Ielogoties
Reklāma

Labrīt... !!! / 7280

20/06/2009 07:37 | Diskusija lasīta 616744 reizes
Šeit labrītosimies un dzersim kafiju jau bez citaszuzes... !!!
Atbildes (21455)
11/07/2010 10:16
paga ,paga maigoni Tu tak tai vakara saciji ka TEv jau IR 4 gb
0 0
11/07/2010 10:19
Mani sunīši bērnībā..:))
0 0
11/07/2010 10:40
Tajā vakarā bija četri ,viens aizbrauca uz Cēsīm palika trīs..:))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1021

11/07/2010 14:28
LABRĪT!!! Cik skaista diena ir aiz loga... jāsteidz viņa izbaudīt..pārmetu dvielīti pār plecu un dodos sauļoties kā dabas bērns/...
aaaa un Olita, es to tavu sarūsējošo ričuku neesmu ņēmusi, bet rokas man no ravēšanas bij netīras
0 0
11/07/2010 14:43
Maigon, vai ta... vienubrīd neteici, ka visi sunīši Tev takši?!
0 0
11/07/2010 14:50
Pārlasiet iepriekšejās diskusijas,es teicu ka taisos ņemt četrus ja kolēgim nebūs kucēnu noņēmēji bet tākā izrādās vēl sunīšus ņem tad man palika tikai viena taksenīte..:))
0 0
11/07/2010 14:54
labi vēl, ka tā viena atlika - takši burvīgi suņi.
0 0
11/07/2010 15:36
lams..a, kā tu zināji , ka vecs un sarūsējis..laikam tomēr būsi pie vainas
0 0
11/07/2010 15:49
labrīt, olita!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1021

11/07/2010 21:19
Olita, bet kāds savādāk var būt skolotājām ar viņu algu??! ..tik vecs, aprūsējis un grabošs padomju laiku ričuks.
0 0
11/07/2010 21:22
nē,maigon,labi atceros,teici,ka visus četrus jau esi dabojis,un plus vēl divi iepriekšējie ,un vēl divi kaķi... skaidrā biju.
0 0
11/07/2010 21:22
0 0
11/07/2010 21:22
labi vien ir,ka izdalījāt pa pasauli,tomēr trīs pabarot vieglāk nekā sešus
0 0
11/07/2010 21:23
es par lama domu gājienu
0 0
11/07/2010 22:02
laikam lamsim pašam tāds šķūnītī piesliets?
0 0
12/07/2010 00:34
Lab rīt! Jāmauc uz jūru sauļoties!
http://www.youtube.com/watch?v=BK_ERE...ure=relate d

0 0
12/07/2010 07:10
Labrītiņ!
Nu jau no agra rīta gaiss sasilis līdz +25, siltu jums dieniņu...
0 0
12/07/2010 07:20

Jā- tagadiņ riekstu saldējamās iekārtas izķer uz urāāa /par vāveru dzesētājiem gan tā kā nav dzirdēts /
/aizeju švilpodams/..kas kaitēja nedzīvoti ,pašā bedres lejiņā ..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1021

12/07/2010 08:05
Sveiki no rīta... un ar labu nakti
0 0

Tēmas: 11
Ziņas: 5034

12/07/2010 08:14
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas