12/06/2014 21:26 | Diskusija lasīta 13344 reizes
Šobrīd jau notiekās grandiozais atklāšanas pasākums!!!

Atbildes (236)
1...345 6789...12
28/06/2014 21:09
Sākās 1/4 fināli, šobrīd jau rit pirmās spēles(Brazīlija - Čīle) papildlaiks.. un nebūt neizskatās, ka čempionāta saimnieki būtu parāki. Man lielākas simpātijas nu jau čīliešu pusē..., lai arī kaukā neizprotami būtu, ja brazīlieši savās mājās ’izkristu’ ja šajā čempionāta stadijā(???).
0 0
28/06/2014 21:48
Strafiki, bailigi prieks futbolista, kas izpildot to, aizsauj garam!
0 0
28/06/2014 21:50
Es ta uztraucos, ta uztraucos:)
0 0
28/06/2014 22:37
Stresiņš jau bij’ baisais..., varbūt ne man, bet tajās, spēlē iesaistītajās valstīs, tur gan. Par mata tiesu, tikai par mata tiesu čempionāta saimnieki paglābās!!! Čīiešu neveiksmes un brazīliešu vātsarga darbība ’’pendelēs’’ tomēr ļāva šamējiem iekļut nākamajā čempionāta kārtā.
Lai tur vai kā, bet laikam tas arī ir labi, bet ja tā šamējie turpinās, ta lielo balvu neredzēt!!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5166

28/06/2014 22:47
Lai man kā futene pie kājas, šitais bij laPssss ar adrenalīna devu!
Dievinu latīņamerikāņu izrādīšanos un zīmēšanos un Shakiru!
0 0
28/06/2014 22:48
man žēl tos kas pendelēs zaudēja. Smukas frizūras.
Stadions nesmuki svilpa, kad spēlēja Čīles himnu.
Ceru ka oranžie no Eiropas viņus pārmācīs.
0 0
28/06/2014 23:01
Vai nu ahtung, ahtung, vai nu vientuljais holandietis:) karoce tikai eiropiesi, nekadi sprogainie latinos:)
A kur piedzima futbols?
0 0
28/06/2014 23:15
Par futbola dzimteni speciālisti vēl strīdās(Anglija, Čehija, Meksika, Ēģipte... ), bet šīs dienas pirmā spēle bija spriedzes pilna, čīlieši pat ļoti reāli varēja izraut uzvaru arī papildlaika pēdējās minūtēs, kad tikai vārtu pārliktnis atvarīja soitienu pa brazīliešu vārtiem... Lai gan, lai tur vai kā, noskatoties spēli, laukuma saimnieki bija vairāk pelnījuši uzvaru.
 Bet neskatoties uz visādiem laimes gadījumiem, ļoti ceru, ka šejā čēmpionātā uzvarēs eiropieši, ja vēl precīzāk, ta holandieši(Niderlande).
0 0
29/06/2014 00:54
Pirmie 1/4 fināla dalībnieki jau zinami...,
laikam nav īpaši pārsteidzoši, ka tie ir brazīlieši un kolumbieši.
0 0
29/06/2014 19:22
Uh, šovakar liekas futbols vienu metru virs zemes :)
0 0
29/06/2014 21:27
Un atkal viena spriedzes pārpilna spēle beigusies, šoreiz var teikt, ka gandrīz caur adatas aci Niderlandes izlase tika nākāmajā kārtā, tik pašās speles beigās izmūkot no zaudejuma un  kompensacijas laikā izraujot uzvaru no Meksikas izlases ķepām (2:1)...
0 0
29/06/2014 21:31
Uh, neredzeju un pat stavku neuzliku:)
Spele ta hotj inciga bij?
0 0
29/06/2014 21:40
Līdz 88-tai minūtei vadībā bija meksikāņi..., bet minūtes 10 lidz beigām laikam apzināti atdeva iniciatīvu un tas viņus iegāza. Skatoties visu spēli, labaki tomer izskatījās meksikāņi, holandieši bija ’’sasieti’’ ta, ka nevarēja brīvi dazus soļus paspert un arī viņu vērtsargs bija brīnišķīgs. Tikai Veslija Snaidera ’’puška’’ no metriem 18-20 neatstāja cerības uz glābiņu. Un tad 94-tajā minūtē Hantelārs realizēja 11-metrīgo ..., līdz ar to Nīderlande 1/4 finālā.
0 0
29/06/2014 21:46
Nu jau pēc neilga laika sāksies visnegaidītākā 1/8 finala pāra spēle, pirms čempionāta pat prātā nevarēja ienākt, kādā pārī tiksies Kostarika ar Grieķiju. Laikam tikai vislielākais, optimistiskākais šo komandu līdzjutēja varēja cerēt uz iziešanu 1/4 finālā..., bet viena no šīm izlasēm tur obligāti nonāks!
0 0
29/06/2014 21:50
Tagad skatos debates par futeni, tad nu radija ari si cempinja tumso pusi, mol izlikti 30 miliardi naudinas stadionam, festinam, bet tai pasa laika, daudz slimnicu, skolu... slikta stavokli.
0 0
29/06/2014 22:00
Nu ja, un bērni neēduši un sievas nesamīlētas...
0 0
Patiesībā, cik esmu dzirdējis, runa iet tikai par 11 miljardiem, bet arī tā ir milzīga summa un brazīlieši sper uguņus par apgraizītajiem sociālajiem pabalstiem un vispārīgi nolaisto sociālo sferu. Nemieri tur notiekās visai pamatīgi, bet ja vakardiem mājnieki būtu  zaudējuši Čīlei, ta pat būtu grūti aptvert, kas tur varētu notikties...
0 0
29/06/2014 22:07
Nu seit radija interviju ar vienu brazilju tantuku, tad si tur izteicas negativi par so cempinja rikosanu, un iztereto naudu+ paradija demonstracijas, dusmigos pilsonjus.
Par braziliesu zaudi es ar stukoju, ja nu sie pakastu, tad varetu sakties riktigas nekartibas, gan no futbola fanu puses, gan proletariesiem.
0 0
29/06/2014 22:14
Lai jau tie izplēšās, bet vēlams, lai tikai pēc čempionāta fināla...
0 0

Tēmas: 17
Ziņas: 939

30/06/2014 12:32
Es ar cerēju, ka hollande pārliecinošāk spēlēs ... bet viņu mīnuss bija tikai pirmais periods .. bet nju 2.periodā jau nebija nemaz tik slikti ... tajā spēle bija līdzīga ar nelielu holandiešu pārsvaru. tā pendele gan bija strīdīga ... ceru, ka oranžie mazliet vairāk sasparosies 1/4 finālā.