Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 32880

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938216 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

24/10/2022 21:23
beastmodeon | 24/10/2022 17:14

Es arī par to pašu! Svaigu gaļu vajag, svaigu gaļu!  A to pat jaunie onkas ir veci. 
Arnolds Auziņš reiz labu dzejoli nolasīja. Par onkas pastaigu ar jaunu meiteni. Par to kā viņai vajadzēja no kurpes izbērt smiltis. Un kā izrādījās ka tās smiltis ir no onkas izbirušas.
Labvakar.
Man arī būs jāsaņemas un jāsakārto bloga ieraksti. Tad arī varēs deletēties. Kaut kā sērīgi te kļuvis. Visi pikti, vienā laidā bubina.
Jaunēkli, Tev teikumā komats trūkst. Domāju ka Tev tajā sakāmajā ir cits vēstījums
4 2
24/10/2022 21:28
Ja visas omes deletēsies, tad murminātoru sirdstrieka ķers, kam tad viņš pīkstēs par savu sūro dzīvi Latvijā?! 🤷‍♂️
1 3

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

24/10/2022 21:30
Ōpem pīkstēs, ōpem. T.i. Tev
5 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

24/10/2022 21:38
cik saprotu, anks atvadu čaju neuzsauc, tad nu stingri jānoprasa no beat-čaja būs? es izejot ar kūku uzstāšos.
4 3
24/10/2022 21:38
21:30 vai tev nebij jāiet bloga ierakstus sakārtot, lai varētu ātrāk pazust no šejienes?🤷‍♂️
1 7

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

24/10/2022 21:41
beast, tā situeišn var palikt dramatiska-finiša taisnē paliekat jūs 5:murminators, tu, cherry/retro/mistersbiins.  un, saku kā ir, pārspēks rimbuļos ir viņu pusē!
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

24/10/2022 21:43
indrak aiziet anekdotes stāstīt
erotikai lāčādu padusē emigrē
lare iestrēgst starpstundā
tedra ienāk un iziet
dinc pievēršas zemenēm
sol norokas fazendā
eli ēd
beat stiepj kopotos rakstus izdevējam
par frīnu skaidrības naU. varbūt mOkškerē
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

24/10/2022 21:45
ō, kā retro piemin, tā retro klāt, čau onlainā!
3 3
24/10/2022 21:47
Es ta ko, es te tāds pagaidu viesis, šodien te rīt citur. 🤷‍♂️
2 1

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

24/10/2022 21:51
i mistersbiins klāt! čmoki čmoki! 
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

24/10/2022 21:52
Nu, ja jau pagaidu viesis tad nav ko te regulēt satiksmi. T.i. kur un kad man jāiet.  Man ir tāda specifiska īpasība - daru to un tad kad gribu. Lūk, jaunēkli
Lizettt, man vēl līdz tam visam jātiek. Slinka esmu. Jau ilgs laiks pagājis kā es sāku rosīties. Un tad sāku nervozēt. Beigu beigās atlaidu to domu visumā un nolēmu, kad uznāks iedvesma tad arī darīšu. Nava jau mirstamkaite.
4 2

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

24/10/2022 21:53
beastmodeon | 24/10/2022 21:47
tik un tā atvadu čajai jābūt. vai kofffe. tā lai iemalkojam pa glauno.
3 2
24/10/2022 22:03
21:52 šī specifiskā īpašība piemīt visiem, bet ne visi pukst par to prom iešanu. Ja sataisījies iet tad ej, jo visiem uz to pofig. 🤷‍♂️
3 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

24/10/2022 22:10
 visiem uz to pofig. (c)
man nē . runa ir par tiem, kuri šeit ir manējie.
3 3

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

24/10/2022 22:12
Mīļais draugs. Nokāp no podesta ar visu regulātora zizli un izpūt gaisu . Tver  baudas mirkļus. Novērtē ka vecās ōmas Tevī klausās. Tu tak saproti ka jaunākas Tev nespīd ar visu Tavu jaunavību.
Lizettt, ielejam martini ar vodku un pakratamies. Šodien feins vakars. Siltais rudens turpinās
Patiesībā, Lizettt, gribas Tevi satikt. Es jau tāda nedraudzīga un norobežoju realo dzīvi no virtuālās, bet... laikam sarma manos matos liek būt nostalģiskai.
6 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

24/10/2022 22:14
Nakur pat prātà nenāk iziet..man te viss patīk... ))))privāti virtuālos orgasmus ķert.(tā kādiem patīk domāt)..kad veču daiktus dažāda izmēra un kalibra aplūkot piedāvā... nu pilnīgi tumsoņas, jo īsti jau lepoties nav tur ar ko... ja nu vienīgi kājas izmēru)))... nē, es palieku... ja tut cvetu i pahnu, kak cvetoček aļeņkij))))
Rozā vīns..vīnogas gardas..tikko no dārza….un cietais)))
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

24/10/2022 22:17
Erotik, sveika, draiskule.
Tev sakratīt vai samaisīt?
Nu te jau neviens ne pa galvu dod ne ēst prasa. Un šad un tad jau notiek arī kaut kas neikdienišķs
4 1
24/10/2022 22:18
22:12 opā tu vēl te, vēl neesi izdzēsusies? 🤷‍♂️
Kad būs nākamā reize, kad reklamēsi savu prom iešanu?😀
2 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

24/10/2022 22:19
beat, es bez kratīšanās sarkanvīnu .un ir gabaliņš prima donna fino
beat, tad, kad es sasparošos līdz māsai uz galvaspilsētu, mēs varam "sasignalizēties".tas būtu ļoooti jauki
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

24/10/2022 22:24
..nav ko duļķot ..lai kārtām nostājas... kā varavīksne alkagoliskā)))
Tads kā uzvilkts tas vīrietis….kas šam trūktu?)….noteikumus vēlams iepazīt par projām iešanu..nav jau tik viegli aiziet….100 dienas pārdomu laiks)))))…ešo ņevečer projām iet)))
3 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas