cherry/retro, apžēliņ! tu esi par sevi pārāk augstās domās.
un manas domas par tevi ir nu ļooooti zemas, jo es nicinu cilvēkus, kas "sit zem jostasvietas", jo līdz šim es netiku teikusi neviena vārda par tavām tauku riepām, pieciem matiem sešās rindās un aprobežotību intelektuālo-nu tas viss tāds mans pieņēmums, cik jau nu no bildes pelēkās var "nolasīt"
