Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87300

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469786 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

06/01/2019 18:21
Nu man značit kārtīgi sūdi bija trāpījušies.Ja godīgi, tad jēga no viņiem nekāda.Pamērkaķoties var.Tas arī viss.
=========
erotikai | 06.01.2019. - 18:00:57

... vai tad tikai spīdēja?)))..riet nerēja?))
-------
Gan jau ka rejoši arī ir.Es nemaz nebrīnītos.
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

06/01/2019 19:55
Krāni ar gaismiņām... Nu nu, romantiķes...  
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

06/01/2019 20:04
Solei smuka bilža
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2019 20:09
paldies, Emīl
0 0
06/01/2019 21:25
Patīk arī!
Nekautrējos pat palurēt :)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2019 21:27
Tāpēc jau likta, lai citi lūrētu!!
0 0
06/01/2019 22:13
Skat kāda
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

06/01/2019 22:28
ojaaa... ja tas cels sol pašapziņu..vienmēr gatava))))..smukasmuka... un citu te smukāku nav)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

06/01/2019 23:13
Es arí palúréju. Feina bilde. Nez vai ausis pie júras nenosala?
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

07/01/2019 09:45
Ar aplūrējos, Sole arvien skaistāka, bet laikam paliek izklaidīgāka..., kur cimdiņi... ?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2019 11:13
kādi cimdi, ja ir kabatas?!  
Labrīt, foršie!
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

07/01/2019 11:17
Ar rokāmkabatās pa slidenu ceļu..., aiaiaiii var sanākt! 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2019 11:20
nav nekāds aiaaiiai... Liepājā +2 grādi... slapjš viss
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

07/01/2019 11:27
Vecmīlgrāvī apmēram -5 un labi snieg..., bet labāk lai snieg..., lietu nemaz negribās.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

07/01/2019 12:46
... Priecīgus ZS Pareizticīgajiem., vecticībniekiem un pārējiem, kuri vēl svin!!)))... nebūtu slikti, tauta, ne... ja šī diena būtu brīvdiena?))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2019 12:55
kur nu vēl brīvdienu?! Tā jau nevar iekustēties darbam..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

07/01/2019 13:21
Apmaksātu brīvdienu nevar būt par daudz.
0 0

Tēmas: 23
Ziņas: 607

07/01/2019 13:48
Labdien !! Čabulīši, grabulīši... Sen neredzēti :))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

07/01/2019 14:38
..kas tas tāds?)))))
0 0

Tēmas: 23
Ziņas: 607

07/01/2019 15:08
Kur?:)))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas