tieši tad var flirtēt..vajag nožauties ejot garām simpatiskam onkam..
ja tā padomā 2x dzīvē tā ir gadījies, bet tas nebija gluži speciāli..
labi, labi otro reizi bija gandrīz speciāli
p.s abas reizes bija rezutativas..
pirmajā, ak tas bija tik sen vēl vidusskolā ..un citā dzīvē