Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87280

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469819 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/01/2019 12:28
Katrs runā atbilstoši savam dzīves redzējumam un galvenajām problēmām? :)
0 0
06/01/2019 12:36
nu ja zhagim tāds zīdaiņa līmenis..tik bez mammas
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

06/01/2019 12:43
Vo.Ideāliste ieņaudējās.Čja korova bi mičala.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

06/01/2019 12:59
Saulīte spīd spoži, mazliet dzestrums kniebj vaigos :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

06/01/2019 13:01
sol... runā, ka palangā elektrība lēta))))..tad nu var spīdināties uz skaistumu... uz gaišumu... unļaužu gaišo prātu))))...
... nesen pa TV kāds izbijis valstvīrs teicās... ka viņa nākamā gada apņēmšanās būs... lai mūsu lepnums un skaistums... Milda... tiktu apgaismota unlai trīs zvaigznes mūžam spīgo)... citādi vienā tumsā slīgst... un liels kauns par to... Lai izdodas!!!)))
0 0
06/01/2019 13:14
gaismiņas krānā vairs nespīd ..pasūtiju jaunas..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2019 13:17
lasīju 3x par to krānu:)) uzreiz nepieleca..
0 0
06/01/2019 13:21
 ..nevajadzēja pierakstīt par pasūtīšanu..
tad lasītu 10X..
vajadzēja ātrāk par to padomāt, skaidrs tas ka spīd gandrīz gadu, ja ir tik labs ūdens kā Madonā..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2019 13:28
a kāda tai gaismiņai funkcija?... tikai smukumam?
0 0
06/01/2019 13:35
var redzēt kāds ūdens tek auksts, silts, karsts ..bērniem ļoti patīk
pasūtīju dušu arī, lai var romantiski plunčāties..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 3238

06/01/2019 14:02
hmmm..pirmo reizi dzirdu par tādu krāniņu...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2019 14:06
es arī
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16393

06/01/2019 14:08
es ar nē
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

06/01/2019 14:13
... atziņas par Londonu, kāda rīdzinieka acīm veroties...

0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

06/01/2019 14:53
Njā... kad krāniņi ir ar lampiņām tas ir tik romantiski. Var uzrīkot savu gaismas festivālu..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

06/01/2019 15:08
Nebiju tādus manījusi...
0 0
06/01/2019 15:26
gan jau kādā mūsu bodē arī ir (Madonā nav), bet es pasūtu no aliekspreša..
tur visādas variācijas un gandrīz par velti tik jāgaida
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

06/01/2019 17:48
Gudriniece mēslus sūta.Varu tev pačukstēt.Man tāds bija.Mēsls.Izbeidzās pēc pāris nedēļām.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

06/01/2019 18:00
... vai tad tikai spīdēja?)))..riet nerēja?))
0 0
06/01/2019 18:17
Man kalpoja gandrīz gadu jau teicu te labs tīrs ūdens 
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas