hari,nu jasmīni man ļoti patīk un zemenes(vakar tik nepieminēju,ka ar saldējumu vai putukrējumā,bet tu jau lasi domas )man ar tām piedevām ņam,ņam
00
08/07/2010 13:29
tā kā vakar tika pieminēta izcelsmes zeme,tad varu teikt,ka gailenes(kuras manas māsīcas tēvs,būdams ebrejs,sauca par žīdu sēnēm un pats arī teica,variet mani saukt par žīdu)ir manas mīļākās sēnes
00
08/07/2010 14:58
kāds te atkal kaitina neēdušos.
00
08/07/2010 15:00
desp,skaties uz to visu kā uz mākslu
00
08/07/2010 15:13
aiziet uz ledusskapi mākslu baudīt...
00
08/07/2010 16:15
diez kā tam mūsu lamsam iet pa mežu,vai gailenes piegriezusi?
Es jau atpakaļ ... kādi 2 litri gaileņu salasīts un pārlasīts... Un Harald, ir arī viņas tārpainas, bet ne tad kad ir 2 latu lielumā...
00
08/07/2010 17:58
nu re kāda mums čakla tautiete.kamēr es no gultas līdz plītij un pie datora trīstūru izstaigāju... citi kalnus nogāzuši... tagad pats nepatīkamākais-tīrīt mazgāt gatavot un vēl tie netīrie trauki... lams,saturies.
Desperados, neesmu es čakla, tik drausmīgi patīk pa mežu vazāties un notīriet ir štrunc, grūtāk ir viņas ēst
00
08/07/2010 21:05
ēst ir viegli, bet pārtraukt to ēšanu grūti..kaut kāda iekšējā balss kūda... nu, uzliec vēl drusciņ... nu, pa visam drusciņ... un, tā vairākas reizes pēc kārtas
00
08/07/2010 21:09
Jā-riepām parasti ir paskaļas balsis -tās nevar nedzirdēt
00
08/07/2010 21:22
... še, kod... (izstiepj roku)
00
08/07/2010 21:23
nav žēl-pati savu ķepu ēd
00
08/07/2010 21:37
nu gan aplam-ēst nekad nav grūti... mani pat naksts vidū var piecelt un barot-pat nemodinot... ēdīšu tik vai tā...