Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87200

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469828 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

05/01/2019 20:03
Nu jau gan... 200 gadus atpakaļ citādi dzīvoja, un gan jau pēc 200 dzīvos citādi.
... un visu laiku piesaucot tautību, pierādi tikai savu aprobežotību.
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

05/01/2019 20:04
Vienīgais kas man nav poxuj, ir nauda un veselība.A tā.Pēc manis kaut ūdens plūdi.Nospļauties.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:05
У него - как у латыша - х@й да душа.
T.i., - latvietim parastajam neko vairāk nevajag.
0 0
05/01/2019 20:07
murm, dince pateiks Tev ko viņai vajag..
pārejais pofig
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 20:08
... un, vai tad tas hujs un dvēsele ir mazsvarīgi?
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:09
Nu jau gan... 200 gadus atpakaļ citādi dzīvoja, un gan jau pēc 200 dzīvos citādi.
====================================== ==
Un no kurienes tas viss radās? 26 gados esam veiksmīgi "noēduši" PSRS mantojumu, - rūpniecību, infrastruktūru un visu pārējo. Tagad sparīgi zāģējam. Kas nāks vietā? Nekas, jo latvieša pozīcija ir tāda, kādu 20:04:37 zhagis1 nodeklarēja. Sekojoši, nekā vairāk arī nebūs - tikai dzimumloceklis un dvēsele ... ja vien neatnāks atkal kādi labie ES vai jebkādi citi onkuļi un latvietim NEIEDOS.
Un pēc tam vēl brīnāmies, a ko mūs neciena? A ko negrib integrēties mūsu sabiedrībā un valodu mācīties?
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 20:09
Anksa, smiekli nāk, kaut kas mainās no tās Jūsu runāšanas par politiku... nekas... gudri dirst nav malku cirst!
0 0
05/01/2019 20:10
nu smejies vesela un nemaisies.. tur kur Tev nav nekādu domu
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 20:11
Murminator, nesaprotu, ko tad Tu gribi, kādu varu... krievus?
... pats droši vien pirmais bļāvi... kaut vai pastalās, bet brīvi... tad nu tagad saņem!
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 20:13
Anksa, nokāp no sava pjedestāla... ne Tu mani dzemdēji, ne regulēsi, ko gribēšu to runāšu!
Man par Tavu veļas žāvētāju arī nav nekāda interese lasīt  !
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:13
Murminator, nesaprotu, ko tad Tu gribi, kādu varu... krievus?
==========================
Nu, redzi, pats jautājums jau liecina, ka Tu pati uz to, ka kkur varētu atrasties normāli latvieši, neceri. :)
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 20:16
Murminator, es Tev uzdevu jautājumu, par manām cerībām tur vispār nebija runas!
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:20
Redzi, te ir jāskaidro gari.
Ja vidusmēra cilvēkam ir pofig, tad viņam siltu lietutiņu nodrošina tāda varu, kādu viņš patiesībā ir pelnījis. Tautiešu gadījumā ... latvietis ir naivs un zaķapastala (to es vairāk par vīriešiem). Ne visi, protams, bet caurmērā tā ir. Vara ir tikai sekas tam, kādi esam paši, un kamēr mēs ļausim sev kāpt uz galvas, tikmēr kāps. Es gribu varu, kura Briselē vai Vašingtonā nestāvēs kungu priekšā nolaistām biksēm.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 20:21
... un, ko tad Tu ļauj sev kāpt uz galvas? Kaut ko esi centies darīt, izņemot tukšu vāvuļošanu šeit?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

05/01/2019 20:22
Murmi, sapratu... tu to esi pelnījis... āmen. 😀
0 0
05/01/2019 20:23
man nav pofig par pie miskastēm pamestajiem kaķiem un izmestajiem vai mežā piesietiem un atstātiem suņubērniem,
nav pofig, ka pieaug bērnu skaits bērnu namos un par vardarbību pret bērniem
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:24
Pat šeit attiecīgā tēmā savulaik viens otrs personāžs par to, ko darījis esmu es, stenēja un elsa tipa "Ak, cik tas ir nepieklājīgi!" :)
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/01/2019 20:25
Ceturtdiena, un ko Tu personīgi dari, lai tā nebūtu?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

05/01/2019 20:26
A ko murmis darīja? Neatceros.
0 0
05/01/2019 20:27
es vedu barību uz suņu un kaķu patversmēm
par bērniem-nu te vairāk tikai varu runāt
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas