Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87360

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469780 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 8
Ziņas: 13337

08/01/2019 15:29
Es palasījos arī par briketēm, ko tauta runā. Parastā plītī jau tādas likt nevar, ne?
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

08/01/2019 15:35
Normāli sprakš’ķošā plītī - malciņu...,
 izklasās romantiki, bet nupat, ka pašam, ta kas tik nesagadās.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

08/01/2019 16:07
raķešu konstruēšana varētu būt pirmā tēma, kas mani absolūti neinteresē.otra būs briketes
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

08/01/2019 16:58
... pārejam pie - divi...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

08/01/2019 19:28
... vajag trešo tēmu...
laika apstākļi vai Kariņš?:))))))))
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

08/01/2019 19:30
Pusnomiris te viss, - ejam tālāk! :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

08/01/2019 19:50
Jau nezkuro reizi pabrīnos, kāpēc murm. bubina par pusnomirienu šeit. Tak pašam vien jāceļ visi augšā, nejau valdība to darīs:))
0 0

Tēmas: 43
Ziņas: 9074

08/01/2019 19:56
jā, tedra, līdzīgi padomāju.
Tikai šoreiz nav pieminējis mistiskos "jūs", kuriem tas pusnomiriens (tipa, "jums te nekas nenotiek").
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/01/2019 20:09
šodien FB izlasīju ": Gribi mieru, gatavojies Kariņam... ’’ ..., bet nez, kā būs ar to mieru?!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

08/01/2019 20:53
Uz sludinājuma tekstu " apnicis tevi meklēt" kāda arī piesakās??? jā jā man vecais nikiķis papētīt sludinājumus :)
0 0
08/01/2019 21:04
es gan esmu smuka
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

08/01/2019 21:13
domāju, ja ir apnicis meklēt, tad sniegu var šķūrēt vnk tāpat.sol, pie tevis ir, ko šķūrēt?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/01/2019 21:18
jā, Liz... bišku ir..kādi 5cm.
0 0
08/01/2019 21:19
Lizettt... var iztikt ar slotu, ja nav piemīC. Mums te tads mīksts un mitrs ;))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/01/2019 21:24
Buci..tev varbūt arī mitrs... , es pirms stundas atslidoju mājās pa riktīgu slidotavu!... viss sauss un ciets!
-2 aiz borta
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

08/01/2019 21:24
arī 5cm ir labi bada laikā  buc, tad nepiemīcītā sniegā jātaisa sniega eņģeļi.trotuāri gan mani besī ar slapjumu /sāli(bet to jau tiku teikusi iepriekš)
0 0
08/01/2019 21:45
atkal neviens(a) murmi neizklaidē  
te ir dziļa ziema, slīd vai nē tas vienalga..bet iespundēta esmu..
un vēl nezinu, kā lai sevi izvelk ārā no mājām naktī tumsā ..
tas jādara, ja grib turpināt dziedāt korī..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

08/01/2019 21:46
Viņam harēmu vajag
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

09/01/2019 05:23
Labrīt!

1902. gada 9. janvārī 

 Ņujorkas štatā ievieš aizliegumu flirtēt. 
 Izrādās šī uzmanības izrādīšanas forma ir līdz vājprātam novedusi daiļā dzimuma pārstāves,
 ka viņas vairs nespēj izturēt vīriešu uzmanības apliecinājumus. Vainīgo sagaidīja 25 dolāru liels sods.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2019 10:26
Labrīt!
Flirtēt nav laika, jāskatās zem kājām, lai nepaslīd un nenokrīt uz netīrītajām ietvēm...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas