Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87420

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469774 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

09/01/2019 20:28
es tagad nesaprotu, sajūsmināties par komplimentu(tautas zieds) vai apvainoties par salīdzinājumu(kā vārnas)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2019 20:29
a man pilnīgi pofig!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2019 20:31
bet fakts ir viens-... kā naktstauriņi uz gaismu, tā Dince nāk uz vīriešiem! Atliek tik kādam te kaut ko iekomentēt-tā Dinčuks tut kak tut!! ... sevišķi uz Murminatoru nāk..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

09/01/2019 20:33
glupā, domā dzeijās un metaforās, un citos māksl.izt.līdz.
lai mana dzīve skaistāka taptu
ir vajadzīgs vīriec un sekss
bet savām rokām es izroku kapu
ir dincei daudz svarīgāks teksts
0 0
09/01/2019 20:33
mja dikti sekls interesantuma vērtējums..
bet vārna gudrs putns..
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

09/01/2019 20:37
Solaris, kad sāks interesēt sievietes, tad sākšu reaģēt uz Taviem tekstiem... bet pagaidām, tie man liekas garlaicīgi... un visu mūžu man interesantāk ir bijis sarunāties ar vīriešiem...
0 0
09/01/2019 20:41
dinc, un par ko Tu runā ar vīriešiem..politika Tevi garlaiko
gandrīz viss Tevi garlaiko..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2019 20:41
bet tu jau reaģē...
0 0
09/01/2019 20:42
par filmām, teātriem, grāmatam arī vismaz te neesi izteikusies..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2019 20:44
Dince runā par seksu... viņa varbūt ir nākamā Rita Lasmane... Dinc, tu zini, kas ir Rita Lasmane?
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

09/01/2019 20:47
Jūs trijatā sazvanieties... ’’eu, dince kaut ko uzrakstīja, fiksi uz tautu’’  ?
0 0

Tēmas: 43
Ziņas: 9074

09/01/2019 21:04
  tu kļūdies, dincīt - četratā: es meitenēm piezvanīju, tipa, dinces tante mani apbižo, nāciet, glābiet!
(un ja tu zinātu - viņas ne tik pašas simpātiskas, bet arī balsis maigi glāsmainas... mmm )
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

09/01/2019 21:06
Man patīk Piektdienis.
0 0
09/01/2019 21:14
... man arī piektā diena, patīk un nepatīk... dilemma... dzert vai nedzert... krogū vai pie kāda...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

09/01/2019 21:21
obligāti ..vajag iedzert!!!))))...
piekrītu... vīrietis ir viens no... kurš sievietes dzīvi izkrāso!)... ar grāmatām..tejāteri... un izšūšanu visus caurumus neaizmālēsi))))
kurš tad ritu lasmani nezin?)... un vēl tautā... šī no buduāra... vai sarkanā buduāra ... ar to sakodienu bija kādas briesmas... bet tā visumā... tautas garā))))
0 0
09/01/2019 21:26
...     ...
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

09/01/2019 21:29
Šitās tantes vienu vakaru visas varētu "pieliet seju"un draiski padiskutēt.
Domāju ka sanāktu spēcīga, jautra diskusija, kuru varētu pierakstīt.
Pierakstīt tāpēc ka nākamā dienā, uz morālām paģirām, daudz kas tiktu dzēsts.
Bet tā jau tāda utopija no manas puses :)
0 0
09/01/2019 21:33
zhagi, nedažģošja..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

09/01/2019 21:33
... ko nu gan, tur par to, kas bijis un nebūtības miglā aiztinis)))... nākotnē jāraugās..nākotnē... unnekad nav par vēlu iemīlēties... atdoties... un izšķirties... bet var arī, to pēdējo nepielietot uz savas ādas... un baudsaldi dūdot))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

09/01/2019 21:39
Erotik! Iedzeram!
Labvakar!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas