Ielogoties
Reklāma
BDSM (ID: 805)

Klubs deaktivizēts tā izveidotāja neaktivitātes dēļ

Pēdējais izveidotāja apmeklējums klubā: 02/11/2020 11:53

Klubs tiks izdzēsts: 02/12/2020 09:06

BDSM

Informācija
Klubs izveidots: 27/08/2014 10:03
Pēdējās aktivitātes notika: 30/12/2017 13:16

Kluba veids: Slēgts klubs
Kluba biedri: 44
Kluba īpašnieks: forshais35

Klubs tiem, kuriem patīk, un kurus aizrauj, neparasts, netradicionāls sex, visās tās izpausmēs, un kuri vēlas izbaudīt ko nebijušu.Iespējams šis klubs dos iespēju iziet no virtuālās vides un satikties, kā arī atrast partnerus un domubiedrus kopīgai izklaidei. Realizēt dzīvē to, ko vēlamies un ļaus būt mums pašiem nevis tēlot, kā liela daļa to dara. Šajā klubā aprunāsimies un diskutēsim par vēlmēm, kuras patiesi vēlamies. Iesaku nevienam nekautrēties. Galu galā jo vairāk kautrējamies un slēpjamies, jo mazāk iespējas kaut ko realizēt un gūt savā labā vai dāvāt otram.
Laipni lūgti visi tie kuri vēlas arī reālajā dzīvē mainīt kaut ko un veidot attiecības - kādas un cik ilgstošas, tas jau katra paša ziņā, bet vienatnē dzīvot ne vienmēr ir labi un ne visiem patīk.

Ja kādi jautājumi par klubu un ieteikumi dažādībai - rakstiem man personiski - iespējas tiks izskatītas, lai būtu raibāk un jautrāk.
Kluba saturs ir pieejams tikai kluba biedriem
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas