LABRĪT!!! Cik skaista diena ir aiz loga... jāsteidz viņa izbaudīt..pārmetu dvielīti pār plecu un dodos sauļoties kā dabas bērns/... aaaa un Olita, es to tavu sarūsējošo ričuku neesmu ņēmusi, bet rokas man no ravēšanas bij netīras
00
11/07/2010 14:43
Maigon, vai ta... vienubrīd neteici, ka visi sunīši Tev takši?!
00
11/07/2010 14:50
Pārlasiet iepriekšejās diskusijas,es teicu ka taisos ņemt četrus ja kolēgim nebūs kucēnu noņēmēji bet tākā izrādās vēl sunīšus ņem tad man palika tikai viena taksenīte..:))
00
11/07/2010 14:54
labi vēl, ka tā viena atlika - takši burvīgi suņi.
00
11/07/2010 15:36
lams..a, kā tu zināji , ka vecs un sarūsējis..laikam tomēr būsi pie vainas
Labrītiņ! Nu jau no agra rīta gaiss sasilis līdz +25, siltu jums dieniņu...
00
12/07/2010 07:20
Jā- tagadiņ riekstu saldējamās iekārtas izķer uz urāāa /par vāveru dzesētājiem gan tā kā nav dzirdēts / /aizeju švilpodams/..kas kaitēja nedzīvoti ,pašā bedres lejiņā ..