvērtīgi siltināt skursteni ar silikona putām. Tāpat vajag apses, bērzu utt.malku.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

07/01/2019 19:15
Ir jau kuro sezonu pieredze.Nevajag zildzināt, bet dot karstumu, tad nekur nekas neaizaugs:)Mēs miksējam, kad sanāk gan vienas gan otras nopirkt.Mūspusē tikai kantainās, arìDepo ne vienmēr apaĺās nopērkamas.Kantainajām forši, ja var kādu skaliñu pa vidu sākuma uzrāvienam, bet var arī bez.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2019 20:14
briketes ir visādas, sastāvs jāskatās, ne forma... ir bijušas visādas... apaļās lūza un drupa vairāk, bet tas laiakm nozīmē, ka līmes mazāk. Nekādā gadījumā nevajag ņemt kūdras briketes..tas bija kaut kāds murgs... drausmīga netīrība un daudz pelnu! Vislabākās esot tumšas, kur saulespuķu mizas sapresētas, bet tās ir arī dārgākas.
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

07/01/2019 20:43
Ar nolietotām auto riepām vai napalmu vajag kurināt.Ar briketēm nav aršana :D
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

07/01/2019 21:00
Briketes, vienkārši runājot, presē, nekādu lìmi tur speciāli neliek.Ja nu kāds minimums ticis no kokmateriāliem, kas bieži ir ražošananas atlikumi no kuriem skaidas tiek izmantotas brikešražošanā.Gāzt speciāli līmi bùtu ĺoti dārgi.
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

07/01/2019 21:46
07.01.2019. - 16:50:57

brikešu forma nenosaka to sadegšanas kvalitāti, bet gan kurtuve un tās aprīkojums ar visādiem gaisa padeves ierobežošanas vārstiem, vārstuļiem, šīberiem(var saukt kā grib).
savukārt, no siltuma atdeves viedokļa, noteicošais ir briketes tilpumsvars un mitrums, briketes drūp tad, ja tās ir pagatavotas no nepietiekami izžāvētas skaidas, un ari tad, ja nav kvalitatīvi sapresētas.
iepirkto brikešu kvalitāti faktiski var noteikt arī pēc sadegšanas -pelnu vairuma, jo mazāk pelnu, jo mazāk mizas un visādu citādu piemaisījumu briketē. tādas parasti ir premium vai ekstra klases briketes.
ja man būtu jālieto, skujukoku censtos nelietot, es lietotu tīras bērza, oša vai ozola skaidu briketes, tīri teorētiski šo koku sugu brikešu skaitam tonnā būtu jābūt mazākam, jo šīs koksnes tilpumsvars ir lielāks ražojot vienāda izmēra briketes... bet, kur ir auni, tur ir arī cirpēji!!! :)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

07/01/2019 21:54
Cilvēks nevar zināt visu. Vienmēr būs kāda joma, kurā būsi auns.
0 0

Tēmas: 23
Ziņas: 607

07/01/2019 22:05
Solaris, Čau!!:p
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2019 22:06
čau, Glaunais!
0 0

Tēmas: 23
Ziņas: 607

07/01/2019 22:09
Solaris, biju tik ļoti sailgojies par Tevi, ka pat sasveikáties ienācu:)
0 0

Tēmas: 23
Ziņas: 607

07/01/2019 22:10
Nevarēju atturēties. Un Tu kā PARASTI izskaties burvīgi
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2019 22:13
sīkais pielīdējs!  melo acīs skatīdamies!
kā iet Karalim?
0 0

Tēmas: 23
Ziņas: 607

07/01/2019 22:16
Solaris, Glaimot neprotu, nāksies vien pierast. Runājot par karali nezinu... nē esmu jau dikti sen saticis :) bet domāju, ka nekas nav mainijies un joprojām tik pat aktīvs :D
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

08/01/2019 09:27
Paldies par informāciju un viedokļiem. Par kūdras briketēm pat nedomāju, pietiks ar parastajām. Līdz šim izmantoju kantainās, bet pamanīju, ka ir arī cilindriskās, un nolēmu apjautāties, ja nu ir kādam pieredze. Palasījos te, aprunājos ar darba kolēģi, kurai arī krāsns apkure mājās, un nolēmu pāris maisus izmēģināšanai iegādāties, papildus kantainajām briketēm.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas