Noteikumus taču ziniet...
... ir jau vēl opcija privāti izsūtīt, kā pielikumu pie vēstules, tik nezinu, vai bez konta to tagad var izdarīt-agrāk varēja. 
temperatūra ir viena lieta, bet tas mitrums ja nesāk laikā kurināt

, nedomāju, ka viņa vispār zin tādu vārdu-watsapp. Parasti kāds, kuram nervi neiztur, apstaigā dzīvokļus ar lapiņu un savāc parakstus. Patiesībā jau man vēl ir normāli, ja pa dienu ir prom, tad vakarā, atnākot no darba jau daudz laika vairs neatliek... uztaisa ko paēst, paskatās TV un uz aiju. Un gulēt man pat patīk, ja dzīvoklī ir vēss. Bet nu jā, tas mitrums... izmazgātā veļa nežūst.
) un vēl kaut kas žāvējas