Ielogoties
Reklāma

23. februāris / 40

23/02/2020 11:07 | Diskusija lasīta 2726 reizes
Es te aizdomājos, kā  padomijā  tika  svinēta tā sauktā vīriešu diena ( Sarkanās armijas un jūras kara flotes diena) . Vai tādiem svētkiem vel ir saglabājušies iemesli un gribētāji svinēšanai?  Pieļauju,   ka  vecākai paaudzei domas un pieredze atšķiras no jauniešu redzējuma. 
    Kādi ir jūsu viedokļi? Svinam, nesvinam, domājam ko un kā vajadzētu svinēt?
Atbildes (88)
12 345

Tēmas: 0
Ziņas: 22147

23/02/2020 21:02
Darbā cienātu ar pīrādziņiem mūsu vīriešus.
Mīļoto vīrieti arī kaut kā iepriecinātu.
Man patīk svinēt kalendārā pieminētas dienas un veidot savas tradīcijas. Atzīmēju arī Teātra dienu.
Decembrī nosvinējām vārda dienu Dainuvītēm.
Bija laiks kad ar draugiem tikāmies lai kopīgi skatītos Eirovīzijas konkursu... nu nosacīti . Bet, tikšanās bija feinas un televizors bija ieslēgts. Arī tajā reizē kad Naumova uzvarēja. Nu, forši bija.
P.S. Transportā noteikti neuzmāktos vīriešiem ar puķēm un bučām... nu, ja izmantotu sabiedrisko transportu :)
0 0

Tēmas: 24
Ziņas: 2043

23/02/2020 21:10
Paldies, par jauko atbildi! Beata, es ļoti ceru, ka kādreiz Tu kopā ar draudzenēm un Dainuvīti sarīkosi pārsteigumu saviem jaukajiem vīriešiem piemēram Visvaru dienā ! Cepums no manis!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 22147

23/02/2020 21:15
Laba doma. Jāpievērš uzmanību Visvaru dienai.
Dainuvīte gan tikai domās :) Bet varam arī iesaistīt Cildu vai Spodrīti.
Bet svinam  mēs gan draugi gan draudzenes. 
Esam pret diskrimināciju un par mieru visā pasaulē!.
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 460

23/02/2020 21:24
vo, kad par mieru visā pasaulē tad kad varētu arrī ko ieraut! Priekā!
0 0

Tēmas: 24
Ziņas: 2043

23/02/2020 21:28
Es jau saku : Ar draudzenēm sarīkot pārsteigumu saviem jaukajiem vīriešiem ( lasīt draugiem) un protams kopā svinam, svinam, svinam!
0 0

Tēmas: 24
Ziņas: 2043

24/02/2020 09:24
Es te tā tirdot jūs, mēģinu saprast, kas šodien varētu raksturot īstu vīrieti. Kas būtu tās īpašības vai dotumi, kas raksturotu vīrieti pēc kura ilgojas šodienas sieviete. Vai ikdienā ap mums ir daudz ļaužu kurus gribētos sveikt, sumināt un iepriecināt Vīriešu dienā, ja tāda kalendārā būtu. Es protams apzinos, ka objektīvi spriest pēc pāris komentiem diskusijā ir muļķīgi.
    Es ļoti ceru, ka vīrieši,   kā suga, tik drīz neizmirs. Viedie opji, kopā ar drosmīgajiem un sirsnīgajiem tēviem parūpēsies, lai šodienas puikas nākotnē top par īstiem vīriem. Savukārt mammas, omes un sievietes dārziņos, skolās, kabinetos visādi atbalstīs zēnu pārtapšanu vīros.
    Jauku visiem jauno darba nedēļu.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17537

24/02/2020 10:04
Mēs vakardien bišķi pasvinējām, ja tā to var nosaukt.Piezvanīja radiņš, jokodams nosveica.Tad braucām pie viņa.Tur vēl kaimiņš ienācis.Radiņam pāri 80.Nebija nekādi slavinošie teksti-tikai stāsti un runas par to kā viņiem gājis-gan smieklīgi, gan traģiski notikumi.Un ne tikai par armiju.
0 0

Tēmas: 43
Ziņas: 9074

24/02/2020 21:35
izcili rets gadījums, bet varu piekrist erotikai (vakar 18:45)
Ja uzskata, ka sieviete ir cilvēks gluži tāpat kā vīrietis, tad nav saprotams, kāpēc šai cilvēku daļai būtu veltāma kāda svinama diena, kamēr otrai daļai tādas dienas nav.
Kaut gan... "labākie" mūsu daļas eksemplāri iemeslu "pasvinēt"  atrod vienmēr.
0 0
24/02/2020 23:03
Vakar, mākonis neļāva izteikties;)..un bija visādas domas par to vīriešu dienu:
piemeram, kā "klara un roze" to būtu darījusi; tad, pat līdz kuriozai situācijai, kad dāmas sveiktu darbakolēģus ar ziediem, vai ko tamlīdzīgu, kā jau sieviešu dienā..līdz pat krītot "komā";  ja nopietni, tad Skolēnrotas zēni gāja karot, pat nepilngadību sagaidījuši - tas protams līdzvērtīgs 8.marta priekšnosacījumam - cīnīties par kaut ko svētu!
0 0
25/02/2020 01:08
..vispār interesanti, kā izskatītos "klara ar rozi" bez svārkiem, dubls nr2 :
0 0

Tēmas: 24
Ziņas: 2043

25/02/2020 08:40
Ita, Tu tik štuko kā Klāra  ar Rozi, bet pati ?   Kā rīkotos pati? Un vai vispār rīkotos? Kā un vai, Tu sveiktu kādu Ja rīt būtu Vīriešu diena? Vai arī Tu netraucētu, lai paši izmirst?!?
0 0
25/02/2020 17:37
..tu pajautāji, es atbildešu: protams, ka es atzīmētu vīriešu dienu (jo tēvu diena ..nu taa, nu ne priekš manis); rīta kafija gultā ar siltiem pīrādziņiem un bučām, pusdienslaika sex ar piknika grozu.. vakarā vēl varētu vīrieti aizvest izklaideties.. (nu ne jau kā reklamā, uzdāvināšu tev savas biksites;), aij -darbakoleģiem varētu torti, kafiju un 7svecītes, Bet, tagad to varetu traktēm par uzmakšanos.. žēl, ka nav vīriešu diena!
 ..(Valentīndiena, nezinu, tā jau kā emotikienu diena - mīlu, mīlu visus pēckārtas!).
0 0

Tēmas: 24
Ziņas: 2043

25/02/2020 17:46
Nu re, man prieks par Tevi! Tad jau varbūt pēdējais laiks sākt kalt plānus nākotnes pārsteigumiem? Kamēr kalendārā nav Vīriešu dienas, bet vīrieši Tavā redzes lokā ir, Tu varētu tos negaidīti pārsteigt.  Gan gultas kaimiņu, gan darba kolēģus, nu tos kurus uzskati par vīriešiem.  Iedomājies, kā viņi nokristu uz pakaļas un ieraudzītu Tevi citā gaismā. Ir vērts padomāt!??
0 0
25/02/2020 17:55
Daniel, padomāšu par to tēmu.., šobrīd, man labāk tīk nesteidzīgi whisky vakari!)))
0 0

Tēmas: 24
Ziņas: 2043

25/02/2020 18:03
Bet Vīriešu diena jau to neizslēdz!
0 0
25/02/2020 18:31
Lūk, kad kads ierakstīs kalendarā "viena diena mana mūžā", varbūt arī svinēt būs prieks;)
0 0

Tēmas: 24
Ziņas: 2043

25/02/2020 19:11
Tas taču ir tik vienkārši. Izvēlies kādu jauku dienu kalendārā un ieraksti ko vēlies, pēc kā sirds ilgojas!  Un tā top svētki ! Juhū!
0 0
25/02/2020 22:20
Daniel, tempļi daudz, un viņi visi jāciena, vienmēr, kāds ir gribējis būt pārāks un kalnus gāzt, un upes aizbērt, lai tikai sev tīkamu peldvietu uzbūvētu..un par ko gan ne..ja na solnishke ljezhu i dazhe gljezhu - paradīze zemes virsū.. jobcik: debesis iekrita tevī, un ko nu, bet labāk man patīk..kā valsts iepirkumos strādā. Lūk jāiestāda roze: ar kādu lāpstu, kapēc ar šo, kapēc tieši šeit, kas viņu kops, kas notiks, ka vairs neziedēs - varbūt vispār nestādam..nu nē, Tev netīk vietējās, vieglāk no cita dārza.. . Bet teiksmaino dārzu daudz, par to pat neviens neaizdomājās - žēl gan!
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 8825

25/02/2020 22:34
... zin, ar to svinēšanu ir visādi, protams - ir arī viedoklis- būtu tik šņabis, gan svētkus izdomāsim... nu es visu mūžu šo datumu esmu bijis spiesC svinēt... ne jau kā pad-armijas dienu, bet ķip ar torti un svecēm... ir bijuši arī kuriozi, ja tā lustīgāk iesvin, tad apkārtējo reakcija gadās romānu vērta... bet par svinēšanām - kas grib, lai svin kauC katru dienu, bet kam patīk ar pirkstu pakratīt un pareizos tekstus bīdīt, lai sēž vienC savā alā ar savu pareizību ...
0 0
25/02/2020 22:47
Man arī netīk publiskajos saitos, kur karalim uz reiz galvu cērt.. sava doma tajā ir;)
0 0
12 345
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas