Ielogoties
Reklāma

Labrīt... !!! / 7220

20/06/2009 07:37 | Diskusija lasīta 616748 reizes
Šeit labrītosimies un dzersim kafiju jau bez citaszuzes... !!!
Atbildes (21455)
08/07/2010 12:16
no comments...
0 0
08/07/2010 12:19
pārtulkosi, lūdzu?:)
0 0
08/07/2010 12:30
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 15776

08/07/2010 13:07
Rozeroze, , TnXs par ! labrīt jau sen ne no rīt’!
0 0
08/07/2010 13:26
hari,nu jasmīni man ļoti patīk un zemenes(vakar tik nepieminēju,ka ar saldējumu vai putukrējumā,bet tu jau lasi domas )man ar tām piedevām ņam,ņam
0 0
08/07/2010 13:29
tā kā vakar tika pieminēta izcelsmes zeme,tad varu teikt,ka gailenes(kuras manas māsīcas tēvs,būdams ebrejs,sauca par žīdu sēnēm un pats arī teica,variet mani saukt par žīdu)ir manas mīļākās sēnes
0 0
08/07/2010 14:58
kāds te atkal kaitina neēdušos.
0 0
08/07/2010 15:00
desp,skaties uz to visu kā uz mākslu
0 0
08/07/2010 15:13
aiziet uz ledusskapi mākslu baudīt...
0 0
08/07/2010 16:15
diez kā tam mūsu lamsam iet pa mežu,vai gailenes piegriezusi?
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 15776

08/07/2010 16:49
man domāt, gailenes tādēļ žīdu sēnes, ka praktiski nekad nav tārpainas!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1021

08/07/2010 17:40
Es jau atpakaļ ... kādi 2 litri gaileņu salasīts un pārlasīts...
Un Harald, ir arī viņas tārpainas, bet ne tad kad ir 2 latu lielumā...
0 0
08/07/2010 17:58
nu re kāda mums čakla tautiete.kamēr es no gultas līdz plītij un pie datora trīstūru izstaigāju... citi kalnus nogāzuši... tagad pats nepatīkamākais-tīrīt mazgāt gatavot un vēl tie netīrie trauki... lams,saturies.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1021

08/07/2010 20:50
Desperados, neesmu es čakla, tik drausmīgi patīk pa mežu vazāties un notīriet ir štrunc, grūtāk ir viņas ēst
0 0
08/07/2010 21:05
ēst ir viegli, bet pārtraukt to ēšanu grūti..kaut kāda iekšējā balss kūda... nu, uzliec vēl drusciņ... nu, pa visam drusciņ... un, tā vairākas reizes pēc kārtas
0 0
08/07/2010 21:09
Jā-riepām parasti ir paskaļas balsis -tās nevar nedzirdēt
0 0
08/07/2010 21:22
... še, kod... (izstiepj roku)
0 0
08/07/2010 21:23
nav žēl-pati savu ķepu ēd
0 0
08/07/2010 21:37
nu gan aplam-ēst nekad nav grūti... mani pat naksts vidū var piecelt un barot-pat nemodinot... ēdīšu tik vai tā...
0 0

Tēmas: 10
Ziņas: 2356

09/07/2010 02:23
Nevar visu gribēt uzreiz. Es vai nu ēdu vai dzeru.

Lai ko es no visa tā arī nedarītu, mani kg no tā neatkarīgi - viss slikti!!!

0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas