Oij, ne es mucā augusi, bet, savulaik administatīvos procesus grauzu gan. Kā teikt, ierēdņu darbs izprotams, un viņiem pie kājas - ka tikai process! Tiesnesis norādīs, ka lēmums pareizs, tālāk ... ciiiinies tālāk pats, pacc pacc pacc.
Tas pats skolas sistēmā, cik tad ir to apstrīdēto procesu, ja izmet no skolas - nu rets gadījums droši vien! Pārsvarā klusie darba devēja ieteikumi..
ES struktūrfondi.., nu arī tur nav visiem lemts baudā slīgt..ieteikumi, ieteikumi.., gandrīz jau var salīdzināt ar dzivnieku patversmes
priorotātēm!