Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87440

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469772 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

09/01/2019 21:42
sveika, beat... vīra kandidāts ir... zelta rokām... gudru galvu... dāsns un kaitīgiem ieradumiem?)))... tad var arī iedzert... fuuuuuu..bez kaitīgiem
0 0
09/01/2019 21:47
vēl tak nav piektdiena..kāda iedzeršana?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

09/01/2019 21:52
Iedzert varu, bet izdzēst dzēruma murgus gan nevaru.:(
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

09/01/2019 21:54
Anksīt, iedzert var jebkurā dienā.;)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

09/01/2019 21:54
Anks! Ātrāk sāksim ātrāk beigsim! Lūk.
Un, starp mēli un smadzenēm jau laicīgi jāieliek filtrs. Tad droši var dzert.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

09/01/2019 21:54
ansk... te katra diena kā svētki, kuri jāatzīmē)))... ja kāds, kaut ko ieraksta... nu kaut šķībi))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

09/01/2019 21:58
He he... ieraksta un jau svētki. Laikam tā ir, kā erotika saka.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

09/01/2019 21:59
Nu, meitenes, saņemamies, prozīt! Tur nav, ko grozīt!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

09/01/2019 21:59
klau... paskat, kā kiviča mīlas stāsts sācies... pilni mēdīji... sitīsun emigrēs un sportos un komanda būs... un tatoo )... un vēl izrādās, ka visi ir idioti apkārt))))... jaaaa... es vēl saprastu, šis no tautas elve būtu... bet te..deputāts gandrīz)))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

09/01/2019 22:13
āksts, ne deputāts gandrīz.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

09/01/2019 22:21
..nē, nu var saprast... vīrietim asinis karstas... mīla plaukumā... un kāds aizvaino šā brīža mūzu... bummm un uzsprāga...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

09/01/2019 22:38
Stendzinieka teksti labie. 😀
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

09/01/2019 22:52
kur ir tie Stendzenieka teksti?:)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

09/01/2019 22:54
..īsi ..lakoniski ... un patiesi))))... bet par pipeli trāpīts 10))))... bet bērnus žēl((((
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

10/01/2019 02:47
Te pāris lapas iepriekš atkal diskusija sieviešu starpā. Palasījos ... Ak, nē, ne tikai sieviešu. Manas acis rāda, ka Zhagim un Dincei ir taisnība, - vienīgās reizes, kad purvs sakustas, ir tad, kad kārtējo reizi jāanalizē kāda līdzcilvēka (Dinces, piemēram) persona. Pārējā laikā tik tiešām ... visinteresantākā tēma - kas kuram uz plīts .
Cēlonis? Nu, takšu, kā visur ... citādi domājošo mutu aizbāšana, jo vienam bariņam nepārvarami šķiet, ka visiem jābūt vienādiem, jādomā vienādi un jāraksta arī vienādi. Precīzi kā PSRS laikos.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2019 10:06
Ehh, nekas nemainās..Murmis kā parasti izlasa tikai to, ko grib redzēt, ... a manu sveicienu vārda dienā-nepamanīji! Nu i nevajag...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2019 10:06
Un vispār-labrīt, tauta!
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

10/01/2019 10:08
nedabūt Tev Murmi :P
0 0
10/01/2019 10:12
Arī viņu nē???   Vēl jau nav sirdssāpes rimušas par Staburaga (vai dieniņ, gandrīz aizmirsu, kā sauc) nedabūšanu, un nu vēl šis...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2019 10:17
jā, Svilpi... salauzi tu manu sirdi... ehh, iešu paraudāt kaktiņā!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas