Vespa..par to sugas turpināšanu-es domāju, ka mums tas vairs nedraud!! ja nu Bucim vēl..., kaut gan, nupat izlasīju, ka Stallones sieva dzemdēšot 55 gadu vecumā..kuro tur mazo Rokiju!!
Vespa, tev ir trīs?..ja nē, tad plāns nav izpildīts! par sevi, par vīru, i za tago parņa...
00
10/01/2019 14:59
Sol! Tu ko??!! Man pietiks ar tiem, kas ir... Esmu jau teikusi - gribet ir viens. Zinu, ko negribu... 50+ gados sakt atkal mācīties 1klasē, nē... paldies.
00
10/01/2019 15:00
Mierā meitenes, te pat mironim miesa sakustēsies...