Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87220

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469827 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 20:28
... domā, ka tie kaķi un suņi, katrs savā mazā būrī ir laimīgi?
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:30
Murminators vienam otram LV politiķim, kkur lielveikalā satiktam, publiski pateica visu, ko par viņu un varu LV domā, kamēr netālu stāvošie latviešu vīrietīši klusēja lupatiņā. Skaļi, daudziem labi sadzirdami un skaidri. Tik vienkārši. Un tagad paceļ rociņas, kurš vēl kaut ko tādu ir spējīgs izdarīt vai ir darījis?
0 0
05/01/2019 20:31
bija runa par to kas nav pofig
laimīgs nav neviens ieslēgts būrī
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

05/01/2019 20:32
Bet kā ir labāk, ja tas dzīvnieks nošpricēts un sadedzināts? Kurš var atbildēt? Es arī savu iespēju robežās cenšos kaut ko pārskaitīt i bērniem, i dzīvniekiem. Jā, tā ir tāda lāpīšanās, bet nu vismaz kaut kāds atbalsts.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 20:32
Murminator, Tu tā kā mazs bērns... a Tev slabo  ?
Tam politiķim bija dziļi nospļauties ko Tu viņam saki, un tas neko nemainīja.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:35
Murminator, Tu tā kā mazs bērns... a Tev slabo ?
Tam politiķim bija dziļi nospļauties ko Tu viņam saki, un tas neko nemainīja.
=====================================
Sākumā vienmēr ir nospļauties, bet ... patīkami nebija kundziņiem, tas bija redzamāks par redzamu. Beigās mēdz būt tā, ka tādi bez bailēm uz ielas iziet nevar, bet tas ... LV šobaltdien, protams, nenotiks. Latviešu kalpu daba ar granītā iecirsto "nelēkt baronam acīs" neko neizmainīs. Un nevajag aizmirst, ka viņi ir pat vēl gļēvāki bez apsardzes par gļēviem. Viens ar visu klibo mammu aiztenterēja apbrīnojamā ātrumā.
0 0
05/01/2019 20:36
tedr  es ari šad tad pārskaitu un pēc tam seko arī laimigie stāsti..
viens labā atmiņā suniti paturēja pats vetārsts kā klinikas darbinieku, tagad viņš tur sagaida klientus.
un vietejai patversmei arī ziedoju..
un jā kaķus pie trepju telpas baroju..to neiesāku es, bet viena kas te īrēja dzīvokli..
pati aizvācas un nevar tak tagad pamest..
otra kamiņiene uzņēmās nogādāt pie vetārsta sterilizēt un barot pastāvīgi
es ja eju tad ar "torti" (kaķu konserviem)
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 20:37
Murminator, Tu šito visu sievai arī klārē, vai arī viņa Tevi uzreiz pasūta... ?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

05/01/2019 20:39
Murminator, vai Tu no kalpiem vai no baronu kreisajiem pēctečiem? Īsti nevar saprast nepatiku pret latvieti- vienkāršo.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:39
Par kā klārēšanu ir runa?

P.s. Vai redzat, ka kā jau katrā šādā reizē ... visi latviešu vīrieši nemanāmi pie līdzīgu tēmu apspriešanas pieklust. Paliek vienas vienīgas sievietes> Vot, tieši tāpat būs tad, kad būs jādara kkas.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:41
Murminator, vai Tu no kalpiem vai no baronu kreisajiem pēctečiem? Īsti nevar saprast nepatiku pret latvieti- vienkāršo.
==================================================
Es no vienas puses - no Pleskavas vecticībniekiem, bet no otras - no vācu muižniekiem. Ja tuvāk, - no Ulmaņa paraugsaimniekiem.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 20:42

murminators  | 05.01.2019. - 20:39:24undefined


Par kā klārēšanu ir runa? 

Par to ko Tu te tagad runā.
Pārējie vīrieši varbūt klusē šeit, ka reāli dzīvē kaut ko dara lietas laba nevis šeit tukši pļurkst.
0 0
05/01/2019 20:43
murm, nu tas jau nav nekādas varoņdarbs varbūt jāsāk ar to ka masveidā jāstājas partijās..
pēc skaita jau to pietiek, jāatrod piemērotāka un jāstājas iekšā..
sistēma ir tāda, ka tikai tā viss notiek un notiks..
un jāiet līdz tam, ka vēlešanās var piedalīties tikai partijas vai to apvienibas ar vismaz 4000-5000 biedriem..
tad visas pamatvienošanas būtu jau pirms vēlēšanām
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:44
Sieva ar mani ir līdzīgās domās, - arī pati ir mazā uzņēmēja (pašnodarbinātā). Tāpat kā es ir saskatījusies brīnumaino cilvēku raksturu un šīs valsts attieksmes atliku likām. :)
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 20:44
Murminators paraugsaimnieks  .
Tapēc laikam tā lielā sāpe, ka nav tie padotie, kurus komandēt  .
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:45
murm, nu tas jau nav nekādas varoņdarbs varbūt jāsak ar to ka masveidā jāsatajas patijās..
pēc skaita jau to pietiek, jāatrod piemērotāka un jāstajas iekšā..
sistēma ir tāda, ka tikai tā viss notiek un notiks..
un jāiet līdz tam, ka vēlešanās var piedalities tikai partijas vai to apvienibas ar vismaz 4000-5000 biedriem..
tad visas pamatvienošanas būtu jau pirms vēlēšnām
======================================
Var izmēģināt arī šādu ceļu (varbūt), lai gan ... kas zina, vai nebūs kārtējā vilšanās.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:46
Tapēc laikam tā lielā sāpe, ka nav tie padotie, kurus komandēt
=============================
Nav padoto, kuri saprastu, ka līgums ar darba devēju paša noslēgtais IR JĀPILDA. Bet tā ir tikai viena maza nianse. :)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

05/01/2019 20:51
murminators  | 05.01.2019. - 20:30:37undefined
profesionāla asociācija-galvā sistās mātes, kuras lielveikalā, piemēram, metas klāt viņu bērnu skolotājai/klases audzinātājai vai abām vienā personā, lai tagad un šajā brīdī izteiktu savu neapmierinātību ar pastāvošo iekārtu
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

05/01/2019 20:53
Liz 
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:54
Nu, taču turpiniet klusēt lupatiņās savās. Ja ar dzimumorgānu un dvēseli pietiek ... bagāts taču nav tas, kuram daudz ... bagāts ir tas, kuram pietiek ar to, kas viņam ir.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas