Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87560

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469760 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

13/01/2019 19:19
komunālais blūzs un plika ciska
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

13/01/2019 19:24
... šis vismaz ar apakšbiksēm kājās)))...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 409

13/01/2019 19:48
Komunālajam blūzam bija tiem laikiem uzmundrinošs klips, varbūt kāds var pateikt autorus?
0 0
13/01/2019 19:49
Nesacerās... ja! Tikvien būs tā prieka kā apskatīt pirmajā lapā :))) Karodziņš ta interesantā krāsā.

Pelēka diena, pelēks oms.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

13/01/2019 20:20
Zosāda. Pat uz vaigiem.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2019 20:59
Komunālais blūzs-Remix... Igo..., bet šitas Inguns -zeme atveries!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2019 21:02
Bohēmista rapsodija... iesaku!!! Izbaudīju no 1 -līdz pēdējai minūtei///skudriņas pa muguru... finālā pat skopa asara nobira... noteikti viena no skatāmākajām filmām pēdējā laikā!
0 0
13/01/2019 21:15
Laba pat tad, ja ne tas aktieris ne arī Queen īpašī patik?
Nevaru iesakt tieši dēļ šiem abiem iesmesliem...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2019 21:18
mēģini..., Queen nav arī mana favorīt grupa, bet filma tiešām lab.., ne par velti galvenais varonis Oskaru dabūja.
0 0
13/01/2019 21:20
Tad būs jāmēģina.
0 0
13/01/2019 21:46
Es biju sajūsmā!!! Ilgi nevarēju iziet/atiet... no filmas. Un Rami arī patika. Ne velti pie Zelta globusiem tika.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2019 21:52
es vēl tagad nevaru iziet!!
0 0
13/01/2019 21:57
Tas uz kādām pāris dienām... mhmm
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

13/01/2019 21:58
piekrītu, ka katram tiesības uz individuālu viedokli/redzējumu, bet es, kā par nelaimi, noskatījos viena krievu blogera  atsauksmi par to rapsodiju, tad vēl šo to... jā, un ... man nepatīk tas galvenās lomas tēlotājs, kā "traktēta" viņa vizuālā līdzība.tāpēc neskatīšos.
atgriežoties vēl pie "Pūtvējiņiem", pieļauju, ka šī izrāde arī saņems dažādus negatīvus vērtējumus, neskatoties uz to, ka līdz šim esmu lasījusi tikai pozitīvas atsauksmes. tā kā luga griezta un ķidāta visādos veidos un interpretācijās, tad priecēja, ka šis variants nepretendēja uz ūber avangardu, režisors "pieturējās pie teksta" gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.man traucēja tas(bet tā mana problēma), ka filmu "Pūt, vējiņi!"zinu praktiski no galvas, arī aktieru intonācijas runājot tekstu, tāpēc izrādes laikā neapzināti runāju tekstu līdzi.vēl skatītājos bija viens kretīns, kurš ik pa brīdim skaļi smējās... bet visā visumā baudīju izrādi distancēti-kā mākslas darbu. (atšķirībā no tā, kad skatījos Liepājas teātra "Pūt vējiņus"-tur biju līdzpārdzīvojumā). jā, vēl joprojām Kalniņa mūzika nebeidz būt unikāla.vot.
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

13/01/2019 22:03
Oskaru ceremonija būs tik februārī, pagaidām Bohēmista rapsodija un galvenās lomas aktieris tikuši pie Zelta globusa.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2019 22:09
labi, labi..es pārteicos, bet varbūt tas nozīmē, ka būs arī Oskars!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

13/01/2019 22:28
oooo..nu, ko jūs te par dzīves baudīšanas sīkumiem))))... te šodien vienam fotosesija iet pilnā sparā(((((... vot... patīk..nepatīk)))))
0 0
13/01/2019 22:34
Tas nav priekš sieviešiem. Jams ēsmu izmetis :))))
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

14/01/2019 07:44
Labrīt Stārijnovajā!
Akkal jauna nedēļa,
0 0
14/01/2019 09:46
Labrīt ja tā turpināsies netikšu ārā no mājas
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas