Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87540

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469762 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

12/01/2019 12:10
Roberts pēdējos 20 gadus populārākais vārds Latvijā. Jā, tāds stiprs tas vārds.
Un Sole arī mani samulsināja ar to vārda dienu, pavēros tautas pirmajā lapā, kā tad īsti ir :))
0 0
12/01/2019 12:31
Diena šodien laba, ar visu to, ka saulīte kkur aiz mākoņiem. Jāsamotivejas kādu loku izmest ārpus telpām..
0 0
12/01/2019 12:41
Roberts ir tiešām viens no foršākajiem vīriešu vārdiem..
es gribēju dēlam, bet tētis nepiekrita..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

12/01/2019 20:57
iesaku noskatīties Seņkova  iestudētos "Pūt vējiņus"Nacionālajā
0 0
12/01/2019 20:58
Ilgi nav būts uz teijateri... Būs jāsaorganizējas.
Jāmeklē kompanija
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

12/01/2019 21:02
Jaunnedēļ arī aizkāpšu uz Nacionālo...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

12/01/2019 21:21
iešu-uz Valmieras viesizrādēm Liepājas teātrī.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

13/01/2019 09:09
Bija viens maziņš pazīstams. Kā Tevi sauc, puisīt? Jobettiņč.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2019 10:41
Labrīt! Migla ārā...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

13/01/2019 10:44
Labrītiņ mierpilnā svētdienā. Rīga pelēka, un laiski mostas.
0 0
13/01/2019 10:54
viss tik balts, ka pat neliela migla nekādu drūmu pelēkumu nerada
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

13/01/2019 11:30
Mūspusē arī balts un svinīgi mierīgi lēni snieg sīks sniedziņš.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/01/2019 12:44
drusku skauž, jo pie mums sāka līt! Un man drīz jāiet ārā!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

13/01/2019 13:54
Manā dārzā arī kaut kas birst no gaisa.
Labrīt.
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

13/01/2019 13:56
Atkal laika ziņas rullē.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

13/01/2019 14:38
Jāieliek diskusija’’Laika ziņas’’ 
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

13/01/2019 15:20
kas vainas laika ziņām?:))
Kam nepatīk, tas tak var nelasīt:)
vispār labdien un svinīgi paziņoju, ka pie mans ir balts un tagad no gaisa atkal krīt niegs, be ielas gan sldenas:(
0 0
13/01/2019 18:43
zhagi, bet par ko Tu gribi parunāt..
par dzīves jēgu un bezjēdzību..
par ideju trūkumu kur virzīties valstij un nācijai..
par bobsleju, biatlonu (tur šodien daudz krita)..
par komunālām šausmām 1.lapā viss kas bijis, bet šis jau pārspēj iepriekšējos
par..
par...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

13/01/2019 19:03
jā, zāģi, pārfrāzējot A.Poišu, par ko tu gribi parunāt?
0 0
13/01/2019 19:10
lizett, Tu neskaties pirmajā lapā
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas