Noteikumus taču ziniet...
Par sevi varu teikt, ja man būtu vajadzība un būtu tā izziņa jāņem, tad to darītu un dzīvotu tik tālāk. Man šokējošs liekās, gadījums, kur ģimenē tēvs un meita no covid nomira. Jāpaseko, cik šajā gadījumā liela ir dakteru nolaidība. Bet baisi...