Nu, un tā latvieši ar savu lielo pofig ... kā dzīvo tagad, tā dzīvos arī pēc 200 gadiem (labi, ja vēl tāpat), un, piedodiet, to tautu acīs, kurām nav pofig un kuras kko dara lietas labā, būs neattīstīti aborigēni. Jūs man atvainojiet, bet laikam jau taisnība par lielu daļu latviešu vien būs tiem krieviem, kuri saka:
0
0