... ir, atzīmējās))))... un baiļu vairs nav... tikai prieks, labs prāts uncerības))))... tās tā globālā mērogā ... nujomajo... lv armiju apzaga... naktsredzekļu vairs nav... nu gribinegribi ... G.Merķelim būs vien taisnība...
nezinu, kā tagad, ..bet vienubrīd armijā katastrofāli trūka kadru..., un tad ņēma visus, kas varēja nokārtot fiziskos pārbaudījumus. karoče-visus latgales bezdarbniekus, kuri varēja krosiņu ekipējumā noskriet... :( Te arī rezultāts...
sol... akas tavā darbā labs ir ... aiznesams?))))... un vispār jautājums visiem... ko no katra darba vietas labu varētu iznest?))))... nenu nepadomājiet, ka kāds nes... es tik tā ..sarunu uzturēt))))... biroja vadītājai noteikti mājās netrūks... pildspalvas, zīmuļi, burtnīcas, koppapīri))))