Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87240

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469824 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)
05/01/2019 20:55
es cerēju, ka murmis sacīs, ka ir mēģinājis kandidēt par deputātu kaut vai pašvaldības līmenī..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

05/01/2019 20:56
vai ne, lare?
katrai vietai ir savi vārdi.un nevienam nav tiesību pārkāpt manu privāto telpu.arī lielveikalā.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:57
es cerēju, ka murmis sacīs, ka ir mēģinājis kandidēt par deputātu kaut vai pašvaldības līmenī..
===============================================
Šo valsti vada ierēdniecība un baņķieri. Kandidēt? Vai ir jēga?
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 20:58
vai ne, lare?
katrai vietai ir savi vārdi.un nevienam nav tiesību pārkāpt manu privāto telpu.arī lielveikalā.
========================================
Un šo man saka skolotāja! Tās profesijas pārstāve, kuras streikojot dziedāja tautasdziesmas kopā ar ministru? :) Neizbrīna! :)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

05/01/2019 21:10
murminator, skolotāja saka to, ka viņa piesaka streiku (tas, cik korekti vai nekorekti viņa izturas šī streika laikā... tas jau viņas iekšējās inteliģences jautājums.un es nekad neesmu apgalvojusi, ka augstākā izglītība vienmēr ir vienlīdzības zīme vārdam "inteliģence"), skolotāja streiko, izsakot savas prasības tiem, kuri ir informēti par konkrēto laiku un norises vietu.un atbildīgās personas vai nu grib un dzird vai negrib... un negrib. bet tas nenozīmē, ka es, skaļi aurējot tautasdziesmu par bēdu, ko liku zem akmens, piemēram, metos klāt kādam, pērkot tirgū speķi, piemēram.
0 0
05/01/2019 21:14
zhagis1 to vārdu, kas sākas ar d*** varat runāt savās mājās.es rakstu
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

05/01/2019 21:16
Nekādās mājās.Tā ir tautas valoda.Mucā auguse, ka nezini to vārdu?
0 0
05/01/2019 21:32
Oij, ne es mucā augusi, bet, savulaik administatīvos procesus grauzu gan. Kā teikt, ierēdņu darbs izprotams, un viņiem pie kājas - ka tikai process! Tiesnesis norādīs, ka lēmums pareizs, tālāk ... ciiiinies tālāk pats, pacc pacc pacc.
Tas pats skolas sistēmā, cik tad ir to apstrīdēto procesu, ja izmet no skolas - nu rets gadījums droši vien! Pārsvarā klusie darba devēja ieteikumi..
ES struktūrfondi.., nu arī tur nav visiem lemts baudā slīgt..ieteikumi, ieteikumi.., gandrīz jau var salīdzināt ar dzivnieku patversmes
priorotātēm!
0 0
05/01/2019 21:54
zhgagis1(satans no Kuldīgas) nešauj pār strīpu
0 0
05/01/2019 22:00
..lai tak puika padraiskojas, meitenes tak savaldīs!:)
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

05/01/2019 22:39
ceturtdiena | 05.01.2019. - 21:54:44

zhgagis1(satans no Kuldīgas) nešauj pār strīpu
========
Ko tad es par to vardarbību ne tā pateicu?
Es viņu nemaz tā neredzu un nedzirdu.Visādām iestādēm vardarbība uz katra stūra rēgojas.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2019 22:49
nu jopcik... darīt man laikam nav ko sestdienas vakarā-jāstāv un jāvaktē, lai te nelamājas!... bija jau zvans no augšas..paldies ceturtdienai!! liels paldies!!!... un kāds te vēl priecājās par atgriešanos!
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

05/01/2019 22:52
Nu kas par svētiem cilvēkiem.Nenopriecāties.Klosteris.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2019 22:54
klau, ... ja negribi, lai man ir nepatikšanas-plīz... savaldies!
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

05/01/2019 23:02
Nu negribu lai tev ir nepatikšanas.Tik nevaru sagremot, kur tik tupi cilvēki var būt.Ikdienā visi lieto vārdu"dirst"bet atrodas pastulbi indivīdi, kuri tajā saskata kaut ko briesmīgu.Tagad skolās vairs to vārdu nelieto?Visi svētie palikuši ar visu ceturtdienu priekšgalā?Zeme sākusi griezties uz otru pusi?Nesaprotu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2019 23:06
gribi lamāties-flag tjebe v ruki..., bet tikAI ne manā diskusijā. Viss, es eju gulēt... un ceru, ka te šovakar vairs nekādi kāzusi nebūs!
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2019 23:07
Nez’, kas tie Solarei par zvaniem "no augšas"? No debesu kancelejas, vai?
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

05/01/2019 23:11
Gribētos tiem jampampiņiem acīs paskatīties.
Pareizi.Jāiet gulēt.
0 0
05/01/2019 23:25
Kušs..viena aita, divas aitas, trīs.., četras..piecassešasseptiņas ..visas vajag pārskaitīt! sudraba cirvis, zelta aita.. demokrātija zinies, visi sapņojam vienādi!
0 0
05/01/2019 23:35
P.s. zvanam no augšas - uztaisīšu katram klubam pa publiskam fotopieteikumam savā gaumē.., Zinu, viņiem atkal nepatiks, pat ja labākais fotokonkurss!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas