Ielogoties
Reklāma

Labrīt... !!! / 7260

20/06/2009 07:37 | Diskusija lasīta 616747 reizes
Šeit labrītosimies un dzersim kafiju jau bez citaszuzes... !!!
Atbildes (21455)

Tēmas: 10
Ziņas: 2356

09/07/2010 12:38
Labrīt! Gribu sēņot. Bet tautai laikam mašīnu nava, veltīga lūgšanās.
0 0
09/07/2010 12:42
(mana prognoze atkal bij pareiza... )
0 0
09/07/2010 17:26
malipka,man ir trīs mašinas bet ar mani braukt mezā ir bīstami es sāku sievietēm uzmākties... :))
0 0
10/07/2010 07:30
Labrītās Septiņu brāļu dienā!

Septiņu brāļu diena – lietus šai dienā sola lietainu laiku vēl septiņas nedēļas.
Ja spīdēs Saule, saulains laiks saglabāsies septiņu nedēļu garumā...
0 0
10/07/2010 07:40
0 0
10/07/2010 10:12
nu labrīt
0 0
10/07/2010 11:55
Lai nu kā, bet pēc lietus nemaz ar neizskatās... Laikam šitā svilinās 7 nedēļas no vietas Daži stāsta, ka krievu zemē lietus nav bijis 1,5 mēneša, viss izkaltis
0 0
10/07/2010 12:05
labs rīts vēl nejūtu svelmi,bet gatavojos gan...
0 0
10/07/2010 12:13
man pa nakti gribējās vērt logu ciet-bija auksti.tagad gan ir silts,skatos bērnu svētku gājienu
0 0
10/07/2010 12:22
Labdien!!
Jau ārā nav iespējam iziet,labi ka dīķis pie mājas..:)
0 0
10/07/2010 12:26
..:) skatijos kautkādas krievu ziņas, tur vietām esot pat +60*,temperatūra tiekot mērīta ar speciāliem termometriem jo parastajiem iedaļas tikai līdz piecdesmit,pat lielas upes pilnīgi izkaltušas...
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 15776

10/07/2010 12:26
mōrning!, ceru, ka ne-1 nav nosalis!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1021

11/07/2010 07:36
Labrīt... rociņas nomazgājma... kājas ar un gultā iekšā pagulēt kādas stundas četras... saldu miedziņu gulētājiem!! un atspirdzinošu kafiju kafijotājiem!!
0 0
11/07/2010 08:20
..tāpēc es domāju, kas to ričuku mums no pagalma nofenderēja... lams pa nakti apkārt slapstījies
0 0
11/07/2010 08:47
Labriitis !!
0 0
11/07/2010 08:51
Labrīt!!
Šodien sola karsto vilni..:))
0 0
11/07/2010 09:55
Tādā karstumā daudz jādzerot..:)
0 0
11/07/2010 09:55
labrīt,ar ko cienāsiet brokastīs?
0 0
11/07/2010 10:00
maigoni,a kur bilde ar visiem 4 gb kopā???
0 0
11/07/2010 10:04
..:)) nedeva vairāk, tikai vienu iesākumam jo sieviešu dzimtes..:)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas