Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87180

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469830 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

05/01/2019 13:05
uzskatu, ka ARĪ šeit ir ļoti labas iepazīšanās iespējas-pie tam dažādām gaumēm un dažādiem dvēseles noskaņojumiem
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16393

05/01/2019 14:37
skatos, ka dadzi šodien te tādi neapmierināti..
nu tad es ar..
tiiko tik izvilkos no gultas...
laikam vēl dzīvotāja būšu...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 18:06
Ja cilvēks ir laimīgi precējies, ģimenē viss ir labi, ar darbu arī viss ir ok, ar veselību pašam un mīļajiem arī viss kārtībā, viņš nemitīgi nevaimanā par kaut ko un neizrāda savu neapmierinātību...
=======================================
Es gribu, lai ir VĒL labāk. Otrs aspekts. Diemžēl iespējas kāpt augstāk mēdz ierobežot nevis paša nespēja vai citi personiskie trūkumi, bet gan vide, kurā to mēģina darīt. Domu, cerams, sapratāt.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 18:08
11:50:33 - parakstos zem katra Anksas vārda! NU, gudriniece!
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 18:12
Murminator, vienmēr jau var atrast ko vainot...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 18:20
Vot, jautājums Dincei un varbūt aŗī visiem pārējiem. Sabiedrība LV, kā domājat, pēdējās desmitgadēs aug garā, spējās un visādi citādi? Vai tomēr degradējas pamazām? Atbildiet paši kaut vai sev, un tā būs arī atbilde uz jautājumu, kāpēc murminators burkšķ.
0 0
05/01/2019 18:21
Izvirtība "aug augumā"
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 18:27
Sabiedrība degradējas... bet, kas tad ir tā sabiedrība, mēs paši vien esam... tad nu laikam jāpadomā, pirms burkšķēt un kādu vainot, varbūt vaina ir sevī pašā?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2019 18:38
Ir kas progresē, ir, kas regresē-viss nav viennozīmīgi...
Sabiedrība vairāk noslāņojas un plaisa starp proletariātu un augtākajām aprindām aug augumā, jo vidusslāņa tikpat kā nav!
Katrs dzīvo savā kosmosā...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 18:41
Tas ir ļooooti vienkāršoti, apgalvot, ka sabiedrība "mēs paši vien esam". Katrā ziņā, apmierinātībai ar notiekošo pamatu neredzu, lai gan ... ja domātu tikai par sevi un uz pārējiem man būtu pofig, tad neburkšķētu noteikti.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

05/01/2019 18:50
Kaut kas progresē, kaut kas degradē. To sauc par dzīvi. Kāda jēga burkšķēt? Vai tas ko maina?
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 19:11
Murminator, man gan ir svarīgi tikai mani tuvie cilvēki un vēl daži tuvu stāvošie, un uz pārējiem man ir pofig, tāpat kā viņiem uz mani!
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 19:23
Bet man nav pofig, jo jau tagad ir cilvēku grupas un parādības, kuras jebkādu virzību uz priekšu nokauj jau saknē. T.i., traucē pārējiem uzlabot viņu dzīvi.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

05/01/2019 19:24
Tā, ja kada(s), ir palaidis garām, bet intetesē, tad atpakaĺ vienu joni pārslēdzot, pa fokslaifu ir vesela rinda Kandisas sēriju.Var kaut ko činināt un bez stresa skatīties.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 19:30
Murminator, un Tavs bezpofigisms ir kaut ko spējīgs mainīt?
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 271

05/01/2019 19:39
... un tas " pofig" kaut ko maina?
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 19:43
Mans pofig neko nemaina, tas nozīmē, ka man vienalga un nemaz necenšos neko mainīt un  nemitīgi nečīkstu, cik viss ir slikti...
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 271

05/01/2019 19:53
Tāpēc jau daļa sabiedrības dzīvo tā kā dzīvo - s... gi, jo pat nemēģina neko mainīt savā dzīvē kas ne reti ietekmē arī apkārtējo dzīvi.
Nav jau nemitīgi jāčīkst, čīkstēšana neko nemaina, bet būt pofigistam- man tas nav saprotams.
0 0
05/01/2019 19:58
protams, ka svarīgi ir tuvie cilvēki, bet uz ko iet valsts, sabiedrība un galu galā arī visa pasaule man NAV vienalga, jo tas jau ir tas kas ietekmē arī pašu, gan tuvos..
kā var nesaprast tik elementaru saistību
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:00
Nu, un tā latvieši ar savu lielo pofig ... kā dzīvo tagad, tā dzīvos arī pēc 200 gadiem (labi, ja vēl tāpat), un, piedodiet, to tautu acīs, kurām nav pofig un kuras kko dara lietas labā, būs neattīstīti aborigēni. Jūs man atvainojiet, bet laikam jau taisnība par lielu daļu latviešu vien būs tiem krieviem, kuri saka:
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas