Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87340

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469783 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

08/01/2019 09:30
Tur ne forma, bet blīvums un sastāvs vairāk no svara...
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

08/01/2019 09:33
Šon Grieķijā tiek atzīmēts sieviešu festivāls - Ginaikrātija .
Sievišķiem šodien tur ’’zaļa pļava ’’, var darīt ko vien vēlās un kuru izvēlās...  


https://shkolazhiz ni.ru/world/articles/33311/

 
0 0
08/01/2019 09:41
Kur lai ņem to zaļo pļavu? Tāds slapji balts. Nevar saprast, vai vispār pamest gultu.
Bet kafiju gribās
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

08/01/2019 09:43
Zaļa pļava, tas tik tāds teiciens - visatļautības sinonīms.

В этот день в семьях обмениваются семейными ролями: женщины освобождаются от обычных домашних хлопот и проводят свой день в «кафетения» (кафе) или других общественных заведениях — местах развлечения и отдыха, где обычно позволено находиться только мужчинам. Мужьям же в это время предписано быть дома, заниматься домашним хозяйством, присматривать за детьми.


Источник: http://www.calend. ru/holidays/0/0/2144/
© Calend.ru
0 0
08/01/2019 09:43
Par briketēm... vecāki kurina un ir kurinājuši ar dažādas formas, patreiz ir kantainās. Dikti gribējās, FB konkursā, novinnēt tas nakts briketas... bet kas tev tadu laimi dos. Aprakst par tām jau dikti jauks.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/01/2019 10:18
Labrīt! Gribu zaļu pļavu... ļoti gribu!! bet, kā jau Bucis teica-kas tev dos!! ehhh... ārā balts un vējains.
Par tām nakst briketēm, man liekas, ka tas ir tikai mārketinga triks. Runā, ka tās ir no skujkoku mizām sapresētas..., un kā jau Svilps teica-skujkoks neir tik labs, kā lapukoks.
Vot, bija kādreiz tādas no sauleņu mizām, Rīgā, bāzē pie Grīziņkalna varēja nopirkt... tās gan dega ilgi, un karstums ar bij nežēlīgs.
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

08/01/2019 10:28
Lapukoku īpaši nesapresēsi, tā lai labi turās kopā, mums pašiem reiz Juglā bija briketēšnas aparāts..., tam labāks skujenieks, jo brikete turās ar savu sveķi kopā..., ozolu vai osi tā nesaspiedīs, ta varbūtās ko sajauktu. līmes gan nekur neliek klāt, viss savā sulā!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

08/01/2019 10:37
Kolēģe teica, ka pa laikam izmantojot tās nakts briketes. Uzmet uz kvēlojošām oglēm, tad nu viņa tās 8 stundas tur gruzd, un tur siltumu krāsnī.
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

08/01/2019 10:40
8 stundas, tā jau fantastika..., bet 4-5 varētu, viss atkarīgs no vilkmes.
0 0
08/01/2019 11:30
Nu nezinu... kad bija krāsns, pamēģināju tās nakts briketes - pelnu un šmuces nejēgā daudz, siltuma ne tik daudz
0 0
08/01/2019 11:33
Labrīt te nu man nav nekāda viedokļa..laikos kad bija krāsns biju maza meitene un tad jau tikai ar malciņu kurināja
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/01/2019 11:33
citi arī tĀS kūdras briketes pamanās par ’’nakts’’ iedēvēt. Varbūt tev ar tās trāpījās?! tas toč ir murgs...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/01/2019 11:34
es esmu kurinājusi visu ko... vienubrīd bija arī salmu briketes... speciāli braucām uz Jelgavas rajonu pakaļ...
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

08/01/2019 11:38
Sēmušku miziņu briketes efektīgas mazākam laikam, bet ātri dod siltumu..., pēcāk var bremzēt ar šīberi.
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

08/01/2019 11:42
Vēl no Kūdras laikiem atceros, ļoti siltumefektīgas ir dažādas skulkoku saknes, kuras pāris gadus žuvušas nojumē, pirms izceltas no karjera, kurā pavadījušas 50 gadus...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

08/01/2019 12:38
izzināju..ka tās ar caurumu vidū ir šūdīgākas par kantainajām(nav tik nopresētas)... RUF bērzza ir ok..skuju koku ir švakākas, kā jau svilps pieminēja..bet ja ir gali un iespēja iegādāties tās, kas iet uz exsportu no oškalniem ..vai amberwood... karstums garantēts latvijas tīklos neesot..esot lietuvā, norvēģijā, dānijā, vācijā)))
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 13337

08/01/2019 13:23
Sveiki, kanareiki.
Kā es šitā nelaikā atnācu, vajadzēja vakar, pašu Ļauno būtu satikusi. Atkal Beatai pašai pirmai gadījās
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

08/01/2019 14:15
  Bučas Silvanai!
 Neņem briketes galvā.
 Te katrs savas slavē!!!
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 13337

08/01/2019 15:17
Čau, Afi!
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

08/01/2019 15:23
Sveika Silvuk...,
 ceru, ka Tev brikešu formas nav no svara, ka tik silti... ?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas