Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 32640

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938266 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

20/10/2022 16:25
... indusu neliks... līdz ar to, dzīves tusetajs varētu atgriezties... Karls Tretijs šo dāmīti noēda, nu nepatīk šam sievietes un viss)))
1 1

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/10/2022 16:45
Ir aizdomas, ka sēdēt tai krēslā šobrīd pavisam nav nekāds kaifs. Kļūt par politisku līķi parāk lielas iespējas.
4 3

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

20/10/2022 16:59
Labvakar.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

20/10/2022 17:09
P.s.
Smaidīšana par cita sāpi saucas "vieplis".
Čau, labrīt, labdien, labvakar!
Lai jums silti. Visās nozīmēs. Un vairāk man arī nav laika.
6 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

20/10/2022 17:10
P.s. Kuru gan tas uztrauc:))) labs vakars:))
4 6

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

20/10/2022 17:15
cherry01 | 20/10/2022 17:10
tu patiesi te nevienu, izņemot vienu vai pusotru, neuztrauc, kas tiesa, tas tiesa!
6 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

20/10/2022 17:17
ā, un vēl! ja nebūtu murminatora, vai būtu politiskā diskusija-tak nē.ja nebūtu tevis, cherry/retro, vai mēs tik bieži apspriestu bezjēdzīgo rimbuļošanu un stulbību.tak nē.
6 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

20/10/2022 17:20
galvenais, ka tu te visiem pēc kārtas rūpi:)))) kas tiesa, tas tiesa:))))))))) nerūpu, bet visu laiku mani piemin:))))   ha.. hā.. es nemitīgi  tiem, kas man nerūp, eju garām, izņemot šoreizi:))) bet vari būt mierīga- arī tādas reizes vairāk  neatkārtosies:)))) es savvus solījumus māku turēt atšķirībā no citām solītājām:)) un atkal lielā sāpe... vai pati maz sapot par ko:))) tak dodies pie administratora un palūdz, lai tos rimbuļus aizvāc:))) nevari?:)))
4 8

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

20/10/2022 17:23
Diez vai..
Versijai par to viepli 👍
3 4
20/10/2022 17:27
Vienā citā saitā rimbuļus aizvāca, un komentētāju skaits saruka. Man šķiet ka daudziem patīk tie rimbuļi, jo tad viņi sajūtas sevišķi, kas nenotiek ar viņiem dzīvē aiz gadžetu ekrāniem.
Ribuļi es tā sapratu īkšķi?🧐
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

20/10/2022 17:29
jāiemalko kafija:))
4 7

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/10/2022 17:31
tu patiesi te nevienu, izņemot vienu vai pusotru, neuztrauc, kas tiesa, tas tiesa!

Я три дня за вами гонялась, чтобы сказать, что вы мне безразличны. :) :) :)
7 9

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

20/10/2022 17:33
Murmi,   te  nav tik trīs dienas::)) te ir nemitīgs skrējiens:))) par velti:))
6 7

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/10/2022 17:35
vai mēs tik bieži apspriestu bezjēdzīgo rimbuļošanu un stulbību.tak nē.

Nu, ir taču arī taktiski ļaudis, kuri kādu citu stulbību vnk neapspriež. Nu, it kā vajadzētu apspriest, bet ir saprotams, ka personāžs (-i) no tā taču gudrāks nekļūs, attiecīgi, nav jēgas apspriest.
5 8

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

20/10/2022 17:36
Murminator, Tu atkārtojies kā veca plate, un višņa aizelsusies klanoties līdz zemei skūpsta kājas  !
6 7

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

20/10/2022 17:45
cherry/retro, apžēliņ! tu esi par sevi pārāk augstās domās.
un manas domas par tevi ir nu ļooooti zemas, jo es nicinu cilvēkus, kas  "sit zem jostasvietas", jo līdz šim es netiku teikusi neviena vārda par tavām tauku riepām, pieciem matiem sešās rindās un aprobežotību intelektuālo-nu tas viss tāds mans pieņēmums, cik jau nu no bildes pelēkās var "nolasīt"
5 6

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

20/10/2022 17:48
.Murimator-  17.35 piekrītu:)
4 6

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

20/10/2022 17:49
jāiemalko kafija:))(c)
nuuu, ej kaut dirst
.kuram tas rūp?to es par tevis kultivētajiem un nemitīgi nemitīgi spiestajiem rimbuļiem.ja to nebūtu, tad tevi te i nemanītu, jo neatceros, ka būtu jel ko sakarīgu diskusijā pateikusi.savu-sakarīgo-viedokli.
aha, es izlasīju.
7 8

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

20/10/2022 17:56
Piedodiet, bet sasmējos😀
... par tavām tauku riepām, pieciem matiem sešās rindās utt.
Šis tomēr vai tik nebūs par mani... 😀🤣
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

20/10/2022 17:58
Indrak, uz dzīvi skatam vienmēr jābūt pozitīvam:)
6 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas