Magnētiskais lauks
Arī Zemes magnētiskā lauka pētījumi mums liecina, ka Zeme NEVAR būt miljoniem gadu veca. Lūk, ko par to saka Dr.Džons Moriss:
“Novērojumi rāda, ka Zemes magnētiskais lauks pēdējā pusotra gadsimta laikā ir ievērojami samazinājies. Kopš 1829.gada visā pasaulē ir izdarīti precīzi lauka intensitātes un stipruma mērījumi, kas atļauj noteikt tā stāvokli jebkurā laika posmā.
Šo mērījumu rezultātā mēs noskaidrojām, ka lauka vispārīgais stiprums kopš 1829.gada ir samazinājies par 7%. Mērījumu aprēķini izveidoja magnētiskā lauka attēlu, kura forma atbilst tādam dabas procesam kā pakāpeniskā sairšana. No tā varam aprēķināt, ka magnētiskā lauka pretestības pussabrukšanas periods ir aptuveni 1 400 gadi. Magnētiskais lauks reiz ir bijis daudz lielāks nekā šodien un būs nākotnē tikai samazināsies.
Ko tas nozīmē?
No tā izriet, ka pirms 20 000 gadiem magnētiskais lauks būtu pārāk spēcīgs, lai pieļautu dzīvību uz Zemes.
1970-os gados kreacionistu fizikas profesors Dr.Tomass Bārnss (Thomas Barnes) norādīja, ka mērījumi kopš 1835.gada liecina par lauka samazināšanos par 5% gadsimtā. (Arī arheoloģiskie mērījumi rāda, ka 1000.g.A.D, lauks bijis par 40% spēcīgāks nekā tagad.)
Bārnss, plaši pazīstamās elektromagnētisma mācību grāmatas autors, izteica pieņēmumu, ka magnētiskā lauka pavājināšanos izraisa Zemes metāliskās garozas strāvas samazināšanās.
Bārnss aprēķināja, ka „garozas sairšana nevar būt ilgusi vairāk kā 10 000 gadu, jo savādāk tās oriģinālais spēks būtu pietiekami spēcīgs, lai izkausētu Zemi. Tātad Zemei jābūt jaunākai par doto skaitli.”
0
0