Ielogoties
Reklāma

Sekss pirmajā randiņā .Ko viņi par to domā.(Sievietes pasaule).

20/02/2019 13:20 | Diskusija lasīta 8072 reizes
Septiņi reāli vīrieši atklāti stāsta, ko viņi domā par seksu pirmajā randiņā. Vai tas ir pieņemami un vai ar šo sievieti pēc tam varētu izveidot nopietnākas attiecības. Atbildes ir tik pat dažādas kā vīrieši - katram savs viedoklis, taču viens aspekts teju visiem ir būtisks - svarīgi sajusties kā Īpašajam, lai sievietei viņš nebūtu tikai kārtējais. 
Lūk, neliels ieskats vīriešu pasaulē. Meitenes, tik neuztveriet to pārāk nopietni - cik attiecību, tik variantu! ;)


[color=#ff0000] Gatis, 32 gadi
Sekss pirmajā randiņā. Hmm. Ja es ar sievieti iepazītos klubiņā vai vienalga kādā citā „tusiņā" un pēc pāris stundām jau varu būt ar viņu horizontāli, tad par šādu sievieti domāju tikai vienu - es viņai un viņa man ir tikai kārtējais seksa objekts. Šādas sievietes vispār mani priecē, ko tad džeki darīs piektdienas vakaros! Kā vienā reklāmā: „Vīriem ir jāatpūšas!" Katrā ziņā ilgstošas attiecības vai vispār attiecības ar tādām sievietēm negribētu, kaut gan pāris reižu jau ar tādu sievieti var satikties, lai vakaros apmierinātu vīriešu instinktus, jo ar tādām īpaši nav jāpiepūlas!
Studiju gados esmu saticis vairākas tādas sievietes un uzskatu, ka tās, kuras jau pirmajā randiņā var iegūt, ir pilnīgi izmisušas un ar zemu pašvērtējumu, ka ar visiem līdzekļiem mēģina noturēt jebkuru džeku, kas viņai uzsmaida, kaut ko izmaksā vai pat uzaicina uz pirmo randiņu. Manā redzējumā, tādas sievietes var iegūt pilnīgi jebkurš, kas izrāda kaut vai vismazāko interesi par viņu.
Varbūt esmu vecmodīgs, bet es sev tādu draudzeni (kur nu vēl dzīves biedreni) negribētu, kas drauga (dzīves biedra) meklējumos pirmajā randiņā sevi ir izdāvājusi pus pasaulei.
[color=#ff0000] Artis, 27 gadi
Pašam tādas pieredzes nav. Bet es to neatbalstu. Ja uzreiz pirmajā randiņā meitene "padodas", tad tas vairs nav interesanti. Tas arī vīrietim liek padomāt par sievieti - vai viņa ir nopietna, vai tur kaut kas var sanāk, vai viņa ar visiem tā!? Protams, ja būtu bijis klikšķis, meitene/sieviete liktos simpātiska, jauks cilvēks, tad, iespējams, es viņu uzaicinātu uz nākamo randiņu. Tomēr tas varētu traucēt iepazīt to otru cilvēku, jo par galveno varētu kļūt tikai pārgulēšana atkal un atkal... Bet neizslēdzu, ka ir arī "veiksmes stāsti" starp tiem, kam ir sekss pirmajā randiņā.
[color=#ff0000] Edgars, 25 gadi
Esmu vecmodīgs. Manuprāt, tas nav randiņš. Domāju, ka otrais randiņš varētu nebūt. Nu, ja normāli būtu sekss, tad gan varbūt vēl satiktos. Meitene gan diez vai normāla tur būtu. Mēs džeki dažkārt varbūt provocējam meiteni uz to, lai redzētu pavelkas vai nē, bet nu principā mēs gribam pārbaudīt reakciju. Kas, vai tad meitenei jābūt mātei Terēzei, ka jādod viss, uzreiz un katram?!
[color=#ff0000] Māris, 28 gadi
Manuprāt sekss pirmajā randiņā ir pieņemams. Kas tur ko nepieņemt - gribas seksu, meitene dod - ideāli. Ja meitene ļoti patīk un ar viņu vēlas veidot nopietnas attiecības, tad sekss pirmajā randiņā nav galvenais. Ja meitene būtu gatava nodarboties ar seksu jau pirmajā randiņā, nav teikts, ka attiecības neizdotos; tikai rastos šaubas - ja jau viņa ar mani pārguļ pirmajā randiņā, ar cik vēl viņa ir to darījusi?! Tas viennozīmīgu radītu par sievieti iespaidu, ka viņa ir vieglprātīga. Bet, ja viņai ir lielas pārliecināšanas spējas, tad izdosies vīrieti apčakarēt, likt noticēt.
[color=#ff0000] Jānis, 55 gadi
Nekāda seksa pirmajā randiņā man nav bijis. Randiņu laikā toreiz knapi buču no vienas otras varēja izspiest, bet pat tas ne pirmajā randiņā! Uz to bija tad jāiet ilgi un mērķtiecīgi.
Bet, ja būtu izdevies izspiest seksu pirmajā randiņā un kādas jūtas būtu modušās jau pirms tam, neko sliktu es par viņu nedomātu.
[color=#ff0000] Igors, 25 gadi
Seksu pirmajā randiņā atbalstu tad, ja tas randiņš nav domāts nopietns
, bet, ja randiņš ir ar domu „šī būs mana vienīgā un iespējams īstā meitene manā dzīvē", tad viennozīmīgi neatbalstu. Tās, kuras pirmajā randiņā ir gatavas seksam, neuztveru nopietni un manās acīs viņas ir viegli dabonamas un ar tādām nekas nopietns nevar sanākt.
Lai turpinātu attiecības [ar meiteni, ar kuru pirmajā randiņā bijis sekss], man viennozīmīgi būtu jāiepazīstas ar viņu ilgāk, pēc viena randiņa neko nevar spriest, mazums, meitenei ir savādāka domāšana. Tā kā jāpaiet būtu laikam, lai saprastu vai gribu un vai ir jēga turpināt attiecības ar šo meiteni. Ja pēc kāda laika viss būtu okej, tad - jā, kāpēc gan ne, varētu mierīgi saglabāt attiecības.
[color=#ff0000] Ilgvars, 23 gadi
Man nav bijis sekss pirmajā randiņā. Jo tas priekš manis ir kaut kas īpašs un ar cilvēku, kurš man patīk. Tas ir kā mīlestības zieds, kas uzplaukst abu cilvēku attiecībās!
Es uzskatu, ka sekss pirmajā randiņā ne par ko labu neliecina. Pastāv liela iespēja, ka čalim zudīs interese, un, ja pirmajā randiņā būs izveidojusies kaut kāda saikne, tad būs arī nākamie randiņi, un tad jau tas būs cits stāsts.
Es seksu pirmajā randiņā neatbalstu, nedomāju, ka vajadzētu uzsākt intīmās attiecības ar cilvēku, kuru es būtu tikko iepazinis.
Es domāju, ka tas man liktu par viņu padomāt, ka tā viņa uzvedās katrā pirmajā randiņā un tas uz mani neatstātu labu iespaidu.
Atbildes (156)
1234...8
20/02/2019 13:22
Šis tiem, kuri nezin vīriešu viedokli, kuri meklē sev NOPIETNAS attiecības.
Šeit nopietnu attiecību gribētāju nav, bet nekad nenāk par sliktu uzzināt, ko domā citādi domājošie.

Tēmas: 4
Ziņas: 34916

20/02/2019 13:25
reāli vīrieši?? tiešām? Tu pati viņus redzēji vaigā, vai varbūt intervēji??
Zini... jāsmejas... tiešām. Atgremot te sieviešu žurnālīšos izlasīto, kā vienīgo patiesību..
Biju par tevi, magdahera, labākās domās, domāju, ka esi gudrāka.
Jā..un tas vīriešu vecums-20+..., kā tu domā, vai šeit esošajām tas varētu likties interesanti??
20/02/2019 13:33
Solaris, cik Tev gadu?!
Tev neliekas, ka Tu jau vari nepaspēt ielekt aizejošā vilciena pēdējā vagonā? Ko Tu vēlies.Cilvēku sev blakus uz mūžu, vai padumjus jākļus?""Un ar katru tavu gadu, to daudzums saruks!Paskaties, cik daudz jaunāku sieviešu!
Domāju, ka esi ievērojusi, ka tie" pisāriņi", neviens nav intelektuāli attīstīts, tāpēc nekad Tu viņu neizmainīsi.Truls trusis un viss.
Man Tu liecies, pēc bildēm forša sieviete.Tu vari satikt labu vīrieti, kurš līdz vecumam mīlēs un rūpēsies.Neticu, ka Tev patīk visu laiku tā vienveidība.Sekss ir foršs, par to neiet runa, bet vajag atrast vidusceļu.
Tas mans viedoklis.

Tēmas: 0
Ziņas: 9

20/02/2019 13:35
Šeit nopietnu attiecību gribētāju nav

Tad ko Tu šeit dari????

Magdahera, vai jau nebūsi savam kronim caurumu izberzusi, no tā spožuma jau acis žilbst... Sex pirmajā vai pēdējā randiņā reizēm ir mazāk noteicošai, bet lepnība un iedomība, un pat NARCISISMS gan izslēdz jebkādas iespējas izveidot attiecības.
Tu atkārtojies ar savu "es pareizā"viedokli nu jau n... tajās diskusijās gan par tēmu, gan par Ne-tēmu.
Katrai sievietei ir jābūt ar pašcieņu, ar sevis mīlestību, bet šeit jau gan izskatās pēc tādas sevis dievināšanas... Tu gribi būt "PAREIZA" vai laimīga?

Tēmas: 0
Ziņas: 21308

20/02/2019 13:35
Aptaujāt bērnudārzniekus toč nav prāta darbs. Jaunībā jau visas ir pareizas mātesmeitas (manuprāt). Ar gadiem katrs pats saprot, ko grib un kā grib, nedomājot ko citi par to teiks.

Tēmas: 4
Ziņas: 34916

20/02/2019 13:37
Magdahera, ... man, atšķirībā no tevis, ir vīrietis blakus, un es te neko nemeklēju...
Jā, es te esmu, jo sen jau Tautu.lv neuzskatu par kaut kādu kruto iepazīšanās vietni, bet vnk sociālo vietni, kur cilvēki pavada brīvo laiku, komunicē...
20/02/2019 13:37
ragana!
Es rakstu savu viedokli.Šeit mani var sastapt tas, kurš būs nejauši iemaldījies, vai arī līdzīgs man.
Es nevienam smadzenes netaisos preperēt.
Esmu tāda, kāda nu esmu.
Būs vien jāpacieš.Sakrusto kājas un ciet!

Tēmas: 0
Ziņas: 20229

20/02/2019 13:39
Tā kā dzelteno presi un sieviešu žurnālus nelasu, bija interesanti uzzināt Gata, Arta, Edgara, Māra, Jāņa, Igora un Ilgvara domas. Man gan kā pusmūža sievietei šis jautājums nav tik aktuāls.
Bet, vai tiešām diskusijas autorei tā ir tik liela problēma, ka par to visu laiku jādomā? Nu, traki kā tā.
Varbūt to visu labāk nolikt malā un vnk dzīvot dzīvi? Laiks tā skrien.

(... )Būs vien jāpacieš.Sakrusto kājas un ciet! (c)
Nav jau obligāti jākrusto. Var vnk uzvilkt šaurus svārkus
20/02/2019 13:40
Labi, labi, Solaris.Man jau vienalga.
Uzrakstīju to nezinot.
Bet, nu taču jāsaprot, ka ne visi korī dziedāsim.
Katrs savādāks.

Tēmas: 4
Ziņas: 34916

20/02/2019 13:42
dziedi, dziedi..., mums vismaz ir par ko parunāt!!  
Tikai, vai pati sev neizdari ’’lāča pakalpojumu’’, jo arī vīrieši šo lasa, un izdara savus spriedumus. Un arī tavas izredzes sarūk, ar katru dienu..

Tēmas: 1
Ziņas: 12521

20/02/2019 13:43
zin, ir tā, man 6.klasē ir diagnosticējošais darbs latv.val., bet 9.kl.-eksāmens, viens no uzdevumiem:tiek piedāvātas diagrammas/viedokļi, par ko tad skolēniem jāizsaka viedoklis, jākomentē tas.
šī "aptauja" man atgādina mani pašu, kad es, trenējot bērnus, pati izfantazēju visādas aptaujas un to rezultātus  .pēdējais bija par saldumiem. par ko gan citu?  
es esmu pret seksu pirmajā randiņā, kā jau teicu, man tā nav bijis un nebūs.bet! katra(šajā gadījumā-katra, ne katrs) konkrēto attiecību pieredzi sāk tā, kā uzskata par labu un sev vēlamu.

Tēmas: 1
Ziņas: 12521

20/02/2019 13:44
esu tāds kāds esu!
to arī vajadzēja pierādīt!

Tēmas: 4
Ziņas: 34916

20/02/2019 13:46
starp citu..arī te, Tautā iespējAms veikt aptauju... Magdahera..., lūdzu-uztaisi... kā saka ’’prikolam’’..., ko par šo pašu tēmu teiks tie, kas te mīt!!! te tā aptauja varētu būt reālāka, tuvāka patiesībai.

Tēmas: 0
Ziņas: 9

20/02/2019 13:49
Magdahera- visu cieņu, ne jau Es liedzu izteikt Tev savu viedokli. Es tā pat izteicu savu subjektīvo.
Tava nostāja ir pareiza- ir jābūt pārliecinātai par sevi un savās vēlmes jāapzinās, tik man šķiet, ka esi par daudz to degunu iestūmusi mākoņos. Katrā komentārā jūtama augstprātība un iedomība, citu noniecināšana...
Mans priekšstats, ka esi dziļi nelaimīga un vientuļa uz tā sava ideālisma mākoņa.

Tēmas: 4
Ziņas: 5138

20/02/2019 13:53
Ne jau tēviņi, bet gan mātītes izvēlas - ar ko un kad pāroties. 
Tas pie dzīvniekiem. Nedomāju, ka cilvēkiem daudz citādāk.
20/02/2019 13:54
Figņa.Un liekulība.
Ja tā dzirkstele būs, neviens nevienu neatstās, tāpēc, ka sekss bija pirmajā randiņā!
Es ar savu vīru līdz viņa pēdējai elpai 21 gadu nodzīvoju, un sekss bija pirmajā randiņā!
Un visas attiecības, kas ir bijušas... un ilgušas gadiem..., ir sākušās ar seksu!

Ja es to seksu ..ar attiecīgo vīrieti..negribēšu pirmajā randiņā, tad 100% es to vīrieti negribēšu nekad!
Man vienkārši smieklīga tā liekulība..šai jomā.

Tēmas: 0
Ziņas: 16343

20/02/2019 14:09
Man šis raksts (izkopētais) atgādina ainu no filmas 6-as dienas, 7-as naktis (vai otrādāk), kur galvenā varone, kāda sieviešu žurnāla darbiniece, savai redaktorei saka: vai Tu zini, ka saskaņā ar pētījumiem... (tālāk seko teksts par sievietēm kuras spiestas  darbu pamest  vai atstāt, precīzi neatceros, sakarā  ar stāšanos laulībā). Un redaktore uz to atbild: beidz, mēs pašas to izdomājām.

Tēmas: 0
Ziņas: 20229

20/02/2019 14:13
solaris | 20.02.2019. - 13:42:05

Pilnīgi piekrītu

Tā kā, kā noprotu, autores virsuzdevums šinī portāla ir uzturēt aktīvu sarunu tēmu par seksu pirmajā randiņā, tad to vajadzētu padaŗīt, vismaz, aizraujošaku.
Cik var kopēt un atkārtot vienu un to pašu. Beigu beigās, trollīšiem tak ir kaut kādi palīgi un tie varētu dažādot šīs tēmas iztirzājumu.
Var arī izveidot apakštēmu, saistītu ar šo. Iespēju tak ir gana.

P.S. Friina
Nu gluži ka ar horoskopiem
Svarīgi ir laicīgi attapties un pašiem rakstītājiem tam nesākt ticēt.

Tēmas: 1
Ziņas: 18519

20/02/2019 14:16
Nu nevajag uzreiz nodefinēt kategoriski, ka kāda cilvēka personīgie uzskati it liekulība. Man manējais vispār nepatika no sākuma, par seksu vispār nerunāsim. Un tad? pamazām iepazīstot iekšējo būtību, arī radās interese, jūtas un viss pārējais. Un ari nodzīvoju klasiski ’’līdz nāve’’ šķir. Tā ka nav tā, ka visiem mēraukla ir- gribu/negribu seksu tikko ieraugu. Cilvēki ir dažādi.

Tēmas: 25
Ziņas: 817

20/02/2019 14:24
Bet man liekas, ka vairums lasītāju (sievietes) jūtas... tā kā aizvainotas, ka intervētie čaļi vairumā ir izteikušies PRET seksu pirmajā randiņā, vai vismaz nav uzsvēruši, cik tas ir labi, skaisti un brīnišķīgi...
Nekā personīga, protams!
1234...8
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas