16/11/2013 02:02 | Diskusija lasīta 15961 reizes

18/03/2014 16:55
Zurki, parēķini proporciju - cik tad sanāk Latvijas puišu komandā un cik citu? Varbūt kādu sakarību ieraudzīsi
0 0
18/03/2014 17:17
Rīgas Dinamo sakars ar Latviju ir tāds, ka mājas spēļu vieta ir Rīga un tā ir Latvijas izlases bāzes komanda, lai arī tas nekur nav atrunāts, ka tā tam būtu jābūt un tā ir tikai komandas vadības labā griba.

18/03/2014 20:56
 ... nupat skatos ’’HK Rīga’’ un ’’Krasnaja Armija’’ spēli, pēc otrā perioda 3:0 musējo labā un iniciatīva arī mūsu pusē. Spēle diezgan nervoza, ar daudziem noraidījumiem. Pirmo reizi redzēju, ka tiesneši no laukuma nodzen pretinieku komandas vārtsargu līdz pat spēles beigām. Šobrīd jauno armijnieku vartos stājies Vladislava Tretjaka mazdēls - Maksims Tretjaks un pagaidam vēl ’’sausā’’...
0 0
18/03/2014 21:41
Nu dikti nervozs trešais periods, jaunais Tretjaks tā arī palika nepārspēts un spēle beidzās ar 3:0. Finālā jau brieda pamatīgs kautiņš, bet par laimi tiesneši tomēr tika galā ar saviem tiešajiem pienākumiem. Mūsu uzvara 3:0 un sērijā tagad 2 - 2, izšķirošā spēle piektdien Maskavā.
0 0

Tēmas: 80
Ziņas: 12978

18/03/2014 21:54
nu ta ko bābas... ? piesaistijāt nelaimi ar savam ļaunām acīm neveiksmi... ?

18/03/2014 22:35
sajauca ar kašķu lapu.gribas izprovocēt kādu vienalga ar ko un par ko :)
0 0

Tēmas: 43
Ziņas: 9074

20/03/2014 09:45
vakar, nē, aizvakar, resp. nākamajā vakarā pēc spēles Bratislavā biju ieskrējis pie viena (manuprāt, nav svarīgi, pie kura) no Dinamo spēlētājiem mājās.
Ja jūs zinātu. cik saguris viņš izskatījās.
Bet sieviņas sejā manīju slēptu prieku, ka viss beidzies...
0 0
20/03/2014 09:56
Piektdieni, no ka vins bija saguris?
0 0

Tēmas: 0

20/03/2014 13:07
NU ko - svētdien sezonas noslēgums. Tad nu tiekamies ar savu komadu arī kādā atpūtas mirklī
0 0
20/03/2014 20:43
Jā gan, tā kā derētu uz Arēnu aizstaigāt...
0 0
22/03/2014 04:31
Valet, arī hokejā ir iespējams nogurt no Darba. Grūti iedomāties?
0 0
22/03/2014 08:01
Marin, a es padomaju, ka sis morali noguris, no patstavigajam zaudem!
0 0
22/03/2014 08:29
Vakar(šonakt) noskatījos(fragmentāli) garāko hokeja spēli KHL vēsturē, lai noskaidrotu uzvarētāju Lev un Donbas komandām bija nepieciešamas 126 minūtes un 13 sekundes. Spēle beidzās mazliet pēc vieniem naktī pec Latvijas laika, kurā uzvaru(4:3) izcīnīja Doņeckas komanda.
0 0
22/03/2014 20:26
КХЛ  "Дороги на хоккей": Арена Рига

0 0
25/03/2014 21:56
Šoreiz ne par KHL, bet ja jūs zinātu, cik aizraujošs ir Latvijas čempionāta play-off šīs dienas mačs starp Kurbadu un Prizmu, prieks skatīties, kā cīnās. Šobrīd rit piektās spēles pagarinājuma papildlaiks, tāpat, kā šobrīd, arī sērijā rezultāts ir 2:2.
0 0
25/03/2014 22:22
Šoreiz Prizma ’’bullīšos’’ uzvinnēja(3:2), sērijā 3:2 un nākamā spēle ceturtdien Volvo hallē.