Ielogoties
Reklāma

Labrīt... !!! / 7160

20/06/2009 07:37 | Diskusija lasīta 616752 reizes
Šeit labrītosimies un dzersim kafiju jau bez citaszuzes... !!!
Atbildes (21455)
03/07/2010 11:12
labrīt.
0 0
03/07/2010 11:14
labs rīts,tauta suņu dienas,suņu laiks<<canikula>>... tās ir brīvdienas... tā vai citādi jauka sajūta
0 0
03/07/2010 11:32
Nu ja... un canicula jau no romiešu laikiem ir spēkā...
Visiem pasaules skolēniem jābūt pateicīgiem Sīriusam par tādu parādību kā brīvlaiks. Tas ir saistīts, lūk, ar ko. Senie romieši šo zvaigzni dēvēja par Sunīti (latīņu val. canicula). Tās parādīšanās pie debesīm sakrita ar gada pašu karstāko dienu sākumu, kad mācīties nebija iespējams un skolēni izklīda pa mājām. Ar laiku arī pašus karstākos vasaras mēnešus, kad pie debesīm spīdēja Sīriuss, sāka saukt par suņu dienām, proti, brīvlaiku.
0 0
03/07/2010 11:51
mēs teicām savulaik,ka iet aiz tā,ka neko darīt,suņus sist
0 0
03/07/2010 13:57
labrīt!
/pa kluso pamožos ar dziesmu:/

http://www.youtube.com/watch?v=54qYAw...er_embedde d
0 0
03/07/2010 13:57
labrīt!
/pa kluso pamožos ar dziesmu:/

http://www.youtube.com/watch?v=54qYAw...er_embedde d
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 15776

04/07/2010 05:59
moins!
0 0
04/07/2010 08:51
Labrītās pēc labi nogulēta rīta!
0 0
04/07/2010 10:36
- as tautai
0 0
05/07/2010 07:12
Labrītās... , nu jau pirmdienā.
Tās brīvdienas varēj būt arī garākas...
0 0
05/07/2010 07:21
..labrīt..
vēl divas dienas un es varēšu atpūsties...
0 0
05/07/2010 07:37
labrīt
Šodien visi būsim mitri -lausks ritīgi uzdarbošoties !!
0 0

Tēmas: 11
Ziņas: 5034

05/07/2010 08:02
Zdrastje
0 0

Tēmas: 11
Ziņas: 5034

05/07/2010 08:04
Pirmdienas vajadzētu atcelt
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 15776

05/07/2010 08:53
Zdrastje mordastje! (sveiki purneiki - krievu val. red. piez.)
0 0
05/07/2010 08:58
labrītiņš!
0 0
06/07/2010 07:16
Labrīts un gaidām arī šodien lietu!
0 0
06/07/2010 07:25
Labrīt!!
Vakar bija karstā diena šodien gan tādu nevajag..:)
0 0
06/07/2010 07:38
Labs riitinjs visiem ,kas modushies..
0 0

Tēmas: 11
Ziņas: 5034

06/07/2010 08:05
Labrīt!
Mākoņi izskatās cerīgi- tad nu varbūt
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas