Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87260

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469820 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)
05/01/2019 23:41
Saulesriet - taisi labāk videopieteikumu
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

05/01/2019 23:44
... tautas dziesmas no kr.barona vajag tēmā iepīt... un neviens gailis pakaļ nedziedās... par pist, dirst, mīzt un ko tik vēl ne...
re, šis ir skaists no tautas dainu skapja...
Vai vai, Ernast,
Tavu gaŗu diņķi!
Trīsreiz gar cisku,
Vēl gals dirsâ.
..un bija taču čaļi, tai laikā..)))))
0 0
05/01/2019 23:51
Ir arī tagad, te viens nēģerēns domāja, ka viņam ir vidējs, līdz uzzināja, ka pie mums mēra centimetros, nevis collās
0 0
06/01/2019 00:01
..ha, ha collas, a jūdzes kur.., nez kur laivnieks su du liek, ne jau mezglos sien? celofānaa desu spiež un no laimes mājā ved!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

06/01/2019 00:04
ko, Tu vars, ... redzēji?))))
0 0
06/01/2019 00:26
Ta nav ko redzēt, ja cērt jau saknē,
Un, mauka, dieva vārdā top šeit,
Tak viss tiek collās, jūdzēs mērīts,
Lai brīvmūrniecībai, ko skaldnī mērīt!

Un neprasu es viednes, auklas,
Tak auku mēros svarus ceļu..
Aij, aij..es, zinu,
Ka gribu Jums manu, ne noliegt būs!

P.s.Atkal es pa dainu skapi parakos!!!
0 0
06/01/2019 00:28
Draugs stāstīja
0 0
06/01/2019 00:40
Ta labi ielaikota es, lai paustu tālāk..
Ta lētu mani taisīja, lai būtu baudāmāk!
Vai minējāt.., ka es ar putniem,
Varbūt, tu žagata, es ērglis?
Un nopietnu putnu knābāta!
Es stipra, varbūt, bet..
..pa kādai asarai birst..,
Un ne mana vaina..
Ka dīvaina es..,
..un spriedzi turu..
Es stipra, ne jums to tvert!
..uzmanaties, es jau dozei citu izpratnē pelnu!
0 0
06/01/2019 10:29
Labrīt jūtu ziema šogad būs bezgalīga
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

06/01/2019 10:37
Bezgalīgs ir tikai darbs... 😆
0 0
06/01/2019 10:39
kas kuram..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

06/01/2019 10:46
Labrītiņ! Beidzot saulīte! Skaisti! Tādas ziemas man patīk .
Lare, sodien darbus jāliek malā.
Skatos, pagājušo nakti mūza te lidinajusies... 😃
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2019 11:01
Labrīt! Pelēks..., gribu sauli! vakar iznāca drusku aizceļot uz kaimiņzemi, ja pie mums jau svētku rotas vāc nost, tad Palangā vēl pilsēta visā krāšņumā.
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

06/01/2019 11:07
Laiks kā laiks.Neesmu bijis šorīt padirst.Laikam būs jāaizčāpo uz ateju.Tā kā varat droši mani sūtīt.Tagad ir īstais brīdis ;D
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2019 11:11
žaģi, tu tagad to speciāli, ja?
0 0
06/01/2019 11:13
zhagi, ej kakāt un neaizmirsti pēc tam rokas un dibenu nomazgāt..un muti ar pie tā paša..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2019 11:14
nu fui, nu... es ēdu!!
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

06/01/2019 11:24
anksa-n | 06.01.2019. - 11:13:10
=========
Mute nomazgāta, brokastis iekostas, klucis nolikts.Hack trick īsāk sakot.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16393

06/01/2019 12:06
saule spīd, laiks jauks, tik ielas.. traki slidenas:(
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

06/01/2019 12:26
Apdrošinies.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas