Nu man značit kārtīgi sūdi bija trāpījušies.Ja godīgi, tad jēga no viņiem nekāda.Pamērkaķoties var.Tas arī viss. ========= erotikai | 06.01.2019. - 18:00:57
... vai tad tikai spīdēja?)))..riet nerēja?)) ------- Gan jau ka rejoši arī ir.Es nemaz nebrīnītos.