Jā strādātu algotu darbu, arī es būtu PAR garām brīvdienām. Jo vairāk brīvdienu, jo labāk. Ja alga no tā nemainās.
Kā pašnodarbinātam lauciniekam, man nepatīk garās brīvdienas.
1. Veikals pa brīvdienām paliek arvien tukšāks. Beigās pat maizi, nevar nopirkt. Plaukti paliek tukši. Un piepildās tikai kad atsākās normālas darba dienas.
2. Laukos darbi neapstājas un ja vajag traktoram kādu rezerves daļu vai eļļu. Lopiem kādas zāles, tad ko tu, cilvēk, dabūsi, ja brīvdiena. Lauksaimnieku veikali jau tik garas brīvdienas neatļaujas, bet tomēr .
3. punkts uz mani neattiecas, bet ir pārāk daudz dzeršanas. Jā ir 2 brīvdienas, tad vienu vakaru dzer, otru dienu salāpās. Bet ja daudz brīvdienu, tad tas plosts aizpeld. Tā daudzas sievas par vīriem žēlojas.
Pagājušos Jāņos 24. jūnijā biju ciema Topā un viss garais pudeļu plaukts bija tukšs. Te pierādījums ka brangu dzēruši.
Vienvārd sākot, tautsaimniecībai garās brīvdienas nes zaudējumus.
7
4