Labrīt! Gribu zaļu pļavu... ļoti gribu!!

bet, kā jau Bucis teica-kas tev dos!! ehhh... ārā balts un vējains.
Par tām nakst briketēm, man liekas, ka tas ir tikai mārketinga triks. Runā, ka tās ir no skujkoku mizām sapresētas..., un kā jau Svilps teica-skujkoks neir tik labs, kā lapukoks.
Vot, bija kādreiz tādas no sauleņu mizām, Rīgā, bāzē pie Grīziņkalna varēja nopirkt... tās gan dega ilgi, un karstums ar bij nežēlīgs.