Nu, ja jau pagaidu viesis tad nav ko te regulēt satiksmi. T.i. kur un kad man jāiet. Man ir tāda specifiska īpasība - daru to un tad kad gribu. Lūk, jaunēkli
Lizettt, man vēl līdz tam visam jātiek. Slinka esmu. Jau ilgs laiks pagājis kā es sāku rosīties. Un tad sāku nervozēt. Beigu beigās atlaidu to domu visumā un nolēmu, kad uznāks iedvesma tad arī darīšu. Nava jau mirstamkaite.
4
2