Labrīt

sasalis skaists rīts..viss apsarmojis, saule arī būs..
nja murmis grib lai viņu izklaidē te, lai valdība ir tāda, ka šim vajag, BET pats tikvien spējīgs kā nolamāt deputātu bodē..
un ja tiem apkārtstāvošajiem vērotajiem nebija
slabo..tie vnk nodomāja, kas tas par plānprātiņu..
un jā tādos brīžos cilvēkiem paliek neērti otra vietā..
gribās atrāk tikt prom