Nu jau gan... 200 gadus atpakaļ citādi dzīvoja, un gan jau pēc 200 dzīvos citādi.
====================================== ==
Un no kurienes tas viss radās? 26 gados esam veiksmīgi "noēduši" PSRS mantojumu, - rūpniecību, infrastruktūru un visu pārējo. Tagad sparīgi zāģējam.

Kas nāks vietā? Nekas, jo latvieša pozīcija ir tāda, kādu 20:04:37 zhagis1 nodeklarēja. Sekojoši, nekā vairāk arī nebūs - tikai dzimumloceklis un dvēsele ... ja vien neatnāks atkal kādi labie ES vai jebkādi citi onkuļi un latvietim NEIEDOS.
Un pēc tam vēl brīnāmies, a ko mūs neciena? A ko negrib integrēties mūsu sabiedrībā un valodu mācīties?