sol... runā, ka palangā elektrība lēta))))..tad nu var spīdināties uz skaistumu... uz gaišumu... unļaužu gaišo prātu))))... ... nesen pa TV kāds izbijis valstvīrs teicās... ka viņa nākamā gada apņēmšanās būs... lai mūsu lepnums un skaistums... Milda... tiktu apgaismota unlai trīs zvaigznes mūžam spīgo)... citādi vienā tumsā slīgst... un liels kauns par to... Lai izdodas!!!)))
..nevajadzēja pierakstīt par pasūtīšanu.. tad lasītu 10X.. vajadzēja ātrāk par to padomāt, skaidrs tas ka spīd gandrīz gadu, ja ir tik labs ūdens kā Madonā..