Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87100

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469843 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

03/01/2019 23:33
ahhhh... man tā viss pa taisno))))... ja darbs, tad darbs..8st dienā)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23504

03/01/2019 23:47
Var jau darīt viskauto :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

03/01/2019 23:53
... darba laikā?))))
..svilps sen nav dzirdēts..svilp, euuu.. nebiedē mūs!!)
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

04/01/2019 00:10
baidies?
0 0
04/01/2019 00:14
Ak šis Brūss V. Un cieti rieksti .. Kur lai tādu atrod?
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

04/01/2019 00:20
erotika, beidz kādu īpaši meklēt... tas biedē... pēc tam jālasa nekrologs 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23504

04/01/2019 00:40
Anksa, Tev patīk rieksti? Cieti?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/01/2019 10:23
Labrīt, jaukie!Cik forša nedēļa... tikko sākās, un jau beidzas!... es par DARBA nedēļu!
0 0
04/01/2019 10:46
Labrīt jā rieksti man patīk un garšo arī..
šodien tāds kā gaišāks viss sasalis un saule bik parādas
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

04/01/2019 11:00
... ir, atzīmējās))))... un baiļu vairs nav... tikai prieks, labs prāts uncerības))))... tās tā globālā mērogā
... nujomajo... lv armiju apzaga... naktsredzekļu vairs nav... nu gribinegribi ... G.Merķelim būs vien taisnība...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/01/2019 11:07
Erotik, tā veca ziņa...
Ne jau tagad nozaga, bet laiku atpakaļ... tad, kad bija tie lielie iztrūkumi.
Zog visur, kāpēc lai armija būtu izņēmums?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

04/01/2019 11:12
... jā.kas tas par darbu, kurā nevar vienalga ko, bet kaut ko nozagt... un vispār..dzīvē visādas lietas notiek, kā teica bergmanis par notikušo)))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/01/2019 11:15
nezinu, kā tagad, ..bet vienubrīd armijā katastrofāli trūka kadru..., un tad ņēma visus, kas varēja nokārtot fiziskos pārbaudījumus. karoče-visus latgales bezdarbniekus, kuri varēja krosiņu ekipējumā noskriet... :( Te arī rezultāts...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

04/01/2019 11:26
... vainīgie un atbildīgie ir jau arestēti?)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/01/2019 11:39
nu ko tu man uzdod tādus jautājumus?:)) ne es zagu, ne man par to jāatbild..:P
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

04/01/2019 12:15
sol... akas tavā darbā labs ir ... aiznesams?))))... un vispār jautājums visiem... ko no katra darba vietas labu varētu iznest?))))... nenu nepadomājiet, ka kāds nes... es tik tā ..sarunu uzturēt))))... biroja vadītājai noteikti mājās netrūks... pildspalvas, zīmuļi, burtnīcas, koppapīri))))
0 0
04/01/2019 12:32
Nopietni, birojos vēl ir koppapīri?? 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/01/2019 13:13
atzīšos, mums sadarbības partneri baigi daudz kalendārus sastiepa, ..tad nu es tādu čupiņu pilnīgi legāli uz mājām aiznesu.., un izdalīju radiem...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

04/01/2019 14:07
Nav ko nest mājās...
0 0
04/01/2019 14:10
..man ticība neļauj zagt "hren viņu zin kāda", bet gan jau kleptomānijas slimnieki visu ko pamanās aizstiept.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas