piekrītu, ka katram tiesības uz individuālu viedokli/redzējumu, bet es, kā par nelaimi, noskatījos viena krievu blogera atsauksmi par to rapsodiju, tad vēl šo to... jā, un ... man nepatīk tas galvenās lomas tēlotājs, kā "traktēta" viņa vizuālā līdzība.tāpēc neskatīšos.
atgriežoties vēl pie "Pūtvējiņiem", pieļauju, ka šī izrāde arī saņems dažādus negatīvus vērtējumus, neskatoties uz to, ka līdz šim esmu lasījusi tikai pozitīvas atsauksmes. tā kā luga griezta un ķidāta visādos veidos un interpretācijās, tad priecēja, ka šis variants nepretendēja uz ūber avangardu, režisors "pieturējās pie teksta" gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.man traucēja tas(bet tā mana problēma), ka filmu "Pūt, vējiņi!"zinu praktiski no galvas, arī aktieru intonācijas runājot tekstu, tāpēc izrādes laikā neapzināti runāju tekstu līdzi.vēl skatītājos bija viens kretīns, kurš ik pa brīdim skaļi smējās... bet visā visumā baudīju izrādi distancēti-kā mākslas darbu. (atšķirībā no tā, kad skatījos Liepājas teātra "Pūt vējiņus"-tur biju līdzpārdzīvojumā). jā, vēl joprojām Kalniņa mūzika nebeidz būt unikāla.vot.
0
0