tedra, Tu saki... paldies, paldies..nenu gan jau viss būtu citādi kas zin..
vienu lietu atceros pirmos foršos ratus man nopirka un uzdāvinaja vācieši no Madonas sadraudzibas pilsētas.
tie bija 90tie kad pilnig nekā vēl nebija ..un kaut kāda veida pie manis bija nonācis žurnāls kur drēbes demonstreja tikai cilvēki ratiņos, man tas bija kulturšoks, jo bija redzams ka tie tiešām IR ratiņnieki..
pēc tā žurnāla es vāciešiem varēju parādīt kādus ratus vēlos(pirms tam bija jau atveduši tādus ka jau bija pilnas Sarkana krusta noliktavas īsak sakot krāmus un tādi man jau bija)
un tas kaut kāda veida pagrieza domāšanu arī..uz pozitīvo pusi