Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87060

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469844 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

02/01/2019 20:31
Nākotne gan. Un pie audzinātāja vecāks ierodas ar advokātu... 😀
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2019 20:36
Man šodien bij tāds iespaids, ka visi ļauži tik no dillēm pārtiek. No 4 veikaliem tikai viena bija dilles. Pa ceļam no bodes acis ar sniegu aizķepēja :))))
0 0
02/01/2019 21:47
gadījums ar puiku labais, bet komentāri vēl labāki..
tiešām nemaz nebūtu tik slikti, ja šo būtu savākuši uz krīzes centru..
0 0
02/01/2019 21:57
gadījums ar puiku labais, bet komentāri vēl labāki..

tiešām nemaz nebūtu tik slikti, ja šo būtu savākuši uz krīzes centru..

Aha...
0 0
02/01/2019 22:04
Krīzes centrs kā pāraudzināšanas iestāde?:)
0 0
02/01/2019 22:24
Savā ziņā. Varbūt aizķertos, ka musaru iznest tāds nieks vien ir...
0 0
02/01/2019 22:31
Ja puika būtu gribējis kur skriet, ..musarņiks būtu iznests, bez šaubām! Kas tur bijis pirms tam, kas to lai zina, varbūt "mājas arests"!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23504

03/01/2019 01:33
Sajūta ka noraus jumtu.
Vējš ārā zēģelē ka traks.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

03/01/2019 05:49
Par puiku.
Manējie visi zina, ka, ja esošie vecāki pavisam neapmierina, tad bērnunamā ir labāki.

P.s. Kaut kā nav problēmu bijis. :)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

03/01/2019 09:23
es domāju, ka tā puikas sakarā pirmais, ko vajadzētu visiem darīt, vainot skolu, kura kaut ko nav iemācījusi, pastāstījusi, ieregulējusi smadzenēs
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

03/01/2019 10:07
Lizett, labais!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2019 10:14
Labrīt! Cik labi, ka jau ceturtdiena...
Kaut kā pavisam negribas strādāt pēc tik gariem svētkiem..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2019 10:16
-3, komplektā ar stipru vēju rada sajūtas, ka ir vismaz -10.
0 0
03/01/2019 10:20
Vai tad šorīt arī pūšs? Atveru acis... tads smuks saulains aiz loga.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2019 10:25
Pūš, Buci, pūš! Ne tik traki, kā vakar, bet pūš!
0 0
03/01/2019 11:11
Labrīt  pie mums arī šodien pūš..nekur nedošos, pietika ar puspliko rīta rosmi
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

03/01/2019 20:08
un sen jau skaidrs, ka Murminatoram nepatīk stipras sievietes, ... labāk lupatveidīgās, kas klana galviņu un visam piekrīt... ’’jā,
mīļais... protams, mīļais... kā teiksi, mīļais’’
Nē, nu lai jau... katram savs
================================
Nevis nepatīk stipras sievietes, bet man navvajadzīgas problēmas mājās, jo, konkurējot ar citiem večiem, konkurences cīņas ir pietiekoši, lai vēl mājās kādu muļķīgām ambīcijām pilnu sievietes galvu paciestu.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

03/01/2019 20:12
Ir priecīga ziņa - ceturdiena = ceturtdiena atgriezusies.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2019 20:12
..nesapratu-kas tur priecīgs?
0 0
03/01/2019 20:25
paldies, murminator pa neviltotu prieku
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas