Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87500

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469763 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)
10/01/2019 16:01
Latgalē laikam tagad smuki ... balta ziema...
0 0
10/01/2019 16:04
Par Latgali nezinu  Bet Vidzemē tiešām bija smuki  tagad gan jau apmācās
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

10/01/2019 16:22
latgalē smuki mīnusi, sarkans padebess, bišķi sarma.vot
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

10/01/2019 16:23
Tūlīt beigšu ražot, iešu ārā un redzēšu visu to skaistumu.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

10/01/2019 17:04
Ārā ir tumšs un auksts
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

10/01/2019 17:58
Anks, Tu pēc savas būtības modele. Tas jau ievērots. Kaut kā izmanto to. Varbūt konkursi vai kas cits...
0 0
10/01/2019 18:22
tedra, Tu saki... paldies, paldies..nenu gan jau viss būtu citādi kas zin..
vienu lietu atceros pirmos foršos ratus man nopirka un uzdāvinaja vācieši no Madonas sadraudzibas pilsētas.
tie bija 90tie kad pilnig nekā vēl nebija ..un kaut kāda veida pie manis bija nonācis žurnāls kur drēbes demonstreja tikai cilvēki ratiņos, man tas bija kulturšoks, jo bija redzams ka tie tiešām IR ratiņnieki..
pēc tā žurnāla es vāciešiem varēju parādīt kādus ratus vēlos(pirms tam bija jau atveduši tādus ka jau bija pilnas Sarkana krusta noliktavas īsak sakot krāmus un tādi man jau bija)
un tas kaut kāda veida pagrieza domāšanu arī..uz pozitīvo pusi
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

10/01/2019 18:27
Forša esi, anks! Lai arī citureiz spītīga kā āzis :))
0 0
10/01/2019 18:30
ir, ir tāda lieta..cīnos, bet neveiksmīgi, raksturs iedzimst
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

10/01/2019 21:09
Nebūtu slikti pa Latgali kādu līkumu izmest...
0 0
10/01/2019 22:37
nebūtu gan sevišķi tādā dienā kā šī, bet nu jau atkal puteņus sola
0 0
10/01/2019 22:43
Man šāda ziema kā tagad patīk Ir sniedziņš, mēŗens sals... Lai tik tā turpinās!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

11/01/2019 06:53
lielāku salu gan nevajag:)
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 271

11/01/2019 08:47
Šobrīd ļoti skaisti izskatās netālu no Rīgas Lielo Kangaru jaunajā Dabas takā.
0 0
11/01/2019 09:53
Labrīt auksti bez saules..šodien jāpastrādā
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

11/01/2019 10:04
Ziema pamukusi, smuki sijā lietutiņš 
0 0
11/01/2019 10:13
 te -9
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2019 10:20
Labrīt! Vespa gan baigā optimiste... es nekā smuka neredzu-tumšs, pelēks, slapjš, suns pat negribēja staigāt iet!
Silda sirdi viena doma-piektdiena!!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

11/01/2019 12:08
Esmu slinka savā būtībā, tāpēc man patīk ka lietus nolikvidē sniegu un man nav jātīra 
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

11/01/2019 14:23
Ceļš no Madonas uz Jēkabpili šobrīd izskatās ļoti skaisti. Tik ziemīgi un īsti. Sniegputenis. Vējš velk sniegu pa brauktuvi, viss balts, neredz ne asfaltu, ne strīpas, ne apmales. Un sāls kaisītāji arī vēl nav attapušies. 
Bet autiņš labs un braukt tīrā bauda.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas