Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi.. Noteikumus taču ziniet...
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined
Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)
beastmodeon
Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi.
Paldie🍾🥂🎂 Mans rads bēdīgs.viņš tur humorraidījumus un kādus seriālus skatījās. Man atkal pāris viņu šovus patika paskatīties.arī modnij prigovor pa retam. Redz.un PBK par Paulu nebija aizmirsis.Mūsu tetkina izsekotie Lv kanāli gandrīz visi bija klusi kā zojas.
00
01/02/2021 09:52
jā man ar Pauls ienāca pŗāta tieši PBK parādija visplašako programmu un tur jau sen nav neviena politiska raidījuma..tikai izklaides, koncerti un filmas..tāpat tajā MIr ari vairs nekādas politiskas diskusijas nerādija..
Tagad jau laikam vairs ne dəļ politraidījumiem žmiedz.bet dēļ politikas vispār Un nezi kāds tad būs tas līdzvĕrtīgais tet piedāvājums-ļubovj markovj seriāli dragkvīnumērcē.vai es neesmu ne meitene ne puika... !?
00
01/02/2021 09:59
nu ja it ka pret personu tipa sankcijas, idioti.. ne nu lab ka mazliet pabakstoties var skatīties ko grib un tomēr tas nav tas.. speciāli jāmeklē,
Labrīt, saulainajā februāra rītā . Arvien tuvāk pavasarim Bučas un suminājumi Indrakam Krievu TV nekā neietekmē..., ja gribu ko paskatīties netā tak var atrast visu..
00
01/02/2021 10:12
indrai sveicieni es arī varu..bet mammis bēdīgs..būs atkal viņai jāpērk jauns televizors ar smart funkciju.. un jāiemāca kā rīkoties..
Ja par Helio.tad runa negāja par to.ka nejēgtu.bet par to.ka neērtāks lietošanai. Un atrast protams var gandrīz visu.bet tad tas jādara speciāli un nelēkāsi uz priekš un atpakaļ.Ja tikai un skatīties.tad tas citādi.man paralēli citam darāmajam.tad tāda specmeklēšana nav ērta😐😎
Suminajumi Indrai! nav man teti, un nebij laikam ar tas kanals-par kuru te raud, bet tas prigavõrs tapat bij, bet pa kaut kur citur... lai, gan praktiski sjo neskatijos...
Tad kad skatījos, nepatika, ka galvenajam varonim bija jāstāsta intīmas lietas par sevi. Nu tur vīrs sit vai vēl kas trakāk. Tad visi to analizē. Nē nu skaidrs, ka tāds formāts, bet drīz apnika dzirdēt svešus dzīves stāstus. Un padomi ar bija jokaini. No ekspertiem.